Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
15. říj 2009

Krásné ránko 🙂

Kurňa, to je zima, brrrr 😀 😀

Aronku.......utíká, to utíká, co? 😉

Tady je smutnoooo, co to vidím ☹ Farminko, neházej flintu do žita! Opravdu ještě mohlo být brzo na testování. Vydrž ještě nějaký ten den 😉

Holky, s těma chlapama to je peklo..........já nevím, co si pořád jako dokazujou, copak jsou to malý děti??? 😠

aja.83
15. říj 2009

Aronku, to to utíká viď? Za chvíli budeš mít mrňouse v náručí! 😉

aja.83
15. říj 2009

Kerrie, tobě to taky utíká, co? Jak je, doufám, že vše v poho. Kdy uděláme nějaký ten srazík Hradečaček?

aronek
15. říj 2009

Aji, zatím mi to nějak nedochází 😀 zatím nemám nic připaveného a držím se při zdi 😒 Ale 29.10. mám velký UZ a potom se do toho pustím 😀

kupina
15. říj 2009

Ahoj holky, zdravím Vás všechny. Mám radost z toho, že přibývá těhulek 😵. Farmíku a ty nezoufej, třeba je na test opravdu moc brzy a // čárky ještě najdeš. Prostě se někde zatoulaly, ale určitě brzo dorazí 😉.

Aronku a Kerrie koukám, že to pěkně utíká - Kerrie už je za polovinou a Aronek skoro taky. Aronku ten velký ultrazvuk si moc užij a vem sebou i manžela. Je to super zážitek.

Jinak my finišujeme, už máme skoro vše nakoupeno - dokonce i postýlku - je schovaná u tchýně. No a zítra si jedeme pro kočárek 😉. Od pondělí jsem oficiálně na mateřské dovolené a zítra jdu pravděpodobně naposledy k mému gyndaři. Pak už budu chodit na kontroly do porodnice 😅.

kupina
15. říj 2009

Akorát jsem zapomněla zmínit, že mám infekci v kanálkách jednoho neposlušného zubu. Minulý týden mi odvrtali zub a dnes jdu na kontrolu a budou mi dělat další zákroky. Minulý týden jsem se v tom křesle pěkně zapotila, tak doufám, že tenhle týden to bude lepší. Hold se říká, že těhotenství tě stojí jeden zub. U mě tedy 100% pravda 😠.

aronek
15. říj 2009

kupi, to já bych už musela mít dětí, loni mi umřely tři zuby 😠 je mi líto, že tě tak zlobí ☹ Já ještě nezvládla tu prohlídku. Prvně mi bylo špatně a teď mám chřipku 😖

tercie
15. říj 2009

Ahoj holky 🙂 Zoubky jo? Já mám takhle pryč už zoubky dva 🙂 Vždycky hrozná bolest, zánět, odvrtání, vyčištění kanálků a uzavření a mám pokoj 🙂

Jdu dočíst 🙂

tercie
15. říj 2009

Dočteno... kde jste všechny?

Farmíku ty joudo, proč testuješ tak brzo? 25DC jště čárky nebudou, já je měla pokaždý nejdřív 27DC a to ještě sotva viditelný!! Tak nedepkuj, ségra, jo? 😉
Holky já už bych vám to tolik moc přála, ani nevíte jak moc, ale takhle se tím trápit.. jak jsem psala už Kopince, tak psychika je v tomhle hrozná potvora, hoďte se do klidu, neříkám na to nemyslet, protože to je kravina stejně to nejde. Já vím, že se mi to kecá, ale mám za sebou cca 16 snažících cyklů, a vždycky to vyšlo, když jsem si řekla, že to nebudu řešit.

Aronku ty se brzo uzdrav, holka 😉

A Kupi jde do finále, za chvíli budem mít další miminko, jak ti je, už se těšíš? 😉

kerrie
15. říj 2009

Áji......srazík bysme mohly spáchat...........kdyžtak se domluvte s Miraxkou, jak byste měly čas a já se přizpůsobím. Ty musíš do práce, Miraxka má už jednoho prcka, tak jste na tom obě s časem hůř než já. 😉

aronek
15. říj 2009

terci, já jsem v pelíšku a piju čajíček 😝 O víkendu jsem měla jed na hory, což nezvládnu, tak mně to mrzí ☹

ivanka612
15. říj 2009

Ahojte ja som prave prisla z nemocnice po zakroku po MA chcela som sa vas spytat po akom case sa vam znova podarilo otehotniet a ako ste sa s tym vyrovnali???? Pre nas to bolo vytuzene babo po roku a pol sa nam to konecne podarilo a takto to skoncilo

tercie
15. říj 2009

Aronku na hory ještě pojedeš, ty už stojí na fleku miliony let, tak na tebe ňákej ten tejden počkaj 😀
Já si taky půjdu udělat čajdu, dneska je tu nějaká kosa.

Ivanko to je mi moc líto, co se vám stalo. Já to mám za sebou dvakrát, a znovu se nám povedlo otěhotnět poprvé po osmi cyklech, a podruhý po třech. Držím palce ať se znovu dočkáte!!

farmarska
15. říj 2009

ahoj holky 🙂 tak už jsem se uklidnila 😉 vydepčila 😉 i schladla 😉 venku při dojení byla strašná kosa 😀 musím ty potvory už zasušit 😝
navíc se mi rozhodla moje fretka, že si te na zimu pořídí ještě jednu várku novejch freťat, takže jsem jí chystala novej bejvák stranou od debilního kousacího freťáka 😎 ... no chlap, tak co byste chtěly že 😠 😀

holky všem moc díky za slova podpory ani nevíte jak mi to pomohlo 😉 25DC je asi fakt ještě brzy, zkusím teda ještě nevyšilovat a počkat, řekněme do neděle 😀
já se na to fakt snažím nemyslet, zakazovala jsem si to už stokrát, ale prostě mi to nějak nejde 😅 😅
jsem beznadějnej případ 😀 😎

holky ale že mne ten test ráno vytočil 😀 já viděla rudě 😀

farmarska
15. říj 2009

hned bych na něj pustila pobana, ale zrovna neby žádný přiruce ..no teda spíš v p... 🤐 😀 😀 😀 😀

tercie
15. říj 2009

Farmi cože jako budeš dělat s těma kozama, aby jako v zimě nedojily jo? To jde? 😅
No a když nebyl boban mělas na to vylejt aspoň nějaký zkažený zbytky nebo tak něco 😀

aronek
15. říj 2009

terci, akorát je to zaplacené, takže to propadne 😖 a ještě jsem měla vést mamku s tetou ☹ Samé kompilkace 😢

ivanko, to mně mrzí, jak to dopadlo. Já se začala snažit hned a po druhé MS se zadařilo 😉 , ale psychicky se s tím vyrovnat trvá dlouho. Vzpomínám doteď 😖 Za chvilku budu mít termín porodu 😖 Ještě, že teď už se mi další mimčo mrská v bříšku 😉

farmarska
15. říj 2009

aron nemoc jedna hnusná, takhle ti překazit plány 😠

tercí pořád myslím nad tím tvým chlapem a jsem asi najivka, kráva hloupá, ale já doufám a věřím, že ho to narození dítka opravdu třeba nějak změní 😅 budou jiný starosti, ale i radosti a taky už na ńěj nebudeš sama, ale budete na něj dva 😉 a to už si třeba neriskne, že by vás oba stratil 😵
ale že je to pěknej zmetek, to teda je 😠 a zasloužil by pěkně přes hubu 😠 Tercí neboj, jestli někdy pojedu do těch vašich konřčin, tak mu za tebe namelu 😉 😀 😎

farmarska
15. říj 2009

kupinko, přeju ať zubař bolí co nejméně, nejlépe vůbec a ať už tě zoubky nebolí! 🙂 ty už jsi tak krásně daleko! 😵 za chvilku budeš mít miminko u sebe!!! 😵 😵 tak se na to to těším! zase další dobrá zpráva tu bude! 😵 😵 😵

kupina
15. říj 2009

Tercinko, mám se celkem fajn, akorát večer nemůžu moc spát, protože jak ležím na boku, tak mě strašně bolí kyčle. No a mám ještě problém s oblečením. Venku je pěkná futeř a já se pořádně nevejdu do žádného kabátu a na tu chvíli se mi nic nového kupovat nechce. Takže v čem budu chodit, to vím sám bůh 😀. No, ale ty mi děláš radost, četla jsem, že jsi úspěšně zvládla prohlídku ve 4. měsíci a máš super výsledky NT screeningu. Moc gratuluji a jen tak dál..... 😉

Ivanko, taky mi je moc líto, co se Vám stalo. Jinak já jsem po zákroku otěhotně po zhruba 5 měsících. No a s tím smiřováním to nejslavnější není, to ti nebudu nalhávat. Chce to prostě čas a i tak se s tím 100% nesmíříš. Ale o to budeš šťastnější až budeš čekat další mimi. Držím pěstičky, aby to bylo co nejdříve.

kopa
autor
15. říj 2009

ahojky jen nakukuji 🙂

Tecíku jenže já neměla psychiku rozhozenou kvůli tomu že chci otěhu 😅 já to měla kvůli tam tomu,jak jsem ti psala....nervy jsem měla 14 dní v kuse...Takže já mám psychiku v klidu.Včera jsem o tom přemýšlela 😀 Jak dlouho mi trvalo než přítelák povolil snažení a tedko když už hezky stříká,je mi celkem jedno kdy mímo příjde.

tercie
15. říj 2009

Ségra já v to taky ořád tajně dufám... jako víš jak, on je doma úplně v pohodě, kdybych nevěděla, co dělá když je pryč. Tři roky jsem fakt byla v klidu, když jsem se do toho telefonu nedostala.
Jenže mám dělat jako že nic, když něco, když už teď o tom vím? To až tak úplně nejde.
Je ale fakt, že teď poslední 3 dny když je doma, tak ho s telefonem nevidím...
Ale jestli sem pojedeš, tak s vejpraskem počítám, v případě potřeby ti ho přidržím, jo? 😀

kopa
autor
15. říj 2009

a zkusím se příští týden domluvit na gyndě 😉 třeba bude mít naky zázračný preparát 😀 😀

farmarska
15. říj 2009

tercí mi nemáme zbytky 😅 😅 co u nás nedojeděj kočky a psi, tak zaručeně dorazí vepřík Lucinka 😅 😅 😅
jo jo kozy se většinou na zimu zasušujou..ubereš energetickou dávku krmiva (šrot, granule, atd..) místo toho nahradíš více objemovým ( seno) a dojíš pořád tak jen napůl vemen, aby tam zůstávalo a nechtělo se tvořit nové mlíko. A nesmí se dojit moc často, páč to taky podporuje laktaci 😅 no a pak už dojíš jen jednou denně, pak nějaký čas ob den a po čase už jen kontroluješ jestli vemínka někde netvrdnou, aby se někde nědělal zánět. a oni postupně to mlíko strácejí až ho stratí 🙂
toť hodně laické vysvětlení 😉

kupina
15. říj 2009

Farmíčku, díky za podporu. No, můžu ti říct, že se moc těším, ale na druhou stranu se i bojím, abych všechno zvládla a s mimčem si poradila. Doufám, že se mi mateřský pud nastartuje rychle a nebudou žádné komplikace. No a tobě holka přeju, aby jsi co nejdříve našla ty // vytoužené čárečky. Koukej je z těch toulek hezky zavolat zpátky 😉 😀.

Holky, jdu dovařit obídek a pak letík k té zubařce. Bojím, bojím 😖. Mějte se všechny moc krásně.

tercie
15. říj 2009

Farmi, s těma kozama je to úplně stejný jak s kojením, co? 😀 Hele a když pak chceš aby na jaře zas začly dojit, tak musej mít napřed ale kozlata, ne? 😀 Já jsem hospodář ty jo 😀 Já tak kolem koní, v kozách se nevyznám, i když mám sama taky pořádný 😀

Kopi však jo, já jsem si to pak taky uvědomila. Tak hlavně aby si to zas mladej nerozmyslel, jiak to je v suchu a do vánoc jsitěhule. Víš jakou máte přece dohodu s Murynkou 😉

tercie
15. říj 2009

Kupi neboj, ten zobek už má odumřelej nerv a už to nebude bolet ani když ti nedá injekci!!! Drž se 😉

Ty jo obídek, a já vůbec nevím, co já budu zas dnesk jíst... nemám tu ani chleba, ani rohlík, manža si vzal ráno k svačině a nenechal mi tu nic, akorát jogurt, lé a na ten chuť nemám. Holky já vůbec nejsem schopná nic vařit, ty nechutě jsou děsný.

farmarska
15. říj 2009

no jo tercí kozy jako kozy 😀
no jo, ted na podzim se jezdí připouštět a na jaře jsou kůzlátka a pak je i mlíčko 😵
někdy se ale stává, když je koza hodně dobrá dojnice a má silný mateřský pudy, že se jí mlíko opakovaně spustí každej rok i bez připouštění a bez kozlat. Prostě se jí najednou na jaře sami od sebe nalijou vemena a je to 🙂 takovou zrovna jednu mám, ale tu je pak právě i problém zasušit, bo ta by nejraději dávala mlíko celoročně rok co rok 😝 😝
hele přidržovat mi ho nemusíš, bo já když se naseru,tak to pak lítá a to bych mohla ještě nechtěně pak ublížit tobě 😕 raději buĎ stranou 😉 já jak už si ho odchytím, tak pak už ho zpacifikuju 😉 zavalím ho svejma kilama a budu midlit, co se do něj vejde 😉 😎

farmarska
15. říj 2009

kopísku až budeš na tý gyndě, vem tam jeden zázračnej preparát i pro mne 😉 😀

farmarska
15. říj 2009

ivanko, moc mne mrzí co se ti stalo 😔
jak už tu holky psaly, s tím vyrovnáváním je to těžký 😢
chlapi to zvládnou nějak líp, rychleji, ale my si to každá musíme pěkně vyžrat až do dna a pak se z toho dna pomalu zase škrabat nahoru 😅 čas je naštěstí milosrdnej a uvidíš, že za nějakou dobu bude zase líp. Držím ti moc moc moc palce 😉
a s novým otěhotněním je to různý.. i každej doktor říká něco jinýho. Jeden půl roku, druhej, že stačí počkat dvě mrchy. Jsou tu i tací co nečekali vůbec a zadařilo se jim hned a nosí zdravá děťátka 😉 Honě záleží na tom v kterým týdnu jsi taky byla a jak se dobře hojíš. Ale nejvíc záleží na psychice!! ale zrovna o tomdle já ti nemůžu dávat výklad, ze mne si příklad neber, 😅 jsem extra magor 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru