Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
29. pro 2009

sirell to jsi asoi omylem klikla na ten vykřičník u příspěvků...to nic není 😉

sirella
29. pro 2009

jojda...dám si bacha 😅

tercie
29. pro 2009

ono žádný univerzální nejsou, ale ty víš, jakej je doma, a tak prostě poznáš, když se něco vychýlí od normálu... prostě najednou se ti "něco nezdá"... nevím, jak to popsat...

cajori17
29. pro 2009

holky,ja povalim do hajan...zitra pisnu co a jak.....dobrou noc

cajori17
29. pro 2009

sirelko ano 36 den..normalne mam cyklus tak 31 dni....
ale divne je ,ze jsem od 25.12. az do dneska spinila....a od rana uz nespinim a ms nikde

sirella
29. pro 2009

jasnajda...tomu rozumím...jenže ono se spíš nezdálo něco jemu na mě 😀

prostě zatím nevybočuje z normálu a já nemám důvod nevěřit...já byla pipka,že co si kde přečtu hned převádím do reality...a to je zle...on mi sám říkal že je nefér aby doplácel na nějakého dacana co někomu ublížil...a to je přesně jak jsi psala že se člověk doví i to co by nechtěl 😒

ale jináč teda zdravím matetu 😉

a jinak teda ta služebka byla jen tehdy ta jedna...a fakt se starou brécou...teda prý 😀

ale já ho vyšťávím než odjede do práce 😀 😀 😀

tercie
29. pro 2009

Cajori tak se na to ráno dobře vyspi... moje první cesta povede ráno sem, jsem zvědavá, jak tohle dopadne 😉

cajori17
29. pro 2009

dobrou

tercie
29. pro 2009

Sirelko to je dobrej přístup 😀 Pak i kdyby chtěl, se už stejně na nic nevzmůže, ba co, nebude mít ani pomyšlení 😀

sirella
29. pro 2009

cajori...ty budeš asi ale fakt těhu 😉 ...nechci šířit plané naděje...ale na tvém místě bych testla pozděj...a pokud MS nic tak furt je naděje....

to by tu ale fakt bylo zázraků....jarus.ani nic moc nevěděla a týdny narůstaj....To byl fakt break letošního roku 😀 😀

a mari...děvčičko ty to víš že jsem ti to moc a moc přála 🙂 ..a vyplnilo se 😵

tercie
29. pro 2009

No jako Jaruska jsem si to vždycky moc přála, otěhu jako tak náhodou 😀 A hned má za sebou to nejhorší a žádný stresy ze ZP nebo SP, nebo že není srdčko... joooo to bych si přála až budem chtít druhý dítko 🙂

sirella
29. pro 2009

mě dneska spíš přišel tak abych po něm nic nechtěla...ok....do rána má pokoj 😀

ale tercinko plííís o radu...já si nikdy neměřila BT(zatím...ale i na to dojde...časem)Podle internet.těhu.kalkul....fakt můžu věřit že mám ovu fakt toho 31.?????Já nevím jak je to spolehlivé...

Jenže u nás to bylo tak,že jsme vyráběli v neplod.dny a stejně to vyšlo...

tak holky...plíííííííííííííííííííííííííííííííííííís...kdo máte nějaký fííígl tak ho hned písněte na mě

sirella
29. pro 2009

tercííííí...jaky taky...u Jarušenky to byl ten vánoční zázrak 🙂

tercie
29. pro 2009

Sirell jak dlouhý máš cykly?

tercie
29. pro 2009

Bejvá to totiž většinou tak, že je ovu 14 dní před ms. Takže cyklus 28 dní - ovu 14DC... cyklus 30 dní - ovu 16DC, a tak 🙂 snad jsem to napsala srozumitelně

sirella
29. pro 2009

terci...mě to vychází strašně ukázkově....prostě jako před revizí...mám cyklus 28 dní....ale tu první jsem měla vyvolávačkou honěné...jenže já se chtěla snažit už po 1 porev.MS...jenže furt jsem měla strach,protože to nebylo přirozené....ale teď po té 2.už jsme na to najeli 😀 Co myslíš ty???Měli bysme se ještě radši hamovat????V nemocce mi byl doporučený střed..t.j. 4 měs a u mojí gyndry...3měs...no a já se toho chytla ...jsem v poho po všech stránkách

tercie
29. pro 2009

Sirellko nečekej, jdi do toho, když se to bude mít udržet tak se to udrží 🙂 U ZP žádnej důvod není, kvůli kterýmu by ses musela bát že něco pokazíš.
A když máš 28 dní, tak bych tipla tu ovulku a snažení nasměrovala v rozmezí 12-16DC, pro jistotku 🙂

sirella
29. pro 2009

napsala jsi to fakt hooodně srozumitelně 🙂 ...já cca asi tuchá mám...dnes jsem byla kuk na kalkulačce....a mám právě ovuli 31.12.....ale sleduju aj kopinku....ta to má kolem mě těsně...a kurnik jak ta se snaží 😀 jenže...já až fakt hrubo v noci...já ráda ponocuju...od manži už byl fakt majstrštyk ta vana včera...uvidíme 😵

sirella
29. pro 2009

jééééje 🙂 ...my na to vlítli včera(ve a potom i už bez vany....což bylo 12DC)...dnes nevím jak to dopadne...ale manža už mě hnal od PC ať jdu za ním...jo a ráno bylo to co jsem furt kuk na dveře 😀...to se taky počítá 😎

ale teda terciko...moc dík...prostě 12-16 nepůjde spat dokud se nepobavíme 😀

tercie
29. pro 2009

já to taky vždycky plánovala... když vyjde ovu na jeden den, jak to zavonačit, aby bylo plození a ještě případně pojišťovačka 😀 Děsný intriky, navíc když on netušil, že to počítám a takhle na něj intrikuju 😀

tercie
29. pro 2009

Tak když bylo 12, tak bych to nechala na 14 a pak ten 16den to jistí 😀

sirella
29. pro 2009

😀 😀 😀 přesně 😀 😀 😀

já mu to dneska nastínila..a je mi ho líto...prostě se kolem konce roku uš.uká 😀 Jenže já mám manžu co mi prostě řekne že až dojdou ty dny(plodné) tak jen abych mu dala vědět,protože posledně mi furt říkal že jsem těhu a já na něj že ne....že jsem neměla plodné dny...no a pak jsem bl.... jak amina až mne přesvědčil abych testila

ale jináč se teda nebráníme ničemu....nechcu nic zakřiknout 🙂

sirella
29. pro 2009

jejda...a vážně se spermijky mění po 2 dnech????Fakt je lepší"plodit" po 2 dnech????

tercie
29. pro 2009

Jak koncem rokiu, i na Novej rok, víš jak to je, jak na novej rok, tak po celej rok, tak aby bylo posichrováno 😀

Já to mýmu neříkala, nemusí vědět, že to bylo hlavně kvůli mimču... ale taky u nás muselo bejt načasování, protože s frekvencí 1až 3x do měsíce se na náhodu spoléhat nedalo...

sirella
29. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 terci...to chápu

tercie
29. pro 2009

To ani není kvůli spermijkám, to spíš aby to bylo obden aby sis manžu úplně neunavila 😀

sirella
29. pro 2009

ten můj se snad ani unavit nedá 😀 ...on má vždycky ty kydy...jako aby si mě nerozmlsal....ale vždycky doleze...no a já jsem moc ráda 😵 jsem ráda že to má v rukách 🙂

tercie
29. pro 2009

Jsem nějaká hotová, nezabalíme to dneska? Zkusím zaspat ten ucpanej nos, jestli to půjde...

tercie
29. pro 2009

To se máš, snad to tak někdy zase bude i u nás 😉

sirella
29. pro 2009

terci...tvůj názor budu tlumočit 🙂 On bude rád....já fakt myslela že to nejde všechno jen tak...ale on(manža) može furt ...tak se snad zadaří 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru