Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lenik_25
23. kvě 2011

@wlladka Krásné fotky, fakt moc. Máte kulíška veselého 🙂

mari111
23. kvě 2011

@wlladka no krásne fotečky, závidím, už chci taky někam 😒

wlladka
23. kvě 2011

@lenik_25 děkuji. Super ty tvé fotky manži a Danečka 😀 😀
@ivomal už snad bude všechno jen dobré. Zdravé těhotenství a miminečko si už sakra zasloužíš 😔 Moc držím palce, ať vše dopadne jak má a konečně se přání vyplní. Na ko. budu držet všechny pěsti

@mari111 jen jeď. Nás ještě čeká v červenci 14 dní na Slovensku. V srpnu povezeme kluky na tábor taky do Ćeského ráje, tak jsme si říkali, že bychom si tam na pár dní ještě postavili stan a někde pocourali. Tak uvidíme.

wlladka
23. kvě 2011

@nicollka mě zase pořád stopujou inzeráty. Taky mám vše podle pravidel. Asi se děvčata nudí, tak zbytečně prudí 😠 😀 😀

nicollka
23. kvě 2011

ahoj holky tak rano v 11h jsme meli byt na 3D ale nedošli porad penize, tak sem si to oplakala ... "ale"
mamka zavolala do Heliosu a 8.6. jdeme na 3D, já, syn a babička já se těšíííííím. Snad pujde prdolinka vidět, už to bude 27+2 cca, jen se bojim toho tydne, jak se piše že po tom 24,25 už nejsou mimča vidět :/
půjde se mnou syn a babička :D tak super.
jinak mam nahoře 7kg a to sem se rozežralla jako prasátko.

nicollka
23. kvě 2011

@majjka24 3D 8.6. a KO 10.6.

lenik_25
23. kvě 2011

@wlladka díky 😉

mari111
23. kvě 2011

@wlladka mne jich taky pár vymazali, prej to mám v špatnej sekci, ale žeby napsali do jaký to teda dát, to né 😠

sarlotta
23. kvě 2011

@veve.b kukni na www.kojeni.net tam je pěkně popsané zavádění příkrmů... měsíc po zelenině zkus přidat masinko, kuřecí, krůtí, králíka, telecí... vepřové a klasické hovězí bych dala později je hůř stravitelné. a co ta rýže ??? to nechápu.. ta je úplně v pohodě, klidně hned🙂 rozmixovaná samozřejmě. pak květák, špenát, brokolici, kapustu. Vařený žloutek 1x týdně místo masa a oliv. olej k zelenině.

na skleničky se nedívej, tam je kde co🙂)))

veve.b
23. kvě 2011

@sarlotta @lenik_25 holky děkuju kouknu na to 😉 fakt aby se v tom prase vyznalo 😀 no fakt mít dítko je dneska vyšší dívčí 😀

sarlotta
23. kvě 2011

ahojík holky malý měl dneska svoje první veřejné vystoupení na flétničku🙂) tak sme se všichni vyfešákovali🙂 no hrál krásně 😎 😎

wlladka
23. kvě 2011

@sarlotta
teda holky! vy jste kočky 😲 🙂 🙂 🙂 A mladý muž je samozřejmě také náramný kocour 😉 🙂

ivomal
23. kvě 2011

@lenik_25 , příští týden v úterý mám první kontrolu a tam prý budeme řešit co dál....

ivomal
23. kvě 2011

@wlladka moc děkuji 😵

wlladka
23. kvě 2011

@mari111 stejný problém. Prodávám sterilizátor. Měla jsem ho v kojeneckých potřebách a zle, tak jsem ho dala do potřeb pro kojící matky - jinam se to už prostě nehodí. Teď se v tom vyznej 😲 Jakoby sterilizátor potřebovali jen matky kojící, což je pěkná blbost, bo hlavně nekojící vyvařujou lahvičky.... 😖 Fakt se tam nudí. Hlavně mě vytáčí, že to bloknou, ale odblokovat to už nepřijdou 😠 😠 😠 😠 😠 😠

wlladka
23. kvě 2011

@ivomal určitě teď nasadí tu správnou "léčbu" a těhu přijde co nevidět. Strašně moc ti to přeju 😵

mari111
23. kvě 2011

@wlladka taky jsem měla savičky na flašku v koj. potřebách, nevím kam to dát 😨

wlladka
23. kvě 2011

@mari111 asi sekce "ponožky a punčocháče" 😀 😀 😀 😀 😀

majjka24
24. kvě 2011

Vroninka...............chlapeček Petr
Bobinka................chlapeček Vojtíšek
Kupinka................chlapeček Matyášek
Murynka................holčička Sofinka..................... nar. 2.11.2009
Kelly.......................holčička Kristýnka
Lucierob................holčička Anička
Kagatkaga............holčička Vanessa
Martina76.............chlapeček Mikuláš
Jitie........................chlapeček Filípek
Venuska................holčička Natálka
Amynka ................chlapeček Gabriel
Kerrie.....................holčička Ema
Samsa ..............................holčička Sabinka .........................2800g, 49cm
Mirax.....................................holčička Alžbětka .........................3320g, 51cm
Wergina ..............................holčička Sofie ...............................3500g,51cm
Martinkal...............................holčička Lucinka ...........................nar. ?? .4240,54cm
Aronek...................................chlapeček Honzík .........................nar. 16.3. 2010 3600g,50cm
Mabe......................................holčička Anička .............................nar. ?? 3560,49cm
Markytaj..................................chlapeček Honzík.............................nar.??
Tercie ....................................chlapeček Lukášek ........................nar. 14.4. 3450g, 48cm
Wlladka..................................chlapeček Šimonek....................... nar.29.5.... 990g (29tt+2)1960g, 44cm
Flair .........................................holčička Melisa ...............................nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ...................................holčička Šarlotka, ...........................nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...............................chlapeček Filípek ............................nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana...................................chlapeček Oliver .............................nar.13.8. 3290g
Mari...........................................holčička Laurinka ..........................nar. 29.8. 3600g ,50cm
ee.liska....................................chlapeček Matyáš ..........................nar. 1.9. 2950g, 46cm
Handm .....................................chlapeček Mareček .......................nar.14.9. 3890g, 53cm
miru.j..........................................holčička Vivien Viktoria ..................nar.14.9. 3450g,50cm
Sirella........................................holčička Verunka ............................nar.21.9. 3600g,53 cm
kytiii............................................holčička Eliška ................................nar.25.9. 2960g, 48cm
Kopa..........................................chlapeček Vítek................................nar.20.10.3900g, 51cm
Zlababa ....................................chlapeček Michal ............................nar. 13.11. 3170g 50cm
Maarrtina ..................................holčička Adélka.......... ....................nar.16.11. , 4300g 53cm
veve.b........................................chlapeček Ondrášek .....................nar.13.12, 3910g a 51 cm
Paajaa ......................................chlapeček Oliver ............................nar. 17.12, 2880g a 49cm
Farmarska............................. chlapeček Michal ........................... nar. 4.3., 4580g a 51cm
Ikopretinka ..............................holčička Jasmína................................nar.27.4., 3000g, 47 cm
cajori17...................................27 tt,............ KO ??...........chlapeček .................... TP 28.8.2011
Madormi.................. ............. 26tt,.............. KO 26.5. ,.......holčička ...................... TP 1.9.2011
Aja............................. ............ 26 tt, ...........KO ??. ...........holčička.........................TP 5.9.2011
nicollka...................................26 tt,............. KO ,10.6. ..........holčička....................... TP 5.9.2011
Mirax........................................24 tt, ..............KO ??.........holčička....................... TP 17 9. 2011
Květinka..........Adámek...........18 tt................KO ??...................................................TP 1.11.2011
nikissek28.................................10 tt................KO 25.5...............................................TP 25.12.2011
majjka24...............................7 DC
maendy................ ................10 DC
Martasek ................ . ...........?? DC
M.aa.b ...................... ...........?? DC
Katyna ........................ ..........?? DC
Ivomal......................... ..........?? DC

majjka24
24. kvě 2011

@wlladka Moc krásné fotečky, doufám, že jste si to tam všichni užili a pořádně 🙂 😀
@lenik_25 Prý Ospalče 😀 😀 😀 tsss 😵 Uvidíme co žrkne nový mudra, jak se to říká,víc hlav víc ví , teda doufám, že bude lepší 😉
@sarlotta Taky Vám to moc sluší na těch fotečkách 😀 😀 😀

lenik_25
24. kvě 2011

@sarlotta Sluší vám to všem, ale nejkrásnější je upřímně Šarlotka ve svých úžasných šatičkách.

@ivomal Tak držím palce a určo napiš.

@majjka24 To bych ti přála, já jsem narazila na skvělého doktora až dotřetice a jezdím za ním z Děčína do Teplic.

veve.b
24. kvě 2011

Mám ještě prosbičku, masíko do příkrmu musím jen vařit??? nedá se také třeba upéct??? přemýšlím do budoucna třeba nad jehněčím, přijde mi uvařený hnusný ☹

suzamen
24. kvě 2011

Ahoj holky tak asi je to tam // 🙂

wlladka
24. kvě 2011

@suzamen tak se pochlub fotečkou, ať si to taky užijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀
..a gratuluji potichoučku polehoučku 🤐

wlladka
24. kvě 2011

Jinak vás všechny zdravíím 🙂
@majjka24 děkuji - bylo krásně a fakt jsme si to užili 😎

suzamen
24. kvě 2011
suzamen
24. kvě 2011

@wlladka je to špatně vidět ve skutečnosti jde vidět mnohem líp 🙂

wlladka
24. kvě 2011

@suzamen já je vidím zřetelně. Moc ti držím pěsti a přeju kopu štěstí

mari111
24. kvě 2011

@wlladka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝
@suzamen gratulujúúúúúúúú a moc moc držím palečky 🙂

suzamen
24. kvě 2011

děkuju holky

suzamen
24. kvě 2011

děkuju holky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru