Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
9. kvě 2010

aji mrcha mě moc mrzí ☹ za to to posezení máte a budete mít krásnéééé 😵 😵 😵

aronku ta zavinovačka super 😎 škoda že už nám je půl roku 😝 😀 ale já jich měla 5..ted používám jako deky 😉

petros žampionky jsou úžasné to jsi šikulka 😎

farmarska
9. kvě 2010

šarlot já normálně i večer zatápím aby byl hic a musely jít svršky dolů! 😨 ale on normálně jen držkuje, že je tam vedro na chcípnutí a že se vtom nedá spát!a větrá mi!!! 😨 😠 ..říkám tak nespi... 😝 ale to né 😠
to je pak těžký pořízení 😒

farmarska
9. kvě 2010

ahoj murynko 🙂 Však víš jak to u nás je.. já bych klíďo plodila i v zimě, ale ten můj ... 😝 darmo mluvit a rozčilovat se 😝

murynka
9. kvě 2010

farmi nemáš to jednoduché s tím svým chlapem 😒 potřeboval by nasekat 😅

farmarska
9. kvě 2010

co v zimě! já bych klíďo plodila i na půlu mezi tučňákama! klí'ďo bych rejdila i denně holím zatkem ve sněhu, jen kdyby bylo s kým 😀 😀 😀

farmarska
9. kvě 2010

mury já vím, já bysem mu s chutí za todle ofrňování ták namlátila! 😠 Dyš já ho nepřeperu 😢 😝

murynka
9. kvě 2010

u nás také žádná sláva sex 😅 🙄 neberu HA a děsně se bojím takže se tomu vyhýbám 🤐

murynka
9. kvě 2010

farmi 😀 😀 rejdila mezi tučnákama 😀 😀 😀 alespon že to bereš s humorem 😉 😀

farmarska
9. kvě 2010

fakt jdu něco dělat, páč čím víc nad tím myslím, tím mám na něj větší vztek 😠 a on chudák někde v práci až do večera ..by taky odemně nemusel dostat večeři 😅
tak se tu mějte a jestli dostanete nějaká nějakej zaručenej tip, jak uhnat, svést, znásilnit, přemoct, ošuk.t, atd.. manžu co je imrveré utahanej a bez chuti, tak sem s ním 😉 U mě jako když to najdeš 😉 😎 😀

farmarska
9. kvě 2010

mury s humorem ne, se vztekem 😠
😀 😀 😀

murynka
9. kvě 2010

farmi mám jeden tip 😎 mojí kámošky manžel s ní také nesexoval jednou jsme si sním psala po skypu ještě s jednou holčičnou a té noci zažila opět nepoznané 😀 😀 😀 tak mi ho dej na skype napíšu mu to samé co jemu a bude 😀

farmarska
9. kvě 2010

mury ok. ! 😉 tak snad i ten můj roztaje 😉 😀

farmarska
9. kvě 2010

tý brďo to jsou pikle 😀 😀 😀

farmarska
9. kvě 2010

jéé ale my máme jen icq 😅 😅 No nic nějak to ještě dopilujem 😉 😎 😀

Holčindy musím jít dělat snídani, Robča se hlásí 😝 .

murynka
9. kvě 2010

farmi no jo ale přeci jen to je můj kámoš 😀 toho tvýho bych se asi bála 😅 ale dopilujeme to 😀 hezký den 😎

markee
9. kvě 2010

ahojky holky,
tak já se doma tak nudím. Jasněže chodím s malou ven a dělám to co předtím,ale ta práce mi chybí 😅 No snad se brzo ozvou,abych opět makala 😅
Jinak včera jsem jela s malou k mému tátovi-maj malé koťátka a malá z nich byla unešená. NO samo,že je chtěla domů,jak jinak. Pak přijela na chvilku ségra-dnes začíná 31tt-pupík pěknej,nojo letí to.
Včera mi volala ta kamarádka z nemocnice,že jí snad pustí dnes,ale uvidí no. Nakonec jí prý vzali levý vejcovod,část levého vaječníku. Měla prý tu cystu srostlou s tlustým střevem a prý krvácela do břicha.Takže jí řekli,že přijela za 5minut 12. No, když jí to řekli,tak je ráda,že vůbec žije. Ale je jí jasný,že to mimčo obulí časem. Ale zas na druhou stranu jí řekli,ať radši počkaj rok a když i po roce ta touha nepřejde,tak prostě IVF to jistí. Oni penízky maj,takže u nich je to jen o tom,zda jim vydrží touha po dítku. Antikoncepci brát nemusí,pže prostě teď už přirozeně nemůže otěhu.
Já jsem si tak počítala do kdy mám HA a nechám si napsat ještě jedno balení-to mi vyjde do konce září. Takže si fakt dám oddych půl roku a pak uvidíme. Míša chce to dárcovský sperma,prý nechce,aby jeho další dítě sdědilo to co má on. Prý pro něj je lepší myšlenka na to,že jeho dítě je zdravé a nebude mu v dospělosti vyčítat,že jsme věděli co může nastat a přesto jsme ho měli. Míša mě fakt zaráží,prý i když jakoby fyzicky nebude jeho,tak on to tak nebude brát,říká: že s ním bude od zrodu a pak pořád a že stejně mu bude podobné. Ten kluk mě víc a víc překvapuje. Jen já mám strach. Ale nebudeme předbíhat. Nejdřív si chci poslechnout doktora z Pronatalu a projít všechny možnosti,pak to zkusit přirozeně a kdyžtak pak někdy to umělé.

paajaa
9. kvě 2010

Krásné ráno,
včera utekl den jako voda. Byli jsme u tchánovců na Májích. Hezky jsem se nacpala chlebíčkama a ani mi nebylo špatně. Hurááá. Uvidíme jak to bude dneska. Jinak začínám mít trošku nerva ze zítřejší kontroly- říkám si co kdyby nebylo srdíčko atd. No musím se hezky něčím zabavit, abych na to nemyslela. Jinak manža mi v úterý odpoledne odjíždí do pátku do Opavy, takže budu jak kůl v plotě. Ach jooo.

Farmi: úplně tě chápu jak se cítíš. Ondra byl taky pořád unavenej a bez chuti, takže na něj jedině působilo hezké prádélko a moje snaha. Zpětně si říkám, že kdybych to nechala na chuti, tak ěhu nejsem nikdy. Takže můj tip je jedině svádět a moooc se snažit. Je to dřina, vím, ale ty to zmákneš.

markee
9. kvě 2010

Farmy i nás sex taky neeee. Naposledy po čarodkách a na prvního máje ☹ Jenže mě svádění nepomůže,pže prostě tak no. Musím počkat,kdo si počká ten se dočká,ale já to nemám kvůli plození,takže mě to tak neštve 😀

flair
9. kvě 2010

Ahoooj holky moje🙂 hrozně vás teď zanedbávám, nějak nestíhám. Slavili jsme narozky mojí mamky, pak nějaké návštěvy, dokupuju věci pro mimčo a do porodky, chodím 2x týdně plavat a 1x cvičit. Takže nějak nestíhám sedět u PC.
Zahlídla jsem negativní triply u Kopinky a NT u Žlababky 😵
Farmi, by mě kleplo, kdybych měla tak nahánět chlapa na sexík 😝 My sexíkujeme i teď tak 3x týdně 😅
Markee, tvůj muž mě neskutečně překvapuje 😕 Ale uvažuješ dobře, ještě chvíli odpočinek, pak se uvidí 😉
U mě jinak nic nového, žádné příznaky blížícího se porodu, něco bych už brala 😀 Docela by mi bodlo rodit kolem 38tt 😀 No ale fakt to u mě vůbec nevypadá 😝
U nás leje, hnus, těšila jsem se dnes na prochajdu a nic z toho nebude 😠 ale jinak všem hezký den 😉

mari111
9. kvě 2010

ahojík holky, koukam že tady by se řádilo už aj mezi tučňákama, farmi 😀 😀 😀 😀 no teda to sou chlapi, sexovat se jim nechce a to bylo vždy tak že ženská nechtěla, vymlovali se na migrény a tak, no je to nějaké divné,ne 🙄 sou chlapi lenivější nebo čím to je?

mari111
9. kvě 2010

Marke ajoj, jak se máš? co práce? Kámošky mi je líto, snad to už bude jenom lepší. Ty teda dávaš pauzu do září a pak budete skoušet? nebo uvidíš jak se to vyhrotí
Flair teda ty si poctivá, hezky cvičíš,plaveš nakupuješ 😉 no šikulka

mari111
9. kvě 2010

Marke jo teď jsem dočetla, zatím není asi práce a až bude tak tě zavolaj,jo. A manža se teda lepší,jen tak dál, správnej přístup 😉

farmarska
9. kvě 2010

mari asi je nějaká zdegenerovaná doba 😝 u nás se na migrénu může vymlouvat leda tam manža, já bych mohla prostě furt, bejt to na mě 😅
flair a ostatní nymfomanky, jako neštvěte mne!!! 😠 😠 Víte jak mne vytáčíte tíím vaším sexuálním harmonogramem 😠 když u nás si doma pomalu ani neškrtneme 😝 😝 😝
Minulej měsíc jsem to vyčítala manžoj, jako že málo to..sem mu ukazovala graf a že jako takhle teda dál ne 😠 a on že 6styků do měsíce se mu nezdá zas tak málo 😨 No nevím bud je mimon on nebo já, páč mě se to zdá žalostný 😠 A taky jsem mu hned řekla že navíc každej ted styk byl těžce vydřenej, že to ani nemůže počítat když 99%z toho bylo jeho znásilnění 😠 páč kdyby bylo na něm tak to snad děláme dvakrát měsíčně 😒 😝 😝 🙄
Pájí já bych i tu dřinu (hopsání) zmákla, ale mě už to tak neba a tak se mi nece předem něco vymejšlet, co si vzít na sebe, prádlo, jak na to navázat, jak začít... aby mi hned nehodil bok a neřekl, tu větu na kterou mám už alergii, "dnes ne, já jsem tak strašně zas unavenej, pojď budeme spinkat" 😠 😠 😠 😠
Holky já bych ho tak napíchala nějakým testosteronem, ten by viděl! denně jednu koňskou dávku a bylo by po problémech 😀 😀

farmarska
9. kvě 2010

jako holky normálně snad koupím lístky na nějakej grupáč, nebo jak se to dělá...aby viděl jak se to dělá 😀 třeba něco okouká 😅 😅 třeba to jen pozapoměl, se koukne, jak to dělaj ostatní 😅 😅 naskočí.. a pak už pojedeme jako fretky 😉 😀
😀 No a když ne, nevadí, alspon si přijdu na svý 😎 😀 😀 😀 😀 😀

paajaa
9. kvě 2010

Farmi: ani se ti nedivím, že už tě to nahánění nebaví. Já jsem si minule řekla, že to zkusím obden ( za zkoušku nic nedáš) a že když nic, tak budu úplně v pohodě. V té hlavě jsem ti to nějak přepla a na to svádění jsem se těšila i když to byla dřina. Chvilka jsem si taky říkala, zda to mám za potřebí, ale pak jsem se zakousla a pokračovala. Ale je to těžké- psychicky. Chlap si užívá a mi to máme stále v hlavě.

Jinak u nás je stále krásně slunečno. 😉

farmarska
9. kvě 2010

fakt už toho začínám mít plný zuby.. 😠 jsem naštvaná a to ovu ještě ani nebyla 😅
páč já už si to umím představit v živejch barvách dopředu 😠

holky až to budete doma dělat, tak si na mne vzpomeňte.. jaký jste mrchy 😝 že já bych taky dělala a místo toho suším hubu 😀 😀 😝 😝

farmarska
9. kvě 2010

já se pájí taky vždycky těším na svádění ..ale mě to rychle přejde, ..když se mi otočí na druhej bok a řekne že je ospalej 😠 a já pak vedle něj ležím jak trubka a v tu chvíli bych ho něčím praštila po hlavě 🙄

farmarska
9. kvě 2010

obden u nás připadá v uvahu tak dvakrát, pak mne pošle do háje, tolik sexu na něj, takhle často! 😨 jak ba to zvládl..v jeho věku 😠 😝 🙄

farmarska
9. kvě 2010

v pátek mu bylo 37. Tudle mi řekl, že už to bude jenom horší, že je to už starší pán.., že už mu není 20 😠 no to jsou vyhlídky teda 🙄 🙄

farmarska
9. kvě 2010

jdu zase něco dělat, nebo se tu z té mé situace zcvoknu, jak tu tak o ní přemejšlím 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru