Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mabe
25. kvě 2010

farmi, dekujuuuuu. ten cisar byl teda narocnej. sice nemas porodni bolesti predem, ale jak se bricho vzbraborava, tak to dost boli. a ja jeste mela asi malo epiduralu, tak me siti bolelo jak svina. manzelovi jsem zatinala nehty do ruky. pak tech 24h jenom lezeni, taky nic moc. ale pak uz jsem mela anicku u sebe a bylo to lepsi. jinak kojeni je ok.

farmarska
25. kvě 2010

mabuš ted jsem si doprphlížela fotešky Aničky 🙂 to je papulka překrásná 😵 😵 😵

farmarska
25. kvě 2010

kopi tak snad ho to do neděle pustí 😅 😅

mabe
25. kvě 2010

farmi, dekuju 😉

farmarska
25. kvě 2010

to je dobře, že vám kojčo jde 😉 Já naštěstí byla na císaře uspaná, takže jsem nic necejtila 😕 a pak už to člověk nějak zvládnul, hlavně když měl prďolku u sebe, to šlo hned všechno líp 😉 🙂

mabe
25. kvě 2010

farmi, ja jsem byla rada, kdyz jsem byla pri tom, akorat jsem mohla mit vic epiduralu. ja si nerekla. 😝

murynka
26. kvě 2010

ahojky

mabe gratuluji anička je krásnáááá 😵 😵 to je dobře že kojíš 😉 na porod zapomeneš není to med ale za ty poklady to stojí ne 😎 užívej si maminko

farmarska
26. kvě 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂 japak se všechny máte, berušky mooje? 😕

u nás opět zataženo-skoro tma a každou chvilku kápne
😝

Myslím na Wladěnku, jak to s ní vypadá a pak dneska mooooooooooooooooooooooooc držím paluchy Natálce!!! 😵 😵 😵 😵

murynka
26. kvě 2010

@farmarska ahojky tady celý večer chčije i ted 😠 zatracený jaro.... ☹

mabe
26. kvě 2010

ahojte holky,

murynko dekujuuu 🙂

ja mam jet k nasim a taky se zatahlo a prsi. 😒 my jeste stejne pockame do dalsiho kojeni v 10h

farmarska
26. kvě 2010

u nás s menšíma přestávkama prší už asi 4den po sobě 😠 No nic, alspon se nebudu courat po zahradě a třeba něco i udělám doma 😉 Slíbila jsem dnes k obědu slepici na paprice, pak k tomu něco dobrýho upeču, uklidím.. 🙂

mabe
26. kvě 2010

farmi, no vidis. ja prave premyslim, jestli jet k nasim nebo az v patek, to bude hezceji. asi to necham na patek.

farmarska
26. kvě 2010

no jasně mabuš, jet v pátek, ted zalezte s malou zpátky pod peřinu a vymuchlínkuj jí za mne 😉 😵 😵 😵

farmarska
26. kvě 2010

a já jdu snídat 😉

mabe
26. kvě 2010

ona tedka spinka potvurka, ale rano jsme spolu lezely a povidaly si, mala kopala nozickama a krasne se vykakala. 🙂

murynka
26. kvě 2010

@farmarska to máš dobrý plán já uklízela včéra dneska bude pěkná nuda 😝 ani s malou nebudu moc ven ☹

@mabe bud ráda že spinká naše tady lozí po obýváku 😀 od rána je živá až až 😅

mabe
26. kvě 2010

mury, ja jsem rada, porad premyslim, jesti jit nebo nejit ven. vypada to na celodenni dest a jit s destnikem a kocarkem....v patek ma byt lip, tak bych sla asi radsi v patek. musim ke sve dr. se znaminkama, at me posle na vypaleni.

murynka
26. kvě 2010

@mabe jo jo vypadá to na celý den já jí po sváče dám do kočárku ven po verandu..nic jiného mi nezbyde 😖 také jsem měla je to do města...ale nejedu nikam

mabe
26. kvě 2010

me se nechce byt doma, ale nevim, nechce se me aji do deste. 😒

sarlotta
26. kvě 2010

dobré ránečko🙂

u nás prší a prší 😝

sarlotta
26. kvě 2010

malý má ve školce příští týden spoustu akcí, tak to jsem teda zvědavá na to počasí... mají hasiče a dětský den, koncert.... 😅

dneska už sem ho tam šupla🙂)) po synflorixu žádná reakce - doporučuju🙂)) doufám, že příští týden nebude nachrmlaný.. pže mám pedikůru, holičku.....a velký utz 😎 😀

sarlotta
26. kvě 2010

@kopa x-lander xt nemá brzdu určitě, možná nějaké ty XQ. XV..ale ty nemají pořádná kolečka... jestli trojkolku nebo čtyřkolku to je na Tobě.. obě jsou fajn... s trojkoulkou vjedeš úplně všude- pže nakoloníš kolečka a projedeš každými dveřmi i do toho pidimini výtahu starého sídlištního se vlezeš🙂 čtyřkolka je stabilnější třeba na brusle...ale ono to stejně není bezpečné - na brusle jsou jiné kočárky 😉

sarlotta
26. kvě 2010

@murynka jasné do nákupního centra je to super věc🙂 a na dovču taky... tak vyber ten nejskladnější🙂)

sarlotta
26. kvě 2010

zprávy od Wladěnky:

Ahojky. Tak jsem od včera zase v Plzni v nemocnici. včera jsem ležela na JIP. Tlak opět snížili a nasadili novou léčbu. te´d budou hlídat jak zabere a zda se tlak bude držet v normě. Musí se malý udržet v bříšku co nejdéle. včera jsem naznačila že aspoň měsíc a pan dr. vyvalil oči. s tím prý by nepočítal ☹ No uvidíme. třeba je ještě překvapíme. Pozdravuj koníkovky 🙂 pa Vladka

paajaa
26. kvě 2010

Krásné ráno,

Mabe: teda vy jste měli s malou taky trápení, ale je krásňoučká 😉

Kopi: tu tvoji tchýni snad už ani nemá cenu komentovat-prostě kráva

Farmi: zas to s tou prací nepřeháněj, aby se ti nepřitížilo. 😉 Jinak s tím vedoucím, je to pech.

murynka
26. kvě 2010

@sarlotta děkujeme za zrpávičky achjoo snad to vydrží a překvapí i dr.moc držíme palečky...jinak zítra jedeme se na ty golfky podívat tak snad se rozhodneme 🙂 užij si kadeřnici a velký UZ 😎 těším se se na fotečku 🙂

mabe
26. kvě 2010

paaji, ahoj, dekujuuu. trapeni to trosku bylo, ale uz je to pryc.

aja.83
26. kvě 2010

Ahoj holky! Zdravím Vás! 🙂 🙂 🙂
Mrzí mě, že na Vás nemám poslední dobou moc času...Tak se na mě doufám nezlobíte... 😅 Sem tam nakouknu a zkontroluju, jestli je všechno tak, jak má být... 😉
Všem držím pěstičky a maminkám chválím jejich andílky, jsou to krásná miminka! 😵 😵 😵
Na Wladěnku myslím a držím pěsti! 😔 😉

sarlotta
26. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO ?.......................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 15.6, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 30tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................je v nemocnici............................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 27tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 25tt .................. ... ..... KO 27.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 25tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 25tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 24tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 16tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. v pořádku
Zlababa 16tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 12tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 10tt................................... KO v pořádku
Farmarska 29DC
Katyna 24DC
Aja 19DC
Natalie 17DC
Madormi 7DC
Cajori 6DC
Nicollka 5DC
M.aa.b 4DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

sarlotta
26. kvě 2010

Vladěnka psala, že malý neroste kvůli tomu tlaku, tak snad se to zlepší, když jí ho snížili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru