Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
21. čer 2010

@mari111- diky,strasne se doma nudim

cajori17
21. čer 2010

jdu si do pelisku pustit nejaky film.........

martinkal
21. čer 2010

Ahoj holky 🙂
jakpak se tu máte? Nemám bohužel čas dočítat, a tak věřím, že vše je OK 😉
Naší Lucince už byly 3 měsíce, to to letí, váží 5,5 kg a měří 62 cm, už si brouká, směje se a vyžaduje si naší pozornost. Je to roztomiloučká holčička a moc hodná 🙂
Posílám vám pozdrav od Lucinky. Mějte se hezky a opatrujte se všechny 😉

mari111
21. čer 2010

ahoj Marti, Lucinka je zlatíčko, taky pozdravuju princezničku 🙂

kopa
autor
21. čer 2010

@sarlotta Sarlott u nás nemá cenu chodit do půjčovny 😒 páč tady si musíš rezervovat šaty cca měsíc dopředu a fakt se nechci někde předvádět a mačkat se ve svatebním 😅 Navíc je mi líto dát za půjčení 7000Kč,to raději koupím mimíkovi 😎
@wlladka Wlladi děkuji za přáníčko 🙂 Koukala jsem na nové fotečky Šimonka 😵 😵 a jsem ráda,že přibírá 🙂

@handm Kočárek je krásnýýýý 🙂 🙂 🙂 Ta barvička je skvěla a přijde mi i dost prostorná korbička 😵 No dnešní nákupy...Já se v ničem necítím 😅 😔 Obávám se,že z toho budu mít za chvilku fakt depresi 😒 Jsem dneska řvala,že ve všem vypadám hrozně 😅
@maarrtina Ahoj Marti,hele na kontrolku jdeš za chvíli 😉 Já mám zatím nakoupené jen oblečky,tak až po 30tt vše dokoupím,času dost 😉

nicollka
21. čer 2010

Ahoj holky tak jsem přišla nakuknout a krásně se tabulka roztěhulila 🙂
Kopi teda ale ti to naskakuje i Paajince už je "za" 🙂
Wladi moc moc gratuluji k miminku a hodně sil posílám, je to malý šikula 🙂

U nás nic nové, jen mám graf jako ještě nikdy za celý rok, takový hodně rovný tak uvidím další měsíc jaký bude, doktorka chce stimulovat vajíčka clostilem, teda už ted v červnu chtěla, ale já si myslím že je to vlastně na nic když su pořád sama doma. Sice byl MM doma nečekaně 14dní a ještě asi týden bude, ale zrovna během ovu odjel na 4dny, takže tak. 🙂

kopa
autor
21. čer 2010

@m_artasek držím moc palečky aby MS nedorazila 😉 😉
@paajaa Paji na zítřek moc držím palečky 😵 😵 vše bude v pořádku 😉
@very Gratulka k Alžbětce!!! 🙂
@sarlotta Sarlott hezky jsi nakoupila 🙂 Ty dekorky těch motýlků,to se jen nalepí na zeď?když to odloupneš,nebudou tam fleky? 😕 😅
@cajori17 brzo se uzdrav!!!

kopa
autor
21. čer 2010

@mari111 Maríku díky za přání 😵

sarlotta
21. čer 2010

ahojík @nicollka 🙂 a já se těšila, že přijdeš rovnou s čárečkama 😉 když ses tak dlouho neukázala 😎

@kopa , kakra, to mě mrzí, nebul kvůli šatům... těhulka je pěkná ve všem 😎 jen to bříško vystav pěkně... nějakou tuniku a kalhoty a hotovka... to bude lepší než šaty, v tom by ses zbytečně necítila 😉 co si nechat kalhoty ušít ?

ty dekorace se lepí, no... já doufám, že tam fleky nebudou... ale vymalováno máme loni a postýlka bude určo 2 roky, tak se kdyžtak vymaluje pak 😎

@martinkal to je kóooča🙂)))

handm
21. čer 2010

@kopa nebud smutná!!! Určitě něco vyberes hezkeho!!!!!!!!!! A navíc si dovedu představit, jak to není pravda, že ve všem vypadáš děsně!! Každá těhulka je totiž krásná v čemkoliv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a děkujeme za pochvalu kočíku! Korbička je snad DOST velká!🙂 Uvidíme v zimě a s fusakem!🙂
@nicollka teeeda, tak snad se manžel trefí s pobytem doma, aby se povedlo!!! A jak se vám bydlí?! 🙂
Caj, brzy se uzdrav!!!!!!!!!!!!!!!

cajori17
21. čer 2010

holky,ja to asi nevydrzim a asi testnu,ale pochybuju,ze bych byla tehu.................proste to zitra risknu a zkusim to,.......

cajori17
21. čer 2010

Kopi,kasli na to,bud rada, ze mimisek je zdravy a taky bych za saty neutracela a radeji bych neco koupila mimiskovi.....vyres to nejakou tunikou a je to 🙂

kopa
autor
21. čer 2010

@sarlotta,@handm
Já už jsem dneska objevila společenské kalhoty v Ca a mají i gumu na bříško,no a tuniky jsem zkoušela asi tři.Jedna mi byla,akorát já potřebuji trošku rukáv přes ruce,mám je dost silný 😅 takže to by šlo,až na ty ruce.Pak jsem zkoušela ještě jednu a v tom jsem byla jak pytel 😅
Přítel říkal,že se na to psychicky připraví a vyrazí se mnou 😨 no to nevím jestli to přežije 😅 😀
Já jsem dneska narazila na kočárek ABC design a docela se mi líbí 😅

nicollka
21. čer 2010

@cajori17 maš zpozdeni nebo neco? tak to budu držet palce

kopa
autor
21. čer 2010

@nicollka Nici no nemáš to jednoduché 😔 manža furt pryč ☹

nicollka
21. čer 2010

Kopi no jasně, vždyt maš zdravé miminko a nevěsta budeš krásná i v tunice a kalhotech :D jen jim ten pupík pěkně vystrč

kopa
autor
21. čer 2010

Holky v té barvě aqua dark brown

handm
21. čer 2010

@kopa Já jsem na ty ABC Design taky koukala.. přesně na tuhle Cobru!🙂 Líbily se mi designově a myslím, že jdou po i proti směru jízdy!🙂 🙂🙂🙂🙂
Kdyže máte tu svatbu?! Od příštího týdne mám dovču, známe se sice jen odsud, ale klidně s tebou půjdu na nějaký nákup, když se dohodnem na čase!🙂

handm
21. čer 2010

@kopa Jo a v dětském růzku ho mají myslím ještě levnější...🙂

kopa
autor
21. čer 2010

@nicollka
@cajori17 máte holky pravdu 😅 ale musím se někomu svěřit,páč by jinak přítel ze mně ze šedivěl 😅
@handm No mě se líbí,ale x lander stejně vítězí 😀 😀 Tchýnka včera zase říkala,že mi ho koupí 😉 tak si k tomu vyberu všechno 😅 😀 😀
Tu svatbu máme 16.7.Jéé Handm jsi hodná,že by jsi semnou vyrazila 😵 😵 ale nechtěj to zažít 😅 😀 ke konci si vždycky sednu v kabince a jsem už ze všeho otrávená 😀 😀 Musíme to vybrat s přítelákem,on si podle toho sladí oblek 😅 Tak to vememe při jednom 🙂

cajori17
21. čer 2010

@nicollka -ano mam zpozdeni,ale moc si od toho neslibuju

m_artasek
21. čer 2010

Ahojky, blahopřeji všem k narozeninám, kopi, tercince a farmasce, hodně zdravíčka, štěstíčka, lásky, dobrou pohodu doma a splnění všech nejtajnějších přáníček.

m_artasek
21. čer 2010

@kopa no MS zatím nikde, ale na těhotenském testu taky sněhobílo ☹ ☹ ☹ ☹

nicollka
21. čer 2010

@cajori17 tak to moc moc držím palce :D

cajori17
21. čer 2010

@nicollka .......je,to ani nemusite,pac vim na 99 procnet,ze z toho nic nebude 🙂

handm
21. čer 2010

@kopa já si to dovedu představit, já nákupy nesnáším 🙂 jakoby sama pro sebe!🙂 kdybys kazdopádně chtěla, dej vědět!🙂
Caj, tak co kdyby, přece jen....🙂 držím palec!🙂

kopa
autor
21. čer 2010

@handm Handm děkuji 😵 😵 Určitě bych dala vědět 🙂

handm
21. čer 2010

@m_artasek jejda, to je divny...
ale já ze svý zkušenosti testum taky neverim, takže bych klidně věřila, že těhu být můžeš a jen testy jsou bláznivý 🙂🙂🙂 Držím palce!!!!!

cajori17
21. čer 2010

ja taky dam radeji na intuici nez na testy,taky jim moc neverim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru