Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
11. srp 2010

@lucciie no genetikou myslím podrobné vyšetření krve obou rodičů 😉 dělá se ve specializovaných centrech, gyndař Ti na to dá doporučení, neplatí se to. je důležité vyšetřit trombofilní mutace, chromozomy. taky si nech u obvodní udělat krevní obraz a kotrolu štítné žlázy 😉 je jasné, že Ti doporučí raději půl roku... ono se to liší doktor od doktora. na zahojení sliznice zkus kontryhelový čaj 😉

aronek
11. srp 2010

@lucciie je mi moc líto, co se ti slalo. Každý lékař ti po revizi řekne něco jiného, mně třeba řekl, vůbec nečekat, že pokud je tělo připravené, tak se mímo chytne. Měla jsem jen dvě porevizní mršky a prcek mi už spí v postýlce 😉 Držím palečky, aby jsi se taky dočkala 😉

natalie77
11. srp 2010

&lucciie já měla dvě revize v průběhu 14. dní....po první revizi všichni řekli čekat jen 3 měsíce, po druhé mi 2 lékaři řekli čekat 3 měsíce a doktorka v Gennetu řekla čekat 6 měsíců...dala jsem si pauzu, no a po 3 měsících jsme to začali zkoušet s tím, že se to napoprvé stejně nepodaří.....

kopa
autor
11. srp 2010

Holky tak jsem dala i zbytek oblečení do albíčka 🙂 to jsem měla zvlášt kdyby to byl kluk 😀

Ještě jsem se chtěla zeptat vás zkušených matek či těhulek 😀 Viděla jsem dneska krásnou zimní bundu a byla to velikost 4-6 m,a když počítám říjen,listopad,prosinec,leden-Myslíte že by jsme jí užily??? 😕 😕 Nepřišla mi moc velká 😅

natalie77
11. srp 2010

Kopi, já bundu neužila vůbec, malý byl v kombinéze a ve fusaku přes zimu....a taky každý jinak roste, počkala bych nákupy na zimu, až se malý narodí....pak budeš vědět, co budeš potřebovat... 😉

paajaa
11. srp 2010

Holky moc děkuji za uklidnění. Moc mi to pomáhá. Bublinky v bříšku už zase trošku cítím. Pro příště se nesmím tak zkoumat.

Hany: jsem ráda, že nebudu jediný šílenenc, který si to poslouchátka koupil. A máme vybrané stejné jméno pro chlapečka- Oliver

Kopi: krásné nákupy. Taky už se na ty nákupy těším

Sarlot: taky se chystám do Tesca, ale až v pátek po tom utz

Luci: souhlasím s holkama a rozhodně bych podstoupila všechna dostupná vyšetření.

murynka
11. srp 2010

ahojky holky nakukuji zase po delší době.. 😅

já prostě nestíhám 😀 moje dítě mě šíleně vyčerpává 😝 je to hroznej akčnák ale miluji jí nade vše 😵 😵

MAMINKY .jak se máte se svými ratolestmi??
TĚHULKY.co vy jak probíhá těhotenství?
ČEKATELKY NA MIMINKO-přeji aby už jste to měli brzo za sebou... 😉 a meli drobečky brzo u sebe 😵 😵

něco jsme dočetla--
@lucciie to je mi moc líto 😔 😔 nechápu proč má někdo tolik smůly najednou ☹ ☹ souhlasím určitě bych žádala nějakou genetiku už se to stalo vícekrát drž se ale věřím že se dočkáš...
@natalie77 ta mrcha mě mrzí ☹ ☹
@kopa zomní bundičku jsme nevyužila spíše kombinézky 😉 a halvně nevíš jak bude prcek veliký...aby vám to bylo nebo nebylo veliké..kup raději až bude Vítek na světě a budeš vědět kolik má atd.. 😉

murynka
11. srp 2010

SNAŽILKY....vám přeji abyste se brzy dočkaly tich //!!!!!!!!!!!

veve.b
11. srp 2010

Ahoj holky, jsme tu jen na skok, hlásím, že dnešní UTZ po AMC v pořádku, vše jak má být, jen náš prcek se odmítal opět fotit - no aspoň se ne,ůže hádat komu je podobný. nechtěl nám ukázat obličej, schoval si ho ručkama a pro jistotu jej ještě zabořil do dělohy :-/ No sabotér. takže z 3D máme jen fotečku nožiček 😀 Malej jinak odpovídá jak má, i když dle měření je 22tt+6 a já jsem teprv jen 22+0 😅 No jsem ráda, že se mu u mě daří tak dobře 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2010

@natalie77 , @murynka holky díky za rady ohledně té bundy.Na kombinézky jsme dneska koukala,ale mě se to moc nelíbí 😅 Tak zkusím mrknout ještě jinde 😉
@paajaa S těmi bublinkami bud v klidu 🙂 Já začala mít pořádný pohyby až kolem 24tt,takže času dost 😉

kopa
autor
11. srp 2010

Jdu udělat tabulku 😉

murynka
11. srp 2010

@veve.b jéé krásný nožičky 😵 😵 škoda že prcek nespolupracoval to je škoda.. ☹ ale hlavně že s emá fajn 🙂 😉
@kopa obě se to možná nelíbí ale pro prcka je to určitě to nej 😉 😉 je hezky v teplu a nelezou mu záda z bundy atd 😉 a stejně bude zachumlaný čančat ho můžeš v pozdějším věku až když hezyk hačá atd 😉 😉

kopa
autor
11. srp 2010

@farmarska Farmíku teda u vás se to množí 😀 😀 Jak vy to děláte? 😲 A kdy jdeš na ten screning? 😕

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka Markét já vím 😉 Ale taky budu s tím mimíkem chodit mezi lidi a vyndavat ho z toho 😅 A já dneska viděla samé takové prdlé 😅

kopa
autor
11. srp 2010

A jakou velikost koupit? 😕 vel 62? 😅

murynka
11. srp 2010

@kopa leni v tomhle těžko radit já koupila 0-3 měs třeba z nextu a bylo nám to mega veliké 😀 😀 fakt záleží jakej malej bude až se narodí... 😉 kolik bude vážit měřit atd....já plno kombinézek nevyužila ☹ byli nám mega veliké 😅

kopa
autor
11. srp 2010

@lucciie Luci to je mi moc líto 😔 😢 jak tu psali holky vydupat si náká vyšetření.

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka Markét no já asi koupím tu 62 😉 Když teda někde uvidím... at pak nemusím někde na poslední chvíli lítat 😅
Já byla dneska v Nextu a tam teda nic moc neměli 😨jsem si nevybrala 😒

murynka
11. srp 2010

@kopa tak já nekupovala v nextu ale na mimáči 😀 😀 já jinde nekupuji kvalitní krásné věcičky za super ceny 😵 😵 a za to co ušetřím má malinká jiné věci které potřebuje více..mě se v obchodech ty věci nelíbí 😝 😝

kopa
autor
11. srp 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 41tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 38tt..................................KO 9.8.....................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 37tt............................KO10.8. v porodnici
ee.liska 36tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO 10.8+ nástup na mateřskou........čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 34tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ................................Velký UTZ 10.8., 25.8.KO, kardio 8.9.
Maarrtina 26tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 23tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8............................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 21tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 11tt...........................Ko?
Nicollka 43DC???
maendy 19DC
Madormi 12DC
Katyna 8DC
Aja 7DC
M.aa.b 5DC
Cajori 4DC
Nikissek 3DC
Natalie 1DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.

kopa
autor
11. srp 2010

ještě jedna 😀 😀

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka...............holčička Sofinka
Kelly.....................holčička Kristýnka
Lucierob..............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76...........chlapeček Mikuláš
Jitie......................chlapeček Filípek
Venuska.............holčička Natálka
Amynka .............chlapeček Gabriel
Kerrie..................holčička Ema
Květinka.............chlapeček Adámek
Samsa ..............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax...................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina ............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe...................holčička Anička 3560,49cm
Markytaj..............chlapeček Honzík
Tercie .................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Wlladka..............chlapeček Šimonek nar.29.5.... 990g (29tt+2)...21.7. váha 1960g, 44cm
Flair ....................holčička Melisa nar. 7.6.....3960g ,51cm
Sarlotta ..............holčička Šarlotka, nar. 23.7.,... 3600g, 48cm
Petroska ...........chlapeček Filípek nar.3.8...1900g (35tt), 43 cm
Hanana 41tt............................................................................................čeká chlapečka
Mari 38tt.......................................................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 37tt...........................
ee.liska 36tt ...........................KO 12.8..................................................čeká chlapečka Matyášek
kytiii 35tt...................................KO 10.8+ nástup na mateřskou........čeká holčičku......Eliška
Sirella 34tt ..............................KO 16.8. velký utz v pořádku ..............čeká holčičku
miru.j 34tt........................ .......genetický utz dopadl výborně ..............čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 30tt ................................25.8.KO, kardio 8.9................................čeká chlapečka ...Vítek
Maarrtina 26tt ....................... .KO 16.8., test na cukrovku 6.8.............čeká holčičku Adélku
Zlababa 26tt ..................... .... ..KO ?.......................................................čeká chlapečka
veve.b 23tt..................................KO 13.8 ,3D utz 11.8............................čeká chlapečka...Ondrášek
Paajaa 21tt............................... velký UTZ 13.8.
Farmarska 11tt...........................Ko?
Nicollka 43DC???
maendy 19DC
Madormi 12DC
Katyna 8DC
Aja 7DC
M.aa.b 5DC
Cajori 4DC
Nikissek 3DC
Natalie 1DC
Ivomal...................porevizní KO 17.8.

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka Markét tak to jo 🙂
Já raději po krámech když to vidím 😉

kopa
autor
11. srp 2010

@veve.b Jé to je hezká fotečka nožiček 😀 😀

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka Ta je hezká,taková náká by se mi líbila 🙂 akorát přes net bych si to asi nekoupila 😅

murynka
11. srp 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36218191&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36179954&tab=2

no je toho mraky už zase slintám 😵 musím něco objednat 😀 😀

murynka
11. srp 2010

@kopa leni jak myslíš já tak nakupuji a vše chválí jak jí mám načančanou že ám samé značkové věci atd 😀 😀 😀 ale mlčím že 😝 😀

kopa
autor
11. srp 2010

@murynka Markét,no já jsem tady na to hrozná 😝 Já všechno než koupím zkoumám 😅 z jaké země a z čeho...

murynka
11. srp 2010

@kopa no to se pak zblázníš jestli to děláš u všeho jako jídla atd 😅 😅 já tedy neřeším nic chci jen aby byla zdravá a štastná 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru