Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
22. zář 2010

@kopa No teda vím jaké budou proporce-.šílené 😝

kopa
autor
22. zář 2010

těhudemence útočí 😀 😀 😀 už píšu sobě vzkazy.

kopa
autor
22. zář 2010

Tak já jdu pomalu spát. Dobrou noc všem 😵 😵

tercie
22. zář 2010

V zimě už budeš bez pupíku ne, neřeš 🙂 Navíc kojčo asi fakt funguje na hubnutí, oblíkla jsem gatě u kterých mi před těhu chybělo asi 10cm k zapnutí 😉 Sice mi břicho teče přes 😀 ale to prej má na stažení čas i rok...a to žeru jako kyselina 😉

tercie
22. zář 2010

@kopa jen si popovídej 😀
Já nespím, páč se mi ještě nechce, ale už asi půjdu něco dělat, protože malej kňourá a manža jde ráno do práce tak aby se vyspal. A to ještě nejsem vyspršená....

.............................fůůůůůůůůůůůůůj mám pavouka pod nohama 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😖 😖 😖 😖 😝 😝 😝 😝 😨 😨 😨 😨 😨

tercie
22. zář 2010

no debil se tu zastavil tak to se do rána nehnu

kopa
autor
22. zář 2010

Jakýho pavouka 😀 😀 😀

kopa
autor
22. zář 2010

Jsi mi připomněla Ivánku kamaráde 😀 😀 Jí šáhnu ve sprše na švába 😀 😀 😀

tercie
22. zář 2010

kopi hnusnýho velkýho černýho hajzla!!!!!!

tercie
22. zář 2010

no fuj 😀 šváby nebrat 😀

tercie
22. zář 2010

to je havěť, bych se poblila!!! Proč sakra nejdou bydlet jinam ?

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Tak my tu máme ted taky obří pavouky 😅 Minule ho manža honil po bytě 😝 Jak nám dělali to zateplení tak se nám tu dva dny drželi po baráku 😝

tercie
22. zář 2010

se zastavil pod Lukáškovo křesílkem...akorát pod tou lyžinou jak se to na tom houpe...no já nevim jak se to jmenuje 😀 bych to zhoupla ale to bych ho tamodsud pak musela seškrabovat fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj blíííííííííjuuuuuuuuuuuuu áááááááááááááááááááááááá proč jsou na světě takový hnusy jako jsou pavouci fakt....

tercie
22. zář 2010

ty vole no a zase neusnu!!!

tercie
22. zář 2010

Kopi a co ty nespíš, zas máš bolení?

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Tak ho dej na papír a vyhod s okna,to vydržíš 😉 Hele já v bývalé práci když jsem dělala vedoucí chytala po terárku tak 20cm x 20cm takovéhle pavouky 😀 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Jojo bolení jsem měla.Ale jakmile zalehnu musím hnedka spát a manža na mně furt mluvil a pak usnul a já vzhůru 😠 do toho mi začal šíleně chrápat 😠 😠 tak jsem se vzteky přemístila k pc.

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Nevylekala jsem tě?? 😅

tercie
22. zář 2010

jsi blázen, co kdyby mi vlez na ruku? Depa ani omylem, k pavoukovi já se přiblížím maximálně na dýlku plácačky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ježiš fuj, na to bych nehrábla ani desetimetrovou tyčí nech toho mám husí kůži jak vošpence!!!!! Blééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
22. zář 2010

Do toho mě pálí,ta žáha no hnus.Nic nepomáhá 😠

tercie
22. zář 2010

Kopi tos mi připoměla když jsme u těch hlášek...účastníci zájezdu, Jana Štěpánková jak prohlásila,proč z nás dvou musí chrápat zrovna ta hluchá 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
22. zář 2010

no o žáze mi ani nemluv, mě brala asi od 25tt až do porodu...ale pak jak když utne 😉 Mě už pak nepomáhalo ani mlíko, jen soda rozpuštěná ve vodě, preventivně sklenička před spaním a druhá u postele kdyby mě to vzbudilo v noci. Jinak jsem se nevyspala...

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Nevleze na ruku neboj 😉 Tak to zkus 😀 To já bych neusnula,kdybych věděla,že tam je 😅
Mě nedávno něco lítalo po pokoji,nevím co to bylo 😅 viděla jsem to poprvé v životě 😅Něco jako motýl,ale divný barevný křídla a hustě limetkové oči.Jsem to zabila a ono mi to hodilo smradlavý puch na postel 😅 naštěstí na manžově straně 😝 😝

tercie
22. zář 2010

Jo, a pavouka vyhodim voknem a von se mě vrátí dveřma ještě s partou kámošů co? 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Hláška dobrá 😀 😀 účastníci byli fajn.
Já jsem si brala rennie a mlíko mi taky nepomáhá,je to hnus 😝

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie Kámoši už určo spí 😀 😀 nebo už se to rozlejzají po celém baráku 😀 😀 😀 Neviděla jsi takový ten film,jak měli půdu plnou hadů 😀 😝

tercie
22. zář 2010

No to ne to teda nezkusím 😀 Bych se s prominutím posrala poblila a jánevimcoještě 😀 Ježíš a co tobě to tam lítalo za divnou breberku? Ještě že se vysmradila teda k manžovi 😀 tos měla dobře vyměřenou tu ránu 😀 Hele nebyl to kolibřík nějakej? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
22. zář 2010

na tu žáhu...máš doma kys. okurky? Zkus jednu zchroupat, nebo se napít láku, to taky pomáhá 😉

tercie
22. zář 2010

zchroupat...schroupat...se mě to nějak nezdá...ale ono to je stejně asi jedno takhle po ránu co? 😀

kopa
autor
22. zář 2010

@tercie kolibřík je velkej 😀 😀 tohle bylo takové exotické 😅 Manža říkal,že mu to nesmrdí 😅 já se pak štítila na té jeho straně mít jen kousek peřinky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru