Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
13. črc 2009

Kvetinko a jak bylo na dovolené?

mirax
13. črc 2009

Bobinko, jen nakukuji a čtu, co píšeš.
Poslíčci takhle brzy by ještě snad neměli takhle bolet.
Bobinko, já bych hned volala dr., mně se to moc nelíbí...32tt je přeci jen brzy.

Já měla poslíčky často, ale nikdy to nebolelo..až když to přešlo v porod. Určitě se šetři a někam zavolej..nebo už jsi volala?

venuska
13. črc 2009

Ahojky,

Markét, ty jsi tedy dostala dárečků 🙂 Ještě jednou blahopřeji.

Prosím tě, jakou máš barviču té zimní zavinovačky od Krtečka? 🙂 Díky

kupina
13. črc 2009

Mirax ahojky, já jsem z toho co psala Bobinka byla docela dost zděšená. A jelikož jsem prvorodička, tak absolutně nevím, co je normální a co ne. Ještě že Vy zasloužilé matky jste tu s námi a můžete nám poradit 😅.

bobinka22
13. črc 2009

Kupinko:nevolala jsem nikomu.21 jdu na poradnu.Tak mu to reknu pristi tyden v utery. 😀

bobinka22
13. črc 2009

Mirax:Ja jsem zase cetla ze poslicci jsou uz od 28 tydne.A ze se ma jit do teple sprchy.
No nevim.Doktor mi rekne presne co to bylo.Zatim jsem nikde nevolala.A zeptam se az v to utery.Jestli se to bude opakovat,tak uz pojedu na pohotovost.

kupina
13. črc 2009

Bobi, hlavně ať jsi v pořádku 😉. Hlídej se a pořádně odpočívej a přítelák ať kolem tebe lítá a obskakuje tě... 😉

kupina
13. črc 2009

Holky, jdu se omýt a pak jdu do postýlky. Tak krásnou dobrou noc.

bobinka22
13. črc 2009

Holky,to on zase jo.Porad me hladka at spim.Nejradeji by me videl od rana do vecera v posteli.A to kazdy den.Pry jsem tak nejhodnejsi.
O vikendu jsem prave odpocivala a prospala skoro cely vikend. 🙂

kupina
13. črc 2009

Bobi, však teď ještě spát můžeš, tak si to užívej. Potom už moc času nebude.

A teď už jdu do té sprchy.... 😉

nicollka
13. črc 2009

ahoj holky tak práce hotová uff. zítra volníčko a ve středu zase.

Malej už spinká, ten je tak sladkej když spí :D
Bobi tý jo tak já takový bolesti ale co 3min měla když sem začala rodit :D jen teda to po hodině nepřestalo, jinak sem poslíčky vůbec nezažila, jen tvrdnutí břicha, nepříjemné, ale žádná bolest. A porod?? Tak ten byl super, a už se těším až půjdu zase rodit, teda doufám že jednou půjdu a bude to zase takové jak minule. Ale každý to má opravdu jinak.

Tak a zase nevím co sem ...jo Mabe moc moc gratuluji, jak to byl mamatest tak to bude tutovka ;)

nicollka
13. črc 2009

je možné přibýrat po Duphastonu a femibionu?
Beru oboje a jsem nějaká nafouklá, 5kg nahoře :( :( :( ach jooo

nicollka
13. črc 2009

tak dobrou krásné sn, zítra má být strašné horko.

aronek
14. črc 2009

Ahoj, přeji všem dobré ráno 🙂

mirax
14. črc 2009

Ahooj a hezký den všem 🙂

Bobinko, to je rozumné..pokud to bude znovu na nic nečekejte a jeďte na pohotovost. Opravdu.

Nicollka..po tom Duphastonu s easi trochu přibírat může...je to progesteron, zadržuje vodu v těle, možná zvyšuje chuť k jídlu 😉

Ahoj aronku..koukám v v 5tt 🙂 🙂 🙂 Krása a gatuluju 🙂

Holčičky a držte mi teda palec, já už moc ani nemohla dospat, v půl osmé vycházíme. Dnes se bojím asi nejvíc. 😕 😕 😕
Až se vrátíme, hned napíšu.

aronek
14. črc 2009

Mirax, držím palečky, aby vše bylo v pořádku 😉

aronek
14. črc 2009

a děkuji za gratulaci k týdnům, teď jen vydržet 🙂

venuska
14. črc 2009

Mirax, držím palečky i na nohou. 🙂

mabe
14. črc 2009

Ahoj holky, tak dneska je tehu testik taky pozitivni a dokonce carka je jasne vyraznejsi. 🙂 Takze zitra by me krevni vysledky to mely potvrdit. 🙂

murynka
14. črc 2009

ahojky holky tak 20tt 😵 😵 jsme v půlce 😀 😀 to je neuvěřitelné 😵 😵

jinak koupíme bazén a co myslíte?? 😀 kde je tich 30 stupnu a jasno 😲 😲 prší od rána 😀 😀 ale o jsem mohla čekat to jsme holt my 😎

mirax na dnešní NT držíme palečky i s prckem všechny co máme 😉 těšíme se na hezkou fotku a dobré zprávičky 🙂

aronek ty jo 5tt to to letí vid?jen to zjistíš a už 5tt 😀

vendul ten fusak je žlutoučký 😉 jinak jsme přidala fotku pro prcka a ty moje plavečky do alba

farmarska
14. črc 2009

mabe ty jsi testovala 😀 😀 😀 ještě jednou moc gratuluju 😵 myslím, že ted už není co řešit 😉 ale mít to potvrzený od mudra je tak pěkná zpráva 😵 takže si to zítra užij!! 😵 😵 😵
mirax, moc na tebe myslím 😵 😵 😵

jo hezké ránko holky! 🙂

farmarska
14. črc 2009

aronku bachařko, co ty tak brzo? zase v práci? 😕

mury gratuluju k polovině 🙂 musí to být pěknej pocit vid 😉

murynka
14. črc 2009

mabe to josu krásné zprávy!!!!ty jo to je hezké 😵 😵 věřím že to krev jen potvrdí 😎

farmi ano krásný pocit ale i takový strach že se to blíží 😅 do toho přijde to stěhování a mám strach že to nezvládneme 😔 zařizovat budu tak září říjen a to budu 30tt všichni už to mají v 25tt 😒

farmarska
14. črc 2009

mury ty to zvládneš 🙂 co jsem vypozorovala, v manžoj máš supr podporu a rodina stojí taky při tobě 🙂 to zvládnete 😵 A i kdyby náhodou né, tak to doděláte později 😉 ..co je důležitější než zdravé muryńátko.. 😵 😵 h 😵 lavní je že se vám vede dobře a ničím jiným se nestresuj, vše jiné je nepodstatné, věř mi!! 😵

farmarska
14. črc 2009

K čemu mi je doma kočárek, kolíbka, autosedačka, hadříky, ..atd.. když břuch mám prázdnej? 😅 ted si říkám, že bych mimíse klidně porodila v jeskyni a opatřila vše později, jen kdyby to vyšlo 😀

mabe
14. črc 2009

farmi, mury, dekuju. Snad to dopadne dobre, jsem cela nervozni a porad me to srotuju v hlave.

farmarska
14. črc 2009

holky těhulky a proto nestresujte se zbytečně nepodstatnejma věcma!! 😵 všechno se vždycky nějak udělá.. 😉 pořád mějte namysly, že nejpodstatnější je zdraví vaše a vašeho miminka 😵 😵 😵

farmarska
14. črc 2009

mabe já vím, to znám 😀 a nešlo myslet na nic jinýho 😀 ani u telky ani při nákupech, .. 😀 a chtělo se mi to křičet do světa 😀

farmarska
14. črc 2009

holky budu se muset pomalu rozloučit a jít udělat malýmu snídani a pak obstarat zvěř 😝

mabe
14. črc 2009

farmi, presne tak . jdu k dr. pa 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru