Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
5. led 2010

ach jo uz to chci mit za sebou 😅

tercie
5. led 2010

Ahoj kočky, dneska jen na skok, mám rozlítáno, jedu na poštu a do bank vyřídit dluhy, pak bych chtěla mrknout do mimiobchůdku a něco nakoupit pro prcka, a pak zpívat, a večer máme spicha s kámošema v hospůdce na Božím Daru, tak jsem zvědavá, minule jsme dorazili domů v šest ráno 😀

Marti díky, to jsi mě uklidnila s tou cukrovkou, já se bála aby mi nenaměřili zbytečně nějaký vysoký hodnoty, když to teď bylo vlastně jenom nárazový, to přežírání a pití a jedení sladkýho a tak.

Handm pořád ještě nemáš výsledky? Holky na všecky na vás moc myslím, ať to tentokrát máte všechno v pohodě, vím jak vám je, já taky hodně nervila a uklidnila jsem se teprv až po tom velkým UZ 🙂 Tentokrát bude jenom dobře 😉

Jo Cajori to je dobře že jste se usmířili, tak ať vám to vydrží nejlíp už napořád 😉 A k tomu dr zajdi, ať ti kdyžtak aspoň dá vyvolávačku aby ses mohla dřív snažilkovat, kdyby to teď nevyšlo. On stres dělá hodně, a ty sis ho teď užila až dost.

Kočky nic, já pádím ať všechno stihnu, ještě si musím nanosit dříví a naložit krb aby mi do večera nevyhasnul, a taky jsem ještě nejedla...to je tak když někdo čučí do noci na telku a pak neví kdy by se vyhrabal z pelechu 😀
Pááá zejtra 😉

mari111
5. led 2010

teda tercinko ty litas, no tak se s toho neulitej a brzo prid k nam na pokec. a porid neco pekneho pro mimo a hned hod foto at se muzeme taky pokochat 😉

handm
5. led 2010

uz uz uz uz uz uzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
8000 jednotek, potvrzeno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mari111
5. led 2010

🙂 🙂 super handm tak uz muzu gratulovat nahlas, jo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

handm
5. led 2010

Mari, ještě vlastně ne, i jo 🙂
ještě srdíčko, pak 12TT, prostě furt něco.. vždyť to znáš!🙂 🙂 🙂 🙂

mari111
5. led 2010

jo znam,musi to proste vijit a vyjde to ale bez strachu uz to nebude ☹ ale my to pro miminko vsetko vydrzime 😉

mari111
5. led 2010

handm dej si do pasu tt ne, uz, jo a na kdy te pozvali na gyndu?

aronek
5. led 2010

handm, moc gratuluji 😀 😀 😀 😀 Hoď si do pasu týdny, abychom mohli porovnat jak jste na tom 😉 To nám ten nový rok ale pěkně začíná 😀

mari111
5. led 2010

ahoj aronku, pekne zacal, jen at holky snazilky pekne pokracuji s nahlasovanim // a bude tu veselo, hlavne at se to dotahne do konce

martinkal
5. led 2010

handm veliká g r a t u l a c e 😀 😀 😀

handm
5. led 2010

Děkuju, Aronku!!
Týdny si ještě radši nedám 🙂 nezlobte se, ale až po první kontrole u Dr...pro aspoň nějakou jistotu..
na kontrolu jdu Mari příští čtvrtek, sestra mě chtěla objednat už teď vpátek, ale říkala jsem jí, jestli to není brzy, aby už aspon bylo srdíčko, takže za týden...
Aronku, doufám, že nám ten rok bude takhle pěkně i pokračovat!! 🙂 🙂 🙂

martinkal
5. led 2010

ahoj aronku jak je?

mari111
5. led 2010

no sak to je na tobe kdy si je das ale uz se na to tesim az tady budeme vsechny s tt v pase 😉

aronek
5. led 2010

martinkal, pořád jsem v práci, ale dnes jen do tří, tak se těším domů a do pelíšku. 😉 A jak to jde tobě? Utíká nám to, že? 😀

mabe
5. led 2010

ahoj aronku, ty porad chodis do prace? a jak to zvladas? me staci byt i doma. posledni tyden nejak ztracim energii. jinak co tvrdnuti a tak? vsechno v poho? ja zatim jo, krome natikani tech ruk a po delsim chozenim a stani me teda boli v krizi, ale to uz je normal.

hanana
5. led 2010

dobry den
holky eeli a handm moccccc velka gratulace 😵 😵 😵 😵

farminko jsi moc statecna drz se

martinkal
5. led 2010

No občas mě pobolívá dost v podbišku, jako na MS, prý to jsou poslíčky 🙂 , zítra začínám 32 tt, tak snad se Lucinka ještě nechystá ven, ještě aspoň 4 týdny, ať tam vydrží. Jinak jsem OK, občas mě bolí záda, ale jinak prima. 😀

mabe
5. led 2010

marti, takze uz mas poslicky? ja jeste ne, jak jsem psala. zada citim taky, v noci nevim, jak mam spat. mam 3 ruzny polstare a porad je menim. tu hodku aspon naspim pak odpo po obede.

martinkal
5. led 2010

mabe já nenatýkám - no zatím - , ale taky jsem nejraději doma v pelíšku, v práci jsem byla naposledy 18.12. a stačilo to 😉 záda mě taky pobolívají.

aronek
5. led 2010

mabe, chodím jak kachna a když mi vedoucí řekne, abych někam skočila, beru to jako vtip. Jinak břicho je obrovské, pořád tvrdne i kleslo, takže ho při chůzi do schodů tak trochu nakopávám. Moc se nevyspím, ale jinak dobré. Prostě těhu příznaky 😉

aronek
5. led 2010

pádím domů 😀 😀 😀 😀 😀

handm
5. led 2010

díky za gratulace 🙂 Marti, hanana a všechny vubec🙂 jsem holky nějak naměkko 😀

Mari, já vím, to já bych se taky těšila, až tady budou všechny kočky s TT v pase anebo s nápisem D 🙂 to bude paráda.. a dkyby už zádná zamlklinka nepřibyla..

martinkal
5. led 2010

no mám je tak obden a jen jednou za den, Murynka je myslím měla už od 27tt.
Jinak taky se v noci budím a nevím jak si lehnout, na jaký bok a kam dát nohy 🙂

mari111
5. led 2010

jo jo handm to by bylo fajn kdyby ani zadna nepribudla, nemelo by se taketo neco stavat ale my uz mame smulu vybranou tak uz se nas to netika. ja se chvilema na gyndu tesim ale chvlema aj bojim

martinkal
5. led 2010

Dr. mi říkala ať jako vícerodička a po tom co se nám v březnu stalo (ve vyšším týdnu těhotenství), tak ať raději počítám tak koncem února, než v březnu, tak uvidíme 🙂 . Ráda porodím dřív, hlavně, aby malá byla v pořádku a měla už vyvinutý plicní sklípky 😉

mabe
5. led 2010

marti, takze taky noci na ho* 😖 . uz jsem smireny, ze se asi uz nikdy nevyspim. mozna az bude anicka vetsi.

aronku, tak si to pekne uzivame. 😀

hand, gratuluju. 😉

dneska me pripada, jakobych anicku citila u zeber vpravo. kdyz sedim u PC, tak me tam neco tlaci. Je to mozny?

mari111
5. led 2010

de na mne nejaka unava, du dat asi slofika holcinky, akorat uz sem s ty choroby tak prelezela ze mi to asi ani nepude 😠

martinkal
5. led 2010

mabe, já když někdy sedím, tak mi malá kope do horních žeber tak, že to cítím i pod prsama, ty její nožky 😀

handm
5. led 2010

MAri, dobrou, a at je hlavne brzy líp!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru