Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
15. říj 2009

markee tak hurá! že by tchýňka měla i lidskou stránku 😀 😀

kopa
autor
15. říj 2009

Farmí já to cítím v žilách 😀 😀 holt to budeš muset dát zítra ty 😲

markee
15. říj 2009

Farmy,jo má jednou za pár měsíců 😀
Kopy,neházej tu flintu do žita. Stejně už žádné na poli není,tak neblbni. Prostě mrcha nepřijde 😉

farmarska
15. říj 2009

ne né, já budu testit až v neděli, jak už jsem psala, dnes už jsem testila 😝 a všichni mi říkali, že je ještě moc brzy, aŤ pár dní počkám,..tak počkám 😉 😵

farmarska
15. říj 2009

a kopís nemaluj čerty ne zeď ! 😠 😠

aronek
15. říj 2009

hele, zítra je povinné testování a vy se z toho snad chcete všechny vykroutit 😠

kopa
autor
15. říj 2009

Markee házím,házím 😀 😀 fakt dojde 😀 Farminka aspon nebude muset sníst ty ponožky.
No tak tu bude další cyklus snažení 😉 to přežiji.

kopa
autor
15. říj 2009

já testila dneska a nic...a mrcha je na obzoru. 😅 😀

farmarska
15. říj 2009

aron já testila už dnes... 😕 ted musím pár dní počkat 😉 ...teda pokud vydržím 😀

kopa
autor
15. říj 2009

jud pinkat.Tak dobrou noc 🙂

markee
15. říj 2009

Kopy,tak jdi spinkat.Dobrou noc.

farmarska
15. říj 2009

ale hodně by mne zajímalo, jak to bude s katynkou 😕 jestřli si zasee testne a druhá bude sílit 😉
moc bych jí to přála!!! 😀 😀

i já půjdu dohajan 😉
kopinko dobrou a mysli pozitívně 😉

markee
15. říj 2009

Farmy,tak jdi taky hajat. Já bych měla jít taky,jdu ráno k psycholožce ☹

farmarska
15. říj 2009

markee budu na tebe zítra myslet 😉
holky tak dobrou 🙂

aja.83
15. říj 2009

Ahoj holky, tak já dnes zažila děsnej den, jeli jsme za tchýní do nemocnice a ona je úplně mimo, doktor to dlouho okecával a pak řekl, že jí dávají pár dnů života. Má rakovinu po celým těle. Ach jo, kdy nám konečně začne přát štěstí?! Nechci tady šířit špatnou náladu, ale teď ji vážně mám a říkám si, že všechno je banalita, oproti tomuhle, co se může stát. ☹

aronek
15. říj 2009

aji, to je mi líto ☹ Jak to zvládá manžel?

aja.83
15. říj 2009

Holky, já vám všem přeji // čárky a brzy mimíska. Mně je smutno, protože náš mimísek, jestli někdy bude, zřejmě nebude mít babičku, a to mě vážně štve. Ještě jedna rána a skončím na psychiatrii, proč se to všechno musí semlít naráz, vždyť to člověk nemůže zvládnout!

markee
15. říj 2009

Aji,to je mi líto s tvou tchýní. Je to hrozné,takové nemoci a hlavně s takovým hrozným koncem. ☹

kerrie
15. říj 2009

Aji.............tak to je mi moc líto, co vás potkalo.............. ☹

kerrie
15. říj 2009

Farminko: www.arleta.cz 😉

aja.83
16. říj 2009

Ahoj holčiny, tak už je to trochu lepší, manžel se drží, ale taky brečel. Musíme se teď snažit to nějak zvládnout, nejhorší bude to čekání, kdy zavolají z nemocnice, že je konec. Radši aby přišel co nejdřív. A co jinak, nějaké nové čárečky? Ani jsem vás nedočítala...

nicollka
16. říj 2009

Dobré ráno tak moje naděje opadly, teplota klesá, ráno špinění napřed totál hnědé, teď už do červena, takže mrcha je tu večer max zítra :( LF 14dní nebude, miminko taky nebude...a ja asi skočím z okna ☹ https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Aji to je mi moc líto, já toto prožívám, už rok. Jednou za 3 měsíce někdo umře, mimčo taky nic, topíme se v dluzích prostě to už snad horší ani být nemůže..život na ho...

sirella
16. říj 2009

Ahojky holky

Aji...to je mi líto...podobnou nemoc znám.Manželova teta měla něco podobného...byla to hrůza.Držím moc palce...

sirella
16. říj 2009

nicollko....ách jo...já bych klidně mrchu brala...nejlíp hned...je to tady děs...kdo nechce tomu hrozí(nebo dokonce i přijde)a já ji skoro vyhlížím...brala bych ju hned

katyna6
16. říj 2009

ahoj holky,pěkné ráno 🙂

sirella
16. říj 2009

ahojky katy...jak je???

nicollka
16. říj 2009

holky mě tak bolí břuch, už vlastně když sem nesla malýho na záchod tak to mě bolelo dost, tak sem ho musela položit. ach joooo já nechciii mrchu ošklivou :(

Kopi a Farmi jak ste na tom vy ?

katyna6
16. říj 2009

tak jsem vás konečně dočetla....aji,je mi to hrozně líto!!Já něco podobnýho zažila před 2 roky s vlastním tatínkem a nevzpamatovala jsem se z toho dodneška.... ☹ ☹

sirella-je docela fajn,jen ta zima už mě maximálně s...píp.

nicollka-já tak možná dopadnu o víkendu,ale už na to kašlu,testovat budu,až jestli náhodou mrcha nedorazí.A o těch dluzích,no,já ani nemluvím.Plácáme se v tom taky řádně 😠

farmarska
16. říj 2009

ahoj holky, letím ještě na kozy a zachvilku jsem tu a dočtu vás 😉

aronek
16. říj 2009

Ahoj, tak jsem čekala nějaké // a ono nic ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru