Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
28. zář 2009

Ahoj Kopi, jojo čekáme, už sem z toho nervní, napřed jim to tam leželo protože je manža slovák, měli se ozvat do týdne, po dvou týdnech sem vyvolávala a dohledávala co se děje, protože měla až ted do pátku ženská co to zařizuje dovolenou , no tak sem tam poslala další papír že s náma žádaji i rodiče a ted zase čekám, zítra tam hned zavolám. bojim se že to špatně dopadne :(tak a ted sem počůrala další ovu test zatim nic moc, ale ještě chvilku počkám

murynka
28. zář 2009

farmi no jo u vás se také sexí o život co? 😉 😀 😀

já do ted spinkala 😀 😀 abych dohnala vše za ty 4 dny 😎

nicol tedy od koho to máte?? 😕 😕 😕 že s tím dělají takové caviky 😠 😠

nicollka
28. zář 2009

mury wuestenrot ..

jdu vyfotit ty testíky...

tercie
28. zář 2009

Ahoj berušky, jdu se nahlásit 🙂
Téééda takovej strach jste o mě měly, ale teda nevím, jak dočítáte, páč ten večer co jsem si tu na dobrou noc psala s Farminkou, jsem vám tu nechávala na tři dny omluvenku 😉

Holky moje, víkend zabíračka, ale barák je náležitě zapitej a když tohle všechno vydržel, tak teď už je jistota, že jen tak nespadne 😀 Vystřídalo se tu asi 40 lidí, vypily se tři sudy piva, sežralo 15 kg buřtů, 5kg steaků, 20 chlebů 😀 tolik žrádla jsme neměli ani na svatbě 😀 Bylo to náročný, ale super a všem se tu moc líbilo, tak mám radost.

Ve čtvrtek jsem byla jen u sestřičky, brala mi krev a vypsala průkazku. Tentokrát máme takovou tu pěknou, sešítkovou, s obalem s růží ze který kouká mimi, od calibra babyplan, minule jsme měli od femibionu a jenom takovou skládačku, tahle je o moooooc hezč, tak doufám,m že se bude utěšeně plnit záznamy 🙂

Tak zlatíčka, musím zas jít, 2,5 hodiny jsem vás dočítala, tak jd zase se věnovat lidem, ještě se dopíjí poslední sud tak aby po mně nebyla sháňka 🙂

Opatrujte se, papapa 🙂

kopa
autor
28. zář 2009

Tercie koukala jsem na fotečku v albíčku,můžeš mi říct kde máš ten nadpičník,ty hubenour 😀 😀 e 😀

nicollka
28. zář 2009

ahoj holky tak jsem dala testy, ale fotak odjel s manžou tak je to jen z mobilu takže o ničem, jak to uschlo tak je to jakysi takovysi, tak možna to teprve vše jen bude...

kopa
autor
28. zář 2009

tak dnešek už mám taky vychytaný 😀 😀 jedu jak mašina.Už ted se cejtím jako těhule 😅 😅 😕 😀

kopa
autor
28. zář 2009

tady jsou ty bodýčka co jsem koupila 🙂 Snažím se neutrální barvy,ale něco mi říká,že to bude chlapisko 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

murynka
28. zář 2009

nicol já tim ovům testům nějak nerozumím 😅 u nás to tedy podle toho neklaplo takže tomu ani nevěřím 😨 😨
ale čárka asi má být ještě silnější ne?? 😕 😕

leni 😕 😕 😕 mě něco uniklo 😕 😕 😕

kopa
autor
28. zář 2009

Murynko nic ti neuteklo 😀
těhu ještě nejsem 😉

murynka
28. zář 2009

aha to mě matete jo 😠 😎 ale krásné bodýčka 😵 😵
holky co hanana??je 29DC a ovu byla tka jsme zvědavá 😵 😵 😵

tercíku jsme ráda že jsi se ukázala a jste v pořádku 😉

murynka
28. zář 2009

holky zítra jsme v 8 měsíci 😲 😀 😀 😀

kopa
autor
28. zář 2009

Mury až já budu těhu,tak to poznáš 😀 páč kvůli mým smajlíkům nepůjde celý den kůn 😝
Bodýčka mám z CA,byla jsem se juknout v Nextu měli tam slevy,ale nemá cenu to kupovat.Bodýčka se neztratí a přítel dal svolení at si je jdu nakoupit 😲

kopa
autor
28. zář 2009

Mury ještě bych potřebovala,někoho do těch bodýček 😅

murynka
28. zář 2009

leni to doufám že to poznám!!kdybych tu nebyla jako o víkendu což ted moc tu nebudu tak čekám SMS 😉
když dal svolení tak bych nakupovala 😀 😀 😀

hanana
28. zář 2009

ahojte
tecie nema nadpicnik 😀 😀
mury ja zatim nevim ale nejak to tento mesic necitim asi z toho nic nebude http://www.fertilityfriend.com/home/26f483 😠

kopa
autor
28. zář 2009

Markét poznáš neboj 😀 o.k.smska to jistí 😉
asi taky nakupovat budu 😉
Teda 8.měsíc to to uteklo vid? 🙂

murynka
28. zář 2009

hana 😲 😲 ty jsi tady 😨 😨 😵 😵
hele to vypadá dobře a ty máš ovu až 22DC?? 😕 😕 to ej jako já 😅 😅 😅

hanana
28. zář 2009

mury osmy mesic..... ty jo... to leti 😀 😵

murynka
28. zář 2009

ještě jsme viděla že tu byla bobinka 😵 😵 maminka jedna určitě se má moc kráááásně a vojtíšek je koizelný 😵 😵 😵

hanana
28. zář 2009

jj ted jsem vas docitala ale moc jste toho nenakecaly dneska.... 😵
kopi ty nakupujes... jupiiii ja uz bych taky do toho sla....uz se tesim

murynka
28. zář 2009

leni já ještě také nemám nic do postýlky ani do oblečků 😅 😅 neboj jak říkám do mého porodu jsi těhule vím to 🤐 😵 😵 😵 😵

kopa
autor
28. zář 2009

nježíš nestrašte mě z ovu až 22DC,to do té doby nevydržím každý den 😅 nebo stačí falt obden????baby radte 😀

murynka
28. zář 2009

leni 😀 😀 😀 a my jak magoři sexili od 12DC 😀 😀 a ovu byla až tak pozdě 😅 možná ž vlastně 25DC 😕 😕
ale já ovu poznala takže to bylo od 12DC ob den a pak přímo vo ovu jsme to zkusili a vidíš zítra 8 měsíc 😀 😀 😀

hanana
28. zář 2009

kopi minule byla ovu 19 DC a to pak byl cyklus 32 dni ... kdyz mas cyklus tak 30 tak by bych do 20Dc sexila urcite... ale ja radsi testuju a merim abych se nemuslea zbytecne namahat... 😀 😀 😀

kopa
autor
28. zář 2009

Hani trošku nakupuji 😀 však jsem živitel rodiny 😀 tedko na vanoce dostaneme nake super premie,tak jsem zvědavá 😀 😝
tak u nás to bude každý den až do neděle a pak teda obden 😉

hanana
28. zář 2009

a v nedeli budes kolik??

kopa
autor
28. zář 2009

Hani já mám právě ted druhý cyklus po 30DC,takže do 20DC makám až do roztrhání těla 😀 Mě to měření a testování nic neříká 😅 bych si připadala před přítelákem jako blázen 😅 😀

sarlotta
28. zář 2009

ahojky kecalky🙂

Mury to je fajn, že už máte vyklizeno 😎 Za chvilku máš zařízené a budeš jen hongat nožkama 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru