Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

secretacka
25. čer 2009

farmarska: Tak to je opravdu krize. Chudinko. Ještě, že ten můj má stejný vkus jako já. Vesměs.

farmarska
25. čer 2009

boužel cejtím 😝
no a buďte si sama sobě smraďochem 😀

Nikol určo testíš poslední měsíc, bo brzy najdeš dvě //
to už jinak není možné 😉 🙂

farmarska
25. čer 2009

no vidíš a to mi ještě pořád říká "pěkný viď" a chce snad po mě abych mu to odkejvávala 😕 😨

holky to se nedá!!! 😠

z tohohle ani nemůžu usnout 😀
má mne i naše nenarozené dítě nasvědomí 😀

secretacka
25. čer 2009

No, přišel přítel dom, tak musím končit. Mějte se holky fajn a pěkný sníky přeji.

hanana
25. čer 2009

dobrou 🙂

farmarska
25. čer 2009

holky přešel na Ledeckýho.. né že bych ho musela, ale úproti tomu co jsem musela poslouchat doted.., to je balzám na duši 😀

farmarska
25. čer 2009

secret tak dobrou, já už tady taky budu končit, musím jít vypnout pojistky, bo jinak vážně neusnu 😀 😀

aronek
26. čer 2009

Ahoj, přeji dobré ráno.
Koukám, že jste včera řešili hudbu. No u nás se neřeší, každý posloucháme něco jiného, takže si to zapneme když ten druhý není doma 😎

aronek
26. čer 2009

Jinak se nám včera podařilo se potkat doma 😀 , takže mám dotaz. Můžou být z 16DC //? Normálně mám celý C tak 30

aronek
26. čer 2009

tedy koukám, že po ránu si nikdo nepovídá ☹ . Doufám, že vás neodplavila voda 😵

nicollka
26. čer 2009

dobré ráno...tak teplota stoupla zpátky kde byla uff :D tak snad ovulka byla. Ale už mě ani prsa nebolí, vůbec nic chjo.

aronek no proč ne, ja měla ovulku 2x kolem 21D až.

aronek
26. čer 2009

nikollko a jak dlouhý máš C normálně? Pak je zase otázka, jestli není 16DC brzo. 😠 To je na zbláznění, ať nám dá někdo návod a rozpis kdy a co a já to doma ošéfuju, takhle je to opravdu o náhodě 😖

paajaa
26. čer 2009

Krásné ráno

Mury: krásně si nakoupila 😉

Farmi: já tě obdivuji, že už to máš takhle nakoupené. Já jsem srábek a vím, že ani oblečení nebudu kupovat tak do 4. měsíce. Jinak hezky papej, když ti není špatně a užívej si to. Taky věřím, že to dotáhneš do konce.

Jinak teď volala k Dr. a v pondělí tam bude a potvrdí mi obě propustky. Takže super. Týden mi uteče úplně bleskově. 😉 Včera jsem hodila řeč s manžou a on se klidně bude snažit, ale musíme to mít posvěcené od Dr. Prostě se bojí, ale nepřizná to. Tak jsem mu řekla, že nám to jistě pan doktor dovolí a bude snaženíčko- takže tohle odkýval. 😉

nicollka
26. čer 2009

aronek u mě je to různé, takže já můžu ovulovat i 30DC, moje tělo si dělá co chce. Já měřím teplotu, takže jedu podle toho. No včera mi klesla teplota, což 6tý den bývá uhnizdování, dnes teplota skočila zase nahoru, což mě těší, ale poprvé mě nic nebolí a nic necítím, takže mrška to jistí :D

Tak jdu spapat duphaston a zkulturnit se konečně, uklidit tu ten binec co malej stihl udělat zase a večer si jedu pro manžu, bude s nama dnes přes noc, zitra jede neco zařidit na slovensko pak s nama přespi a pojede zase do prace.

kerrie
26. čer 2009

Dobré ranko, holky

paaji.......tak to je paráda, že manža povolil........když oni ti chlapi jsou občas na odstřel......čert aby se v nich vyznal 😀

kelly1983
26. čer 2009

Dobré ráno 🙂

kerrie
26. čer 2009

kelly.....dobré, dobré 🙂

kelly1983
26. čer 2009

jak se vede kerrie?

kerrie
26. čer 2009

Kelly..........dneska fajn, zatím žádná nevolnost, tak si to užívám 😀 A co Ty?

paajaa
26. čer 2009

Nicoll: opravdu tě obviduji, že vydržím být takhle pořád sama bez manžela. Plánuje manžel, že by za nějakou domu změnil práci, aby s vámi moc být častěji?
Doufám, že se tělo umoudří a bude pracovat jako hodinky 😉

Kerie: snad už se opravdu umoudřil, jinak bych ho holt musela v době ovu znásilnit 😀 😀 😀

farmarska
26. čer 2009

ahoj holky 🙂

aronku když já jsem doma furt, takže manža nemá šanci 😀
no on teda má, může jít poslouchat do patra a nebo poslouchat ve sluchátkách, ale to on nece, páč mne chce trýznit 😀 😀
víš jak co se škádlívá, to se rádo mívá 😀

kerie tobě je dobře no hurá! to je fajn! tak si užívej pěkného rána 🙂

holky a já se musím pochlubit...
volal mi ted syn a má samé jedničky, jako jediný kluk ve třídě 😎 pak ještě dvě holky měly 🙂 (ted ukončil druhou třídu). Holky já nevím po kom to dítě je 😀 Jeho zodpovědnost já nemám ted ve třiceti 😅 😅

Tak já musím jít chystat oslavu, ted jde s babičkou na pohár, ale za cvíli nám ho přiveze, tak ať má radost, když on jí udělal nám 😵

kerrie
26. čer 2009

paaji.........taky je to řešení.........já ho taky znásilnila a podívej, jak to pěkně klaplo 😀

kerrie
26. čer 2009

farmiiii, to je šikulaaa.......tak to si opravdu zaslouží ten dortík a pořádnou oslavu 😉 Stejnak to byl vždycky tak kráááásnej a blaženej pocit, když člověk držel v ruce to výzo a měl před sebou krááásný 2 měsíce prázdnin, pamatujete na to? 😉 Ale nás teď čeká dlouhá "dovolená", tak si nemáme nač stěžovat 😀 😀

farmarska
26. čer 2009

pájííí supr řešení, to znásilnění 😀 když tak si ho předem nějak omam 😉 😀 😉

farmarska
26. čer 2009

kerie to ti povím, byl to naprosto užasnej pocit 😵 uplně jsem se zasnila! 🙂
dva měsíce dlouhého vyspávání a poflakování se s kamarádkama 🙂 nahánění kluků 😵
je pravda, že teď taky denně naháním...kozy 😀 😀

kerrie
26. čer 2009

😀 😀 😀 farmiiiiiiii 😀 😀 😀

farmarska
26. čer 2009

holky musím frndět 😉
ahoooj!! 🙂

paajaa
26. čer 2009

Holky já jsem včera koupila hezké prádélko a zítra budu manžela lovit. Jen jsem ho hned vyprala a on ho viděl na sušáku na chodbě ☹ , takže je po překvapení. Nedřív viděl kalhotky a říkal si, že to zas nosím hezké prádelko jen do práce a on ho neviděl a když postřehl i podprdu, tak mu bylo jasné, že je to nové. No tak snad se na to nechá zlákat, i když už ho viděl- ale né na mě 😉

Farmi: syn je šikulka

Kerrie: tak budu doufám, že nám to znásilnění, tak přinese výsledky

mirax
26. čer 2009

paajaa: dobře na to jdeš 🙂 🙂 ..já také nakoupila , 2x použila a teď , myslím, bude trčet v zásuvce někde na dně, kdo ví jak dlouho 😉
Tak hezké snažení přeju 😀

farmí..to se dmeš pýchou, co...matko? 😀 Tak přichystej hezkou oslavu, chlapeček si to zaslouží 😉

kerrie..o jaké dlouhé dovolené!! to mluvíš???...jestlimyslíš mateřskou dovolenou, tak to slovo je jen špatný vtip!!!!

kerrie
26. čer 2009

Mirax............jojooooo, přesně to myslím.........mateřské "galeje" 😀 😀 😀 Ale chlapi tomu přece říkaj dovolená 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru