Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

nicollka
29. čer 2009

tak jsem doma práce hotová. No naštěstí se nám to tu nějak vyhlo, jen malinkej deštík ale to se dalo.

Jé holky vy ste kousek ode mě už tři ted už to vím :D

Mabe to máte nějaký program doma na ten baráček? Nebo to máte od někoho? Je to super..

Luci 14tt .. krásnej pupík ty jo to je krása ... já chci takyyy

tak jsem koukla i na kalhoty ale zatím tam nejsou :D

nicollka
29. čer 2009

eelis....no já začala pít kontík a za dva dny jsem začala krvácet, tak sem ho přestala pít, protože jsem ještě MS nechtěla :D

nicollka
29. čer 2009

Tak jsem zkoukla i Kopinčino album...kde si našla ty sádrový konzervy? to se mi moooooc líbí. 😝

nicollka
29. čer 2009

tak jdu rychle spolknout duphaston, zítra už poslední den a pak mrcha 😠 vemte si ji někdo jinej rači 😅 😝

sarlotta
29. čer 2009

jaká mrcha ? budeš ještě testíkovat ne ? 🙂) Třeba je tam malé Vyškovjátko 😉

nicollka
29. čer 2009

sarlott nene není, to už by byla čárka dnes aspon nějaká, ale takové bílo... prostě zase příště 😖

sarlotta
29. čer 2009

Hele Nicol...farminka taky furt prudila jak nic a dočkala se....do 30DC není nic ztraceno.

nicollka
29. čer 2009

no uvidím, ale dávám tomu 3% :D Holkám se čárečky 10 DPO už ukazovaly. No taky jsem měla Farminčinu mrchu objednanou a poslanou vlakem já :D

jdu kouknout kolik tak stojí seskok padákem a kde se to tu skáče, manža bude mít v září kristovi léta, tak mu chci koupit seskok, strašně o tom mluvil už min. rok, tak snad seženu a našetřím :D No a naše první výročí svatby taky musím něco vymyslet, asi víkend někde v hotelu, snídaně do postele a tak...ale moře je moře, takže ještě uvidím co zvítězí..

murynka
29. čer 2009

nicol seskok v tandemu stojí 3500 manžel skáče za měsíc u Kolína 😉 plus dvd ze seskoku 1500 ale to si brát nemusíte 😉

nicollka
29. čer 2009

jů mury díky moc za info tak to není moc, já počítala tak 6tis plus dvd...já mu to chci i s dvd at má památku. Musí se to objednat hodně dopředu prosím? no snad se skáče i někde poblíž nás..

farmarska
29. čer 2009

ahoj holký!!! 🙂
sem tu skoro dva dny nebyla! 😕 jestlipak jste to postřehly! 😉
jestlipak se vám už stejskalo ?😀
jestlipak jte se už o mne bály? 😕

Prdlajz nebály 😠 o mně skoro nikde ani zmíňka! 🙄
a to jsem to teď poctivě skoro půl hodiny dočítala 😝

Jo vlastně zmíňka byla, pár příspěvků nahoře... od sarlotky... psala Nicol něco v tom smyslu, že jsem tu předtím "prodila" že mám na testu bílo! 😠 No to je mi přivítání Sarlot 😀 😀 😀

nicollka
29. čer 2009

farmi to bylo jen uklidnění pro mě :D

murynka
29. čer 2009

nicol my to objednávali ty poukazy na Vánoce platí to rok a seskočit se může od června do zéří snad kdykoliv i dříve 😉 jde o to tam jen zavolat 10 dní předem a domluvit si přesný termín u nás bude skákat manžel a moje maminka jeho tchýně 😉 my tam pojedeme s nimi a dáme si tam obídek a já budu fotit 😵

dnes jsme tu měli kámoše vrtátili se z turecka přivezli dárky i pro miminko 😵 krásné myší album na fotky 😀

nicollka
29. čer 2009

ty jo já bych se bála, já sem ted jen na to myslím nervní za manžela :D

farmarska
29. čer 2009

ncol já vím, to byla legranda 😀 sarlotku mám moc ráda a nikdy bych se na ní nezlobila a když tak jen malinko 😉 😀

farmarska
29. čer 2009

holky a co jinak, jak jste se měly ??

nicol nezoufej a pořád věř v ty dvě čárky, ještě není nic straceno!!! 🙂

farmarska
29. čer 2009

holky já jsem utahaná, jdu dohajan, mějte se tu krásně a dobrou! 😵

nicollka
29. čer 2009

taky jdu spinkat ráno musim byt už v 8hodin na poště s penězma, tak jdu hajat a snad bude zítra jako dnes přes den a půjdem na koupák.. dobrou

aronek
30. čer 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 🙂 . Hlásím že u nás mlha a devatenáct stupňů a v noci hrozná bouřka 😖

aronek
30. čer 2009

Tak koukám, že po ránu se nepovídá ☹

kopa
autor
30. čer 2009

Ahoj holky,
Farmíku já se o tebe bála minule 😀 😝
Farmíku ty jsi poctivě dočítaĺa 🙄 😀 😲 tak kde mám údaje kdy jdeš na kontrolu? 😀

Nici ty kelímky s tou sádrou mají skoro všude,normálně koupíš v obchodě 😉

kopa
autor
30. čer 2009

Vroninka 31tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 30tt .............30.6.KO......................................................čeká chlapečka
Kelly 23tt
Murynka 18tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 19tt
Kupinka 19tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna,21.8. 4D UTZ
Lucierob 19tt ............................
Venuska 14tt ............................9.7.poradna
Markee 12tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt...............................
Secretacka 11tt
Kerrie 11tt..................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 11tt...............................
Mirax 9tt.....................................
Farmaska 9tt...............................
Wergina 6tt................................13.7.kontrola
Dennca 38DC ?
Eeliska 37DC
Janička 33DC
Skritkova 33DC
Cajori 28DC
If.v 27DC
Nicollka 26DC
Samsa 23DC
Martinkal 22DC
Markytaj 22DC
Tercie 20DC ................................30.7. výsledky genetiky
Aronek 20DC
Stroužek 19DC
Ikopretinka 17DC
Paaja 15DC
Kopa 7DC
Hanana 3DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

aronek
30. čer 2009

Ahoj Kopi, netušíš jestli ty co mají nad 30DC se již snaží? Jsem strašně zvědavá jestli nemají // 🙂

kopa
autor
30. čer 2009

Aronku nic netuším 😅
Eeliska ta nemá // a ani nemá mrchu 😔
Dennca tu už dlouho nebyla,Janicka sem taky přestala chodit a Skřítková mi psala nedávno tam nestíhá
😕

aronek
30. čer 2009

Takže nic nevíme ☹ , tak doufám, že nepíšou, protože oslavují 😎

kopa
autor
30. čer 2009

Jojo nic nic nevíme tak snad se ozvou 😉

kopa
autor
30. čer 2009

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Těhulky prosím napište mi data vašich kontrol!!!!!!!!!!!!!! 😕 At vám všichni můžeme za včasu držet palečky 😕 (Kelly,Secret,Kagatkaga,Lucierob,Amynka,Vroninka,může i přidat údaje Martinka Květinka ta má výjmku je na dovče ,Farmi a Mirax)Pošlete třeba do IP!

!!!!!!!!!!§Dále snažilky který mají 30DC a výš dejte vědět taky do IP!!!!!!!!jak to s Vámi vypadá ju?

Děkuji

kopa
autor
30. čer 2009

tak dneska nikdo? 😅 😀
Tak já jdu pracovat 😉

sarlotta
30. čer 2009

Dobré ránko holky🙂

Hele Farmi dočítej pořádně ju 😉 Dobře Ti tak ,když se válíš v pelechu 😀 😀 😀 Sluníčko myslela jsem na Tebe celý týden, kdy máš ten další utz ? někdy kolem 10teho?

murynka
30. čer 2009

ahojky holky jdu pozdravit za chvíli jedu na kontrolu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru