• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvýšená AFP 1:200 (rozštěp). Poraďte

29. května 2013 
@amonis
ahoj amonis, ja som mala to iste, ale plodovku som odmietla.. . strasne si ma svojim pozitivnym prispevkom potesila.
16. zář 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem si byla pro výsledek , hodnotu AFP mám extrémě vysokou , (7,93) a hodnotu hCG mam taky vysokou , už několik dnů nespim , teť pujdu na genetick testy , snad to bude lepší , bojím se že mi doporučí umělé přerušení :unamused: :frowning2:
17. srp 2012 v 10:04  •  čeká miminko, termín má v lednu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, rozhodla jsem se prispet. Mozna tim pomuzu dalsim maminkam, co je potka neco podobneho jako nas. NT+ nam vysly super, tripple testy spatne a integrovany test taky spatne. Riziko rozstepu VYSSI NEZ 1 ZE 2! A zvysene HCG. Tri tydny cekani na geneticky ultrazvuk a dneska nam oznamili, ze cekame zdraveho chlapecka. Takze vy, co budete mit spatne vysledky, nezoufejte. Dokonce i integrovany test, ktery ma udajne presnost pres 90%, se muze splest a miminko muze byt zdrave!
Jeste nas v patek ceka plodovka, ale to uz si moc nepripoustim, ze by neco bylo spatne.... ultrazvuk dopadl opravdu ukazkove. Preju vsem pevne nervy a at vam to cekani utika!
29. kvě 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek