Bulka na hrázi po porodu. Máte zkušenost?

sabinina
20. kvě 2010

Ahojky holky,
jsem 4 měsíce po porodu,měla jsem nástřih,a na hrázi mezi pochvou a konečníkem se mi udělala bulka.Je jakoby vevnitř.Myslela jsem,jestli by to nemohly být hemeroidy,ale žádné poroblémy nemám.Žádně krvácení ani bolesti při chození na velkou nejsou..na pohmat je tvrdá.Nemáte někdo podobnou zkušenost?

naty
20. kvě 2010

nepraskl ti steh? to by mohlo být... 😒

veruska007
13. říj 2011

Měla jsem teď to samé, myslela jsem, že je to hematom po šití. Bohužel, cca po měsící jsem dostala 40 horečky, neklesaly, pro jistotu jsem jela na gynekologii, protože jsem byla 8 týdnů po porodu a pořád jsem špinila... a měla jsem tam absces, celkovou sepsi... horor. Navíc jsem s tím musela na chirurgii, dvakrát mi to zaživa řezali, několikrát čistili, měla jsem tam dren... bolelo to, div jsem si neukousla ruku ☹ . Sedím na kruhu a o sexu si zatím můžeme nechat na dlouho jen zdát 😔 .

Takže, holky, nepodceňovat. Já měla horečku od noci, k dr. jsem dojela cca v 11h, kolem 13h jsem byla na chirurgii, a to už jsem odpadávala a dr. říkala, že do večera bych zemřela na otravu krve 😨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru