Výrůstek v jizvě po nástřihu, máte zkušenost?

miu_ka
24. srp 2016

Ahojky.. chtěla bych se zeptat jestli má někdo stejnou zkušenost jako ja.. Jsem měsíc po porodu po nástřihu hráze, po 3 týdnech jsem měla jizvu krasne hladkou, teď čtvrtý týden se mi v jizve udělal takový vyrustek, který je tmavě červený a bolestivý, máte s tím některá zkušenost co by to mohlo být, popřípadě jak se to léčí? Uz si nevim rady :(

evulinkab
24. srp 2016

Já tohle mela po porodu a samo mi to prasklo..Byl to nejaký zanícený vridek v te jizve po nástrihu.Vytekl hnis a byl klid, jen jsem se nechala zkontrolovat od gyn.Zašla bych určo na gyndu.

evulinkab
24. srp 2016
irca86
24. srp 2016

Ano, mela jsem to po prvním porodu. Velice bolestive. Zajděte na gyndu, me to upravovali v narkóze a byl hned klid..... Malý zákrok a aspoň jsem se vyspala 🙂

miu_ka
autor
24. srp 2016

Tak to je super ze v tom nejsem sama 🙂 Na gyndu určitě skončím, jen čekám na konec sestinedeli, zas to tak hrozné nebude, děkuji za uklidnění 🙂

irca86
24. srp 2016

@miu_ka ja teda nemohla ani sedět, ani chodit. To hned po porodu byla pohodička proti tomuto... Dělali mi to na konci šestinedělí.

demetritis
24. srp 2016

Muzou to byt i cysty . Me se udelali po vnitrnim sity vzdy prasknou a po pul roku sou z pet

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru