• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mávate po spinálnej anestézii častejšie bolesti?

8. února 2013 
Máte po cisárskom reze v spinálnej anestézii bolesti nôh a kĺbov? Pýtam sa na dlhšie obdobie, napríklad aj mesiace a roky po spinálnej anstézii... Trápia Vás bolesti, ktoré ste pred spinálkou nemávali?
26. črc 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, já ji měla před třemi roky a za dva tři týdny mě asi čeká znova - za sebe můžu říct, že ani bolest hlavy, ani ničeho jiného a to ani v porodnici :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Vubec. Vsecko je ok. Nerekla bych, ze neco takoveho je zpusobeno spinalem. Neni to spis tehotenstvim? Bolest hlavy = menici se hladiny hormonu a bolest koubu = tehotenstvi (pribrani, vaha bricha, roztazeni panve sestupovanim ditete).
26. črc 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani ťuk...
26. črc 2010 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Žádné bolesti.
26. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Já něměla a nemám žádné bolesti.
26. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
já zatím nic nepocituji jediné co mám citlivou ještě jizvu když se mění počasí tak mě svědí ale jinak vše v pohodě.
26. črc 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ne, zatím nic takového :sunglasses:
27. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, vůbec ne, druhej den po císaři jsem o spinálce ani nevěděla :wink:
27. črc 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, bylo to úplně v pořádku, bez jakýchkoliv následků, po 4 hodinách jsem nohy začala cítit a mohla jsem se projít. byla jsem šťastná, že malého můžu hned nakojit, i když mi ho musel držet manžel :slight_smile:
27. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Néé vůbec žádné bolesti a bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě . U prvního jsem byla v celkové a mladéhop viděla až po2 dnech a malou jsem měla na hrudi a tváři hned po vytáhnutí z bříška, i manžel se zapatlal a moc rád :wink:
27. črc 2010 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já měla tzv. postpunkční bolesti - cca 2-3 dny po zákroku urputné bolesti hlavy, způsobené tlakem mozkomíšního moku. Dali mi krevní zátku do míchy (chuťovka :wink:), a po pár hodinách to zcela přešlo. Stává se to celkem vzácně.
Jinak o nějakých trvalých následných bolestech nevím že by měly spojitost s anestezií, určitě je spinálka v tomto ohledu bezpečná. O bolestech "měsíce a roky po" jsem ještě neslyšela, ale je to asi u každého různé.

29. črc 2010 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám za sebou sekci předtřemi měsíci. Poslechla jsem anestezioložku a nezvedala vůbec hlavu a hodně pila (z petky s tou násoskou) a neměla jsem vůbec žádné problémy. Ani jsme s manželem nemiohli potřech dnech najít místo vpichu. Spinal doporučuji...
30. črc 2010 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ne, ani ten samý den, ani za týden, měsíc a ani po 3 letech :wink: Myslím, že není čeho se bát :slight_smile:
30. črc 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
já žádné potíže nemám
9. zář 2010 ve 12:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Měla jsem obě děti císařem a nikdy sem žádný problémy neměla.
9. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kvetka ja sice nemam bolesti klbov a noh....ale stale ma boli miesto vpichu ako keby mi robili spinal vcera a to som rodila cisarskym v r.2008.Tolko moja skusenost
6. lis 2012 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Já měla po spinální anestezii při sekci pekelné bolesti hlavy přesně 6 dní. Mohla jsem jen ležet, ve vertikální poloze to bylo tak po minutě peklo a musela jsem si lehnout.
8. únor 2013 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja vubec ne, naprosto bez problemu.
8. únor 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek