Sex po porodu nestojí za nic. Mám blok?

nursik
13. dub 2008

Ahojte, mám téměř 15.měsíční dceru, ale sex stojí za nic. Před těhu mě tato aktivita bavila, bylo to fajn. Porod jsem měla těžký, vyvolávaný a nakonec šla malá kleštěma, byla jsem hodně potrhaná a dlouho jsem se hojila. Brala jsem to celkem statečně, ale teď se mi i při sexu vybavují zážitky z porodu, na sex nemám chuť, bolesti při sexu jsem měla do roka prcka. Beru HA, tak ji zkusím vysadit, ale spíš mám obavy, že je to u mě psychického rázu. Navíc po porodu jen velice těžko dosahuji orgasmu. Na dalšího prcka se zatím nechystáme a celkem se druhého porodu bojím.
Když to po sobě tak čtu, tak to zní strašně 😀 . Máte některá podobnou zkušenost?

megee
18. dub 2008

já myslím, že určitě, je jasný, že každá ženská je po porodu unavená a bolavá, taky starosti kolem mimča tomu moc nepomůžou, ale jak vyrostou tak to bude zase v pohodě,hlavně se nestresovat, že to ted nejde a taky řic tomu druhýmu jak se vlastně cítíš je důležitý...

nursik
autor
21. dub 2008

No jo, ale když 15 měsíců po porodu je to pořád takový nijaký, tak už je to trochu divný 😖

karot
21. dub 2008

Nursík,.............třeba se to po dalším mimi zlepší. 😵
Vlastně se to musí zlepšit před ním!..................... 😀 Jinak to další nebude. 😀

nursik
autor
21. dub 2008

No to máš pravdu 😀 . Ale docela se děsím, že to potom bude stejné jako teď 😠

karot
22. dub 2008

Tak podle toho,co tu(i na jiných diskusích)ostatní píšou,tak je to buď na prd po 1.dítěti a pak super a nebo naopak.Takže já se radši utěšuji představou,že jsem na tom líp,když to bude super po 2.dítě do konce života 😉 ,než aby to bylo super jen 2 roky a pak nic. 😀

nursik
autor
22. dub 2008

Takže mám ještě šanci, že to bude ok ? 😀

nycer
22. dub 2008

Ahojky nursik
Já mám děti dvě a musím říct, že po prvním porodu jsem měla blok hodně dlouho. S manželem jsem se milovala jen proto, aby byl doma klid. Pořád to bolelo a na gindě mi mudra řekla, že musíme hodně sexovat 😒
První zlepšení bylo až když jsme se rozhodli pro druhý mimi ( po 4 letech 😕 ) Nevím čím to bylo, ale určitě to bylo psychický. S přrdstavou na druhý mimčo to najednou šlo jak po másle 😀 😀 😀
Druhej porod byl super. Po něm jsem mohla hned po šestinedělí.

karot
22. dub 2008

No,....................já si také myslím,že ty rozmnožovací pudy dělají hodně. 😵
Já je zatím nemám a takové 2 roky určitě mít nebudu. 😀

nursik
autor
22. dub 2008

Já taky další rozmnožování teď neplánuje a předstírat, že trénujeme druhý mimi a přitom zobat antikoncepci, tím tělo asi moc neoblbnu, že? 😀

karot
23. dub 2008

To asi opravdu ne. 😀
Holt se na to budeme muset povznést a místo sexu si najít nějakou jinou "úchylku". 😀

jennyska
14. říj 2013

Ahoj Maminky 🙂

Mohu Vás oslovit v souvislosti s tématem, které zde probíráte a naší Wiki knihovničkou Modrého koníka, kam si vedle základních informací o daném tématu píšeme se všema maminkama i zkušenosti s ním? 🙂 Když jsou tyto zkušenosti ve Wiki Modrého koníka, je to daleko přehlednější než fórum, protože se dá vše rychle a přehledně dohledat...

Jde o to napsat svou vlastní zkušenost se sexem po porodu zde: https://www.modrykonik.cz/sex-po-porodu , kterou tak určitě pomůžete ostatním maminkám, které mají dotazy hlavně ohledně zkušeností apod. Zabere to minutku a pomůže drtivé většině žen...

Děkuji Vám a přeji krásný den! 🙂
Janča

jana12369
11. únor 2015

Ahoj ženy, zajímalo by me jak jste na tom ted s odstupem času.? Jestli je to porad tak hrozné, zda jste to s partnerem zvladly ATP. Dekuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru