• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vymizení menstruačních bolestí po porodu. Vydrží to?

22. dubna 2008 
Nechci to zakriknout, ale po 8mi mesicich od porodu jsem dostala 1. menzes a byla jsem uplne v soku. Celozivotne trpim vyrazne bolestivym prubehem menzses, bez prasku nedam ani ranu...
A tentokrat - vubec jsem nezaregistrovala, ze jsem to dostala!!!Porad jsem cekala, kdy vypukne ta obvykla tortura a krvaceni v klidu po tydnu zkoncilo a po bolesti ani pamatka. Ted se desim jedineho - vydrzi to? Mate podobnou zkusenost?
12. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
syrael,nechci tě nějak strašit,já sice kojila jen dva měsíce a pak dostala a asi po třech první menstruaci a taky byla úpně v poho.Jsem se radovala,jaký je to super,že mě nic nebolí ,ale ono se to časem zase horšilo a ted už zase bez prášků ani ránu :angry: .Musím si brát dva brufáče,jinak bych nemohla absolutně fungovat.Ale nezoufej,třeba to tak nemá každá :wink: .Ted jsem tě asi moc nepotěšila co? :sweat_smile:
12. únor 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zatím měla druhou MS po porodu..fakt žádná bolest..ale taky beru HA..takže je to možná tím :confused:
12. únor 2008 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
konoupek, to je teda pech! taky se mi to nejak nezda...Ach jo, je mi jasny, ze asi nebudu patrit mezi ty stastlivkyne:slight_smile: Jinak ibac je taky muj oblibenej fet a jak pises, bez dvou zaraz ani ranu:frowning2:
12. únor 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje první MS po porodu byla příšerná :rolling_eyes: a to jsem byla zvyklá na bolestivý průběh.Viděla jsem to dost tragicky,ale od druhé je to v pohodě.Nic nebolí a mám to jen 3 dny(oproti původním 7.dnům). :wink:
Taky jsem někde četla,že po porodu občas i zmizí migréna. :confused:
12. únor 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
karotky, tak me se to naopak protahlo - z puvodnich 4 dnu na tyden...Jestli by to zustalo takhle bezbolestny, tak je mi to celkem fuk, ale jestli se maj vratit ty bolesti, tak je to na pytel...
12. únor 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky! ze zacatku byla menzes kratka a bezbolestna. postupne se to ale vratilo k bolestivemu normalu :frowning2: a migreny bohuzel pretrvavaji i nadale, ikdyz se trochu zlepsil prubeh. rika se, ze porod ma na organismus stejny efekt, jak kdyz se splachne..zachod. vse se muze domotat uplne jinak :wink:
12. únor 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja mela menstruaci zatim po porodu jednou - v peti mesicich maleho a taky bez bolesti, radovala jsem se, ze uz to tak bude porad, tak jste me moc nepotesily :angry: protahla se mi z peti dnu na osm a ted uz zas skoro dva mesice nic, je to normalni?
12. únor 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,tak téma pro mě velmi aktuální.Mám první MS po porodu (8 měsíců) a bolestivá trochu byla.Ale co mi víc vadí,tak je opravdu strašně silná.:stuck_out_tongue_closed_eyes: Kam se hrabe krvácení po porodu. nemáte s tím někdo zkušenost-zda je to jen u první MS po tak dlouhé době a nebo zda mě to teď čeká každý měsíc?
12. únor 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nechtela jsem vas zklamat - vyjimky potvrzuji pravidlo :wink:
daasik - normalni to urcite je. rika se, ze telo potrebuje dalsich 9 mesicu, nez se dostane do normalu.
12. únor 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
syrael, já rodila klasicky, HA momentálně neužívám, první MS byla v poho, druhá 1. den bolestivá, při třetí jsem 1. den myslela, že znovu rodím :sweat_smile: a od té další naprosto bez bolestí a bez problému. Jak kdybych ani žádnou neměla :wink:
12. únor 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bledulko..............mám kamarádku,která kojí a měla první MS jako Ty a pak už to bylo v pohodě.Neboj. :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
karot-díky,snad to tak bude.... jinak bych po příštím cyklu asi musela naklusat na gyndu...
12. únor 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám taky po porodu ms nebolestivou :grinning: , už jsem to měla asi 6x a furt dobrý :slight_smile: dřív kolikrát nezabrali ani dva brufáče :angry:
mám jí tak 4 dny slabounkou , ale je fakt že jsem nikdy neměla moc silnou
doufám že to vydrží :wink:
12. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to ti závidím. Je fakt, že po dobu kojení i když sem pak do třech měsíců přikrmovala, tolik netrpěla, ale za to teď je to čím dál horší. Nikdy sem takhle netrpěla jako teď. Vždy mě bolí záda a když to vypukne, tak nemůžu dlouho stát, jak mě bolí celej spodek. Nohy mě bolí jako bych byla celej den v posilovně. A i dost hodně krvácím. Takže teď půjdu na gyndu a nechám si napsat antikoncepci, jestli se mi to po tom nezmírní. :frowning2: Ale to sem tě nechtěla vyplašit. Každej to může mít jiný. Třeba se ti to srovná úplně. :sweat_smile:
13. únor 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to vypada, ze jista sance tu porad je:slight_smile: Miquel a spol mi nalevaji optimismus do zil!:slight_smile:
13. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A jak jste na tom s pravidelnosti. Me se desne protahnul cyklus. Minuly mesic i 5 dnu a ted mam zpozdeni uz 10 dnu. Tehu test je negativni, takze to tim snad nebude. Zpozduje se vam to taky?A o kolik? Diky!
22. dub 2008 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Syrael - já dostala MS 13 měsíců po porodu císařem (kojila jsem)a bolesti nebyly vůbec žádné...Poté jsem měla opět cykly 27denní.Bolesti nastaly asi až třetí nebo čtvrtý cyklus a od té doby je to úplně stejný jako před těhotenstvým-to znamená opět bolestivá a silná MS,ale pravidelná...Ale myslim si,že se to MS upraví .
22. dub 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já nekojila jsem po císaři a MS jsem dostala po šestinedělí ty první mě dost brali potom už v pohodě :grinning: ale mám to pěkně rozházený.to je na nic myslela jsem si že se to po porodu srovná
22. dub 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já po císaři a nekojení dostala MS hned po 6 nedělí, bolesti nejsou to je fakt, ale jsou velmi silné a to i přes HA :angry: :frowning2:
22. dub 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek