36.tt hlen.zátka a špinění. Přijde porod?

sannymilova
6. čer 2020

Zdravím maminky, jsem dnes 36+4 otevřena na 2 prsty , cs 4 , celkem hodnota v prukazce 4, včera jsem rano jela do porodnice S tim ze mám šílený pod tlak.v podbřišku, při skontrolovani mi řekli že malej naléhá hlavičkou ven, i kdyz si kleknu cítím nehoráznou boli ze spoda 🙂 (hlavicku ), ale otevřena jsem.na dva prsty,při cestě domů ve vlaku me vytekla.krev a hlen,.zatka a teď už mám jen špineni hnědé , včera mi teda bylo šíleně unavenost, pocit na zvracení motani hlavy, a dnes úplně v pořádku myslíte že uz by to.mohlo přijít? Jsem teda už po dvou porodech ale pokaždé to je opravdu vše jiný ze si připadám jak prvorodicka :D děkuji všem za komentare atd.pěkný den 🙂

takyjedna
6. čer 2020

To ti tady asi nikdo nevyvesti 🤷‍♀️ taky jsem byla otevrena na dva, zatka mi odesla rano a vecer bylo dite na svete. Ale byla jsem uz 40tt

krupka3
6. čer 2020

Opravim, ze 36+4 je 37tt 😉 A jinak co popisujes je opravdu blizici se porod, na tvem miste bych tak nejak uz necestovala nekam po republice treba a byla na sebe opatrna, ale nikdo nevi, prijit to muze treba az behem 2 tydnu. Ja jsem 38tt a taky uz hodne citim dole tlak, dneska uz trosku i takove paleni na cipku, ale myslim si, ze jeste chvilku vydrzim. Hlavne je dobre se po odchodu hlenove zatky uz nenechavat vnitrne vysetrovat, pripadne jen minimalne a vzdy pozadat o sterilni rukavice, aby se dovnitr nezanesla k diteti infekce. Preji krasny a pohodovy porod 😉

sannymilova
autor
6. čer 2020

@krupka3 moooooc děkuji 🙂)

veruuu_kubesovic
6. čer 2020

Jsi v 37tt a to co popisuješ je v tomhle týdnu naprosto běžné, pokud je miminko hlavičkou dolů prostě už naléhá na porodní cesty, takže to prostě už pobolívá ke konci 🙂 a můžeš rodit klidně dneska, zítra, za 3 týdny, teď už jen záleží na miminku, který den si vybere 😉 rodila jsem 2x a pokaždé v 38tt, oba byli donošení, TP je jen informativní, miminko se může narodit +- 2týdny okolo termínu porodu (38 - 42 týden)

klokanka31
6. čer 2020

@sannymilova To vypadá na porod, já měla teda bolesti, ale nepravidelné, odešla zátka, pak po několika hodinách jsem zvracela, tak jsme radši jeli do porodnice a ejhle, já rodila. A ani jsem o tom vlastně nevěděla.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru