9 týdnů po porodu a menses stále nikde

eluska87
1. zář 2014

ahoj maminky jsem skoro 9 týdnů po porodu a stále mi nedošla menses,,jasně sex jsme s manželeme měli a párkrát nám to ujelom, ovšem těhotenský test je negativní, nekojím a máme teď taky trochu nervy, malá má jakousi cystu pod žaludkem u střev a musí v říjnu na operaci..samozřejmě budu zítra volat na gyndu jen jsem se chtěla zeptat zda je to nějak příliš divné nebo někdo zažil takovou situaci děkuji moc

tarra27
1. zář 2014

@eluska87 to se srovná....neboj....dej tomu čas....podle mě šestineděí, pokud celu dobu krvácíš...tak 9 týdnů od porodu je nic...dej tomu ještě dva měsíce....a samozřejmě se chrante pokud nechcete mít další mimi hned...

mesiacik2924
1. zář 2014

ja som krvacala s 6ned. len malinko a menses mi prisiel az ked mal syn 4mesiace

eluska87
autor
1. zář 2014

@tarra27 my už další mimi nechceme storpocentně..máme dvě krásné děti to stačí. 🙂

eluska87
autor
1. zář 2014

@mesiacik2924 a kojila jsi?

mesiacik2924
1. zář 2014

Ano kojim....ale uz to je v pohodke....ale prvy mens.ked prisiel tak to stalo za to,nebolelo ma brucho no krvacala som jak slon...

leni36
1. zář 2014

Mam skoro 8 mesicu po porodu a menstruace zatim nikde, kojim. Jedeme pristi tyden na dovolenou, tak doufam ze me to neprekvapi tam...

monia85
1. zář 2014

První menses jsem měla 7 měsíců po porodu a to jsem byla naštvaná, že to přišlo tak "brzo" 🙂

katyxq
1. zář 2014

Stále kojím - a první mestruaci jsem dostala, když bylo malé něco přes 2 a 1/4 roku (poté, co se nám povedlo zredukovat noční kojení).

gwennie
2. zář 2014

@katyxq trochu off topic, ale zaujalo me - ty stale kojis 2 lete dite? jak jsi to udelala? 🙂 cekam ted v listopadu druhe a chtela bych kojit co nejdyl, ale prvni se mi povedlo jen dva mesice... ☹ Tak me napadlo, jestli mas nejaky magicky trik, kdyz kojis tak dlouho 😀

katyxq
2. zář 2014

@gwennie normálně - prostě kojím dál a dál 🙂 ... základní rady https://www.modrykonik.cz/jak-kojit a nebát se zavolat dobré laktační poradkyni

evulina77
2. zář 2014

@gwennie podívej se na kojeni.net, je tam hodně rad

gwennie
2. zář 2014

@evulina77 to jsem přečetla tam i zpátky, ale v praxi stejně nepomohlo... malá jednoho dne přestala prso chtít a bylo ☹

adelaidinka
5. zář 2014

Ahoj ja hsem dostala po obou porodech az po kojeni zhruba po roce.ale antikoncepci jsem raději mela hned po sestinedeli byly to prášky pro kojící cerazzette myslím

adypro
15. zář 2014

Menstruace může přijít fakt třeba až za rok, u mě po půl roce od porodu při plném kojení.

alcar
15. zář 2014

Tak u me 3 mesice po porodu i s plnym kojenim. :-P

jge
15. zář 2014

u me az po presnani kojeni a to po roce po porodu (presne 6 tydnu po te, co jsem prestala kojit)

mariti
18. zář 2014

tak u mě menstr. přišla přesně 9 měsíců po porodu (kojila jsem plně do 7.měs a i potom hodně). ale chránit jsme se začali brzo, i když ne HA

brouzdalka
18. zář 2014

Každá jsem jiná, někdo kojí a přesto menstruuje a někdo nekojí a cyklus je po porodu rozhozený. Já kojím už 9 měsíců a první MS přišla hned po šestinedělí 😀

petrakol
18. zář 2014

Se přiznám, že mě přišel divný tvůj dotaz, než to, že nemáš MS 2 měsíce po porodu. První, co mě napadlo, že je to nějak brzy, ne 🙂 Já jsem ji tak brzy ani nečekala, první MS od porodu jsem měla za 11 měsíců.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru