Bolest po nástřihu, jak dlouho to tak může být?

aspnet
4. bře 2015

Ahoj, jsem po nástřihu hráze, u gynekologa vše v pořádku, ale při sednutí mě to dole bolí (tlačí), hlavně v noci a taky mě to jakoby píchá... Jak dlouho to tak může být?

lu777
4. bře 2015

já to tak měla několik měsíců... doporučuju vydržet, nechávat větrat více (nenosit těsné oblečení), případně nějaké koupele - dubová kůra nebo mazat olejíčkem na hrát apod...
u mě to tak povolilo ale to už bylo malému tak půl roku...
u druhého dítěte jsem radši trénovala s epi-no a byla bez nástřihu - to byla paráda 😎

mogwaika
4. bře 2015

Ahoj, mě první nástřih bolel intenzivně cca půl roku - ale bylo to kompletní šití. Ještě tak rok po porodu jsem ho občas cítila. Přeji ať se to brzy zahojí

lucisekkk1
4. bře 2015

Dlouho . Ale klid, ono se to bude už jen zmírňovat . Nástřih jsem měla u prvního porodu, 4 týdny po jsem ještě ani nedosedla, výraznější bolest přetrvávala cca 3-4 měsíce.. A i poté, se ještě sem tam dostavovaly bolesti (cca rok).
U druhé jsem byla bez nástřihu, jen nějaké šití ve vnitř, a to bylo cítit cca 2 měsíce.
Léčivé koupele také doporučuji, já si dávala řepík lékařský.

simdan
5. bře 2015

Mě u prvního porodu nastřihli a bolelo mě to téměř rok,i později to místo bylo citlivé,druhý porod bez nástřihu,ale byla jsem něco málo šitá a tehdy už jsem žádnou bolest necítila

edeltraut
5. bře 2015

Jizva po prvním nástřihu mě bolela prakticky až do dalšího porodu - další nástřih udělali ve stejném místě a "vylepšili" to..... Ono to bylo dané i tím, že mi nástřih doma trošku praskl.... a já s tím nikam nejela. Dlouho se to pak hojilo. Po druhém porodu to už tolik nebolelo a brzy jsem se zotavila. Po třetím (bez nástřihu - přirozené natrhnutí) to bylo o trošku horší - jizva byla v blbém místě a nechtělo se to moc hojit 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru