Bonding deka, máte zkušenost?

elisabethturnerova
8. bře 2017

Ahojte holky, mám dotaz. Máte někdo zkušenost s bonding dekou? Přemýšlím nad její koupí. Děkuji Hanka

lv
8. bře 2017

Deka, příjemná, bavlněná myslím jde koupit i za méně, než 500kč.

Zkušenost s ní nemám, bonding byl s oběma dcerami i bez ní.

lucsynka
9. bře 2017

Za mě je deka přímo určena na bonding zbytečnost,navíc drahá.. já měla obyčejnou deku,objednanou z Ali a službu udělala výbornou..😉

elisabethturnerova
autor
10. bře 2017

@lucsynka děkuji za informaci. A kupovala jste si ji cervenou?

bbarborak
24. dub 2017

Holky myslíte, že si máme přinést svou deku, popř. čepičku pro mimčo donést na porodní sál? neposkytnou to v porodnici sami?

elisabethturnerova
autor
24. dub 2017

Určitě poskytnou. Ale třeba porodnice kde půjdu mají psané o vlastní čepice. Děcka a zavinovačka vlastní je něco navíc co si vzít můžeme. Prý už bude mit dítě něco z domu. A pak bude znat ten "pach". Dokonce nám dovolí vlastní olejíček a mast na prdýlku 🙂 To nám říkala v poradně. Ale každá porodka to má jinak. Chce si to zjistit.

betelgeuzz
24. dub 2017

@elisabethturnerova já si vzala k porodu červený ručník.

portinari
24. dub 2017

Každá porodnice to má asi jinak, nutno ptát se tam. V mojí porodnici deku mají (netuším jaké barvy), ale čepičku a ponožtičky si mám vzít vlastní. Pro jistotu mám k porodu sbalenou pro miminko osušku, vzala jsem červenou, když už ji mám 🙂 Ceny bonding dek mě upřimně pobavily, ale na jednu stranu chápu, když někdo chce miminko zabalit třeba do merina, přeci jen to je to první, co bude mít v životě na sobě, tak proč miminku nedopřát trochu luxusu. Já jsem ale teda škrt. No a rozhodně bych nekupovala nic s "motivačními" nápisy.

elisabethturnerova
autor
24. dub 2017

Já nakonec od deky ustoupila a budu si brát větší plenku. Jenže jestli vůbec budu normálně rodit... Maly je KP ☹

portinari
24. dub 2017

@elisabethturnerova I tak může mít miminko bonding, s tatínkem 😉

elisabethturnerova
autor
24. dub 2017

To je pravda 🙂 Na to, že to má být blizenec, tak mi spis přijde na býka 😀

misa357
29. dub 2018

@elisabethturnerova Jak jako dovolí? Oni Vám nemají co dovlovat. Bože, to jsou zas někde móresy. Je to Vaše dítě, můžete si ho mazat čím chcete. Stejně tak s oblečením, atd...

martiniquest
29. dub 2018

@elisabethturnerova neveste hlavu, syn se naposledy otocil ve 39tt. Svitila jsem mu pres bricho baterkou a zabralo to - spolu s uvedomenin, ze fakt chci rodit prirozene.
Jinak bonding deka? K cemu probuh? Zase jen marketingovy tah, jak vydelat. Pri bondingu jde o skin to skin kontakt a ne o deku.

betelgeuzz
29. dub 2018

@misa357 @martiniquest odpovídáte na rok staré příspěvky 🙂

misa357
29. dub 2018

@betelgeuzz Mi to vyskočilo, mezi novými.

martiniquest
30. dub 2018

@betelgeuzz Jednak nevim, cemu to vadi, protoze v techto diskuzich hledaji lide stale a pro mnohe je toto altualni. A za druhe mi tato diskuze vyskocila na uvodni strane jako aktualni, tim padem nestuduju data. Evidentne ji nekdo obnovil.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru