Braly jste si do porodnice poporodní polštář na sezení?

pajap12
7. lis 2016

Brala si některá z vás do porodnice nafukovací kruh,nebo poporodní polštář na sezení?

evee24
7. lis 2016

Me se nevešel do kufru :D ale manžel věděl kde je a kdybych chtěla dovezl by mi ho. Nakonec i s hodně sestupovanym spodkem sem seděla normalne. Takže mi byl k nicemu 🙂

j.a.n.i
7. lis 2016

@pajap12 Ne a ani jsem ho ani při jednom ze dvou porodů nepotřebovala.

majkoz
7. lis 2016

Párkrát jsem na šestinedělí viděla holčiny, co seděly na nafukovacím kruhu(jako že na tom na plavání), asi lepší varianta, do tašky se vejde vyfouklej, buď se nafoukne nebo ne. Po prvním porodu bych ho taky uvítala😉

budilinka
7. lis 2016

Půjčili mi ho na šestinedělí 🙂 a i lavorek na oplachy Rosalginem 🙂

olusenka
7. lis 2016

sedět na nafukovacím kruhu jsem zkoušela až doma, bylo to horší než bez něj.

luckylee
7. lis 2016

Koupila jsem ho a byl dobry jen v dobe pred porodem kdy jsem chtela sedet trochu vys a kdyz me bolely zada.😀 A ted se ho nemuzu zbavit.😀

dolda
7. lis 2016

@pajap12 u první jsem neměla nic a lituji nevěděla jsem , jak si sednout, u druhé jsem měla poporodní s takovou výplní s kuličkami a bylo to super, ale potřebovala jsem ho, tak dva dny. Do porodnice je to myslím super 🙂

verunkach
8. lis 2016

ahoj, já měla nafukovací kruh do vody, a super, jedině tak jsem si mohla trochu sednout 😉 doma jsem ho používaa ještě 14 dní

prokopovami
8. lis 2016

Taky jsem ho neměla. Měla jsem strach, že toho budu litovat,ale nakonec jsem si na něj ani nevzpomněla. Ale myslím si, že je to individuální. Druhá maminka na pokoji se pomalu ani nepostavila, natož aby si sedla..byla za polštářek ráda🙂

pajap12
autor
9. lis 2016

@verunkach Jaký průměr měl prosím ten kruh?

scai
9. lis 2016

nebrala a ani jsem ho nepotřebovala 🙂 Seděla jsem už normálně na sále.....zlaté epi-no 🙂

verunkach
9. lis 2016

@pajap12 no, obal už bohužel nemám , ale kupoval jsem ho v intersportu, takový obyčejný zelený, bohatě stačil 😉

adji
9. lis 2016

Já byla hodně nastřižená a za sedací kruh vděčná (jinak bych se nemohla najíst ani u stolu). Nosila jsem ho dokonce s sebou i v kočárku, když jsem si chtěla sednout venku na lavičku 🙂 Teď už ho mám taky připravenej

milkywei
9. lis 2016

Já měla koupený ve zdrav.potřebách a sedělo se mi krásně, ale záleží na poranění. Po druhé ho přibalím taky.

lucikka
19. lis 2016

Nafukovaci kruh- takovy ten detsky.. Mne ho koupil bracha a prinesl do porodnice.. bez nej jsem si nedokazala sednout nekolik tydnu. Nosila jsem ho i v aute, jinak bych si nedokazala vubec sednout.

barchen
20. lis 2016

Přemýšlela jsem o něm, že ho když tak manžel koupí po porodu ale nebylo potřeba. Rodila jsem normálně, šití bylo ale posadila jsem se hned, jakmile jsem po těch pár hodinách musela do sprchy. Bolelo to (resp. spíš pálilo a tahalo) ale šlo to vydržet. Pár dní jsem seděla trochu "nakřivo" ale šlo to.

monykatvrda
22. lis 2016

Nechala jsem si přivézt hned po porodu ten polštář a nemohla si ho vynachválit! Kvůli stehům se mi bez něj opravdu špatně sedělo. Takže za mě to určitě má smysl 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru