Císař kvůli vystouplým křečovým žilám stydkých pysků

inside
3. pro 2014
Byla jsem dnes na výtěru kvůli streptokoku v děloze a když doktor viděl jak mám jednu "stranu" nateklou, říkal, že se v nemocnici budou přiklánět nejspíš k porodu císařem. Jsem z toho trošku zklamaná, první dítě šlo na svět klasicky a císaře jsem nechtěla ani při druhém-samozřejmě, když neni jiná možnost, nedá se nic dělat. Je prý riziko, že až budu tlačit, mohli by ty žíly prasknout, prostě prcek tlačí na špatné místo. Máte někdo zkušenost.?
sikulik
3. pro 2014
Měla jsem podobný problém, ale rodila jsem normálně, ani žádný z doktorů, u kterých jsem byla neříkal, že by to byl důvod k císaři. Mimi mělo po porodu 4900g, odhad byl kolem 5kg, takže věděli, že dítě bude velké, ale císaře mi nenavrhovali. Po šestinedělí se vše na "inkriminovaných" 🙂 místech spravilo
lv
3. pro 2014
já si vyžádala ještě v těhotenství vyšetření na cévním /lehce komické, ehm, břuch a křečové žíly no na pysku směr do třísla, klasické vystouplé - hnusný modrý hadi cca 10cm/, tam mi doporučili brát Detralex, komprese samozřejmě žádná, to by mě někdo musel uvázat asi na kozu /se tam tomu smál primář+3medici :-p / a s porodem žádné komplikace neodhadl. anebyly a hadi zmizeli.
konidana
4. pro 2014
Také jsem rodila normálně. U prvního s nástřihem a pak mě šili asi i okolo, ale asi spíš ty žíly stahovali, aby tak nečněly, než že by praskly.
melodygirl
4. pro 2014
Já jsem měla také velkou křečovou žílu na stydkém pysku a doktory ani nenapadlo, že bych kůli tomu mohla rodit císařem.
beta.m
4. pro 2014
Taky jsem tsm mela krecove zily a o cisari nepadlo ani slovo,syn mel 4 kg a po cca dvou tydnech po porodu samy zmizely 🙂
florane
4. pro 2014
Měla jsem taky křečové žíly na vulvě a na nohách, byla jsem s tím i na cévním - gynekoložky si nevěděla rady 🙂 A rodila jsem normálně, nikdo to neřešil.
santron
4. pro 2014
ony se ty křečové žíly právě při porodu tlakem hlavičky odkrví a neměl by to být žádny problém

Sem začni psát odpověď...

Odešli