Císař na Obilňáku

mrnousek121
3. led 2019

Prosím poradí někdo? Jsem 31tt a otěhotněla jsem 9m po císaři. Teď bych ráda rodila na obilňáku, jelikož jsem slyšela že raději rodí normálně než císařem. Můj Dr. řekl že jistě bude druhý císař, ale já bych si moc přála rodit normálně, ale samozřejmě se bojím trvat si plně na svém, abych neohrozila nejen miminko ale i sebe. Císařem jsem rodila podle mě zbytečně bo podle odhadu mělo být mimi velké ale ve skutečnosti měl malej jen 2802g ale to ž je dnes fuk. Jde mi o to jak to vůbec chodí na Obilnáku a kdyby náhodou došlo na CS jak je to potom. Já měla celkovou anestezii a jelikož bylo moc porodů, ležela jsem celou noc na chodbě a pak jeden den na gyndě a a pak mě převezli na novoše. Po CS jsem byla hned v pohodě to bylo OK i bez léků, ale pro mě to že to tk celé bylo při probuzení tam nebyl přítel ani jsem nemohla být s mimi s mou psychikou děsně zamávalo a ted bych to chtěla jinak. Poradí někdo prosím

mrnousek121
autor
3. led 2019

ten první CS nebyl v Brně

klea81
3. led 2019

Sestřenice otěhotněla 8 měsíců po císaři a rodila vaginalne. Sice jí taky říkali, že bude CS, ale nakonec ji nechali rodit na obilnaku jak chtěla. Záleží na tloušťce jizvy. Není to bez rizika.

korneliusa
15. led 2019

@mrnousek121 Doporučuji fb skupinu "podpoříte mě v osvětě". Pořádně pročíst a pak se ptát na nejasnosti.

mrnousek121
autor
16. led 2019

@korneliusa fb nemám

kubulakubikula
6. bře 2019

Mam pred sebou 3.porod na Obilnaku, 2.byl cisarem. Prave jsem se p.dr. ptala, zda muzu rodit normalne a bylo mi receno, ze ano, protoze mala je hlavickou a jizva me neboli. Take se akorát ptala, jak se jizva hojila a jestli mi gynekolog pri hojeni nerikal, ze to uvnitr treba hur sesite. Nic mi nerikal. Tloustka se dnes neresi, protoze nejde dobre zmerit. Takze pokud mas vse ok, neni duvod k cisari.

kubulakubikula
6. bře 2019

...v kazdem pripade na Obilnaku nic neskatulkuji. Ke kazdemu porodu i rodicce pristupuji individualne. Moje zkušenost.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru