Císařský řez na požádání - Podolí. Zkušenosti 2019?

renny_
8. srp 2019

Ahoj,
Chtela jsem se zeptat zda nekdo nemate novejsi zkusenosti s porodnici v Podoli v roce 2018/2019 s cisarskym rezem ''na prani''.
Nekde jsem cetla, ze je v takovem pripade tehotna poslana pred komisi...jestlize nema zadne zdravotni komplikace? Nemate nekdo primou zkusenost?
Prosim o nazory jak je prirozeny porod lepsi apod. kdyztak do jine diskuze🙂!

Diky,

Renca

sonaxoxo
15. srp 2019

Take jsem chtela cs na prani ale v jine nemocnici.no byl to boj.mluvila jsem tam se sestrou a ta rikala,ze bych musela mit nejake indikace k tomu,coz jsem zadne nemela.takze mi zavola mudr.a ta rikala to same.jak pisou nektere holky,zahrat divadlo,teda ja ho ani hrat nemusela.a furt ze ne,ze to bohuzel nepujde.sedla jsem s manzelem do auta a jela pryc a najednou tel.jestli se muzu stavit jeste do nemocnice a ja ze ano.prijela jsem tam a tam mi mudr.rekla,ze mi teda ten cs udelaji!!!takze u me takhle.cs byl super.byl to ale boj.hodne stesti

fatal_error
15. srp 2019

Jen bych chtela rict, ze te naprosto chapu a myslim si, ze tvoje hruza z vaginalniho porodu je dostatecny duvod pro cisarsky rez. Pokud to tak opravdu citis, tak si za tim stuj.

Ja to znam z te druhe strany, mam neopodstatnenou hruzu z operaci obecne, kdyz jsem mela jit na operaci blbe srostlyho prstu na ruce (pritom takova prkotina! pul hodina v narkoze ani ne.), tak jsem byla uplne v prdeli a ze bych mela rodit cisarem? Velka brisni operace? To vubec, to nevim, to bych asi skoncila v Bohnicich a je to pro me nocni mura. 🙂 A to rikam jako nekdo, kdo mel vyvolavanej porod. S radosti pujdu na vyvolani zas nez velka brisni operace.

Takze si umim predstavit, co s tebou dela strach z vaginalniho porodu. On nekdo, kdo takovy (i kdyz rozumove nesmyslny, jasne) strach nezazil, tak vubec nechape, jaky to je peklo.

Drzim palce, at se ti podari si prosadit, co chces a na co mas podle me pravo.

renny_
autor
20. srp 2019

@alcar Dekuji Ti moc🙂! jojo doc. Krofta:D po precteni jeho clanku jsem se rozhodla pro Podoli, libilo se mi co tam rikal🙂!.
Ja s kycli porblemy nemela...cele tehotenstvi me sice boli, ale nevim zda to bude stacit jako duvod...zacatkem zari nebo nekdy v polovine bych mela zacit chodit do poradny tak uvidime na koho narazim a co budou rikat na moje prani:D!
Diky moc za zkusenosti, doufam, ze kdybby ten cisar vysel tak mi dopadne stejne dobre jak Tobe🙂!.
Diky a hezky den,

renny_
autor
20. srp 2019

@saffy dekuji moc🙂! No ja jeste napsala v uvodu, aby sem nepsali ty, ktere maji potrebu presvedcovat o pozitivach prirozeneho porodu...ale tak stejne to nepomohlo:D! Mne je asi jedno jak si kdo rodi, je to kazdeho vec.
Mrzi me, ze jsi mela spatnou zkusenost a drzim moc pesti, aby vyslo druhe tehotenstvi s cisarem🙂!
Urcite Ti sem dam vedet jak to dopadne se mnou:D!

Diky a hezky den,

renny_
autor
20. srp 2019

@sonaxoxo Dekuji moc za Tvoji zkusenost a blahopreji, ze Ti to dobre dopadlo!🙂! muzu se zeptat zda to bylo Podoli?
Ja prave moc hrat divadlo nedokazu a v nemocnici mam respekt s doktoru takze kdyz na me nastoupi nejaka prisna doktorka...asi to pro me bude peklo ji o tom presvedcovat ...jsem zvedava:(

renny_
autor
20. srp 2019

@fatal_error Dekuji jsi zlata🙂! Chapu...ja nikdy na zadne operaci nebyla...takze jsem zvedava:D ale asi bych radsi podstoupila vse jen ne ten vaginalni porod🙂! Uvidime...a ja drzim palce at te zadne operace necekaji🙂!

sonaxoxo
20. srp 2019

@renny_ nemas zac..Podoli ne,porodnice ve Stredoces.kraji.Mela jsem stesti prave na Mudr.byla mlada a hrozne hodna!!!!!tak za zkousku nic nedas a uvidis🙂treba to vyjde.hodne stesti🙂

ivis04
20. srp 2019

@patmouse Nikde v ČR? Každá druhá celebrita rodí císařem na požádání. A nejen celebrita, stačí mít korunky.
No, co já bych dala za to, kdybych si Adinku mohla porodit, ale hlavně, že tu je a je zdravá ☺️

patmouse
21. srp 2019

@ivis04 Tak nikde v ČR se to nenabizi ofiko, tak jsem to myslela. Jinak je jasne,ze kdyz ma clovek zname nebo prachy,jde vsechno...
A mam na to stejny nazor jako ty,coz zakladatelku diskuze ale nezajima....
Na druhou stranu,kdyby to bylo nutny,klidne bych svoje deti “vysmrkla nosem”,kdyby jim to melo zachranit zivot. 😉 takze jsem za moznost sekce vdecna,jinak by tu ani jedno z mych deti asi nebylo 🥰

lulika1234
1. pro 2019

Ahoj prosím obnovují diskuzi mohu se zeotat jak jste dopadli v podolí dekuji

saffy
20. pro 2019

Ahoj, tak jak to dopadlo? @renny_? Čeká mě první prenatální poradna, tak ať vím, na co se připravit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru