• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Císařský řez z důvodu oční vady. Zažila to některá?

10. dubna 2008 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli tu někdo rodil císařem z duvodu oční vady.
7. dub 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani - máš to indikováno přímo očním doktorem?
7. dub 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, já se právě chystám k očaři, abych se s ním o tom pobavila, ale ještě mám čas :grinning:
7. dub 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ještě těhotná nejsem ikdyž se to už možná povedlo ale ještě to nevim.To já se očaře zeptám. Jinak mám kerakotonus.
7. dub 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen jsem chtěla vědet jestli tu někdo má s tímto nějaké zkušenosti.
7. dub 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží na oční vadě. Vždycky je potřeba se poradit s očařem.
7. dub 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
když jsem v poradně hlásila "nemoci" a kde mě sledují, sestra sama říkala, že to vypadá na císaře, ale ať se samozřejmě domluvím na očním
7. dub 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně očař řekl, že to mám hlásit až budu těhotná (jsem po dvou operacích oka, tzv. skleroplastice a fakické čočce), že to jistá indikace k císaři je. Pak jsem se ptala gyn. a ten mi řekl, že do karty mi to píše, ale že se od toho dnes už ustupuje, že se snaží pomáhat rodičce tlakem na břicho, správnou technikou tlačení a kdyžtak kleštěmi...že císař je operace s mnoha negativními aspekty a je lepší tomu předejít... Ale zkušenosti tedy ještě nemám :sunglasses:
8. dub 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já mám po operaci sítnice, byla jsem na očním a tam mi řekli, že teda Císař......
Moje dr. řekla, že záleží na porodníkovi.
Ale oční mi řekl, chcete být slepá?????
Takže já se bohužel budu za Císaře rvát!!! :confounded:
9. dub 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám oční vadu. Já jsem na to upozorňovala a řekli mi, že mám při tlačení zavřít oči :unamused:
9. dub 2008 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem též měla operaci sítnice, ale jako samotná indikace to porodníkům nestačilo..., i když teda moje oční říkala, že by pro císaře byla, ale v tom doporučení to jasně nenapsala, napsala něco jako, že by byl relativně vhodný. Tak si vyberte... To porodníkovi nestačilo. Nakonec císař byl, protože Eliška se neobrátila a byla maličká, a ty oči k tomu přispěly... Možná, že příště, kdyby dítě bylo O.K., se normální porod zkusím prosadit a ty oči fakt risknout. Nemám s SC nejlepší zkušenosti.
10. dub 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek