Dárek jako poděkování za podporu v těhotenství? Tipy?

aanick
24. srp 2015

Dobrý den, ráda bych pro svého muže pořídila dárek jako poděkování za podporu v těhotenství? Máte nějaké doporučení / tipy? Předem děkuji 😀

lv
24. srp 2015

nějaký voucher na aktivitu, co má rád?

elen222
24. srp 2015

vidíš, to mě nikdy nenapadlo, brala jsem podporu svého manžela za samozřejmou, že to těhotenství je nás obou 🙂 a že je já jsem ta, co to musí za nás oba zvládnout 🙂 , ze začátku mi bylo vždy hoooodně zle včetně neustálého zvracení a veliké únavy. Co třeba poukaz na nějaké masáže? 🙂

aanick
autor
25. srp 2015

Poukaz na bowling si koupil včera :( a masážím neholduje :(
Přemýšlím o něčem co by mi na památku vyrobili na Fleru, ale zatím nevím konkrétně co 🙂

ewelinkaaa
25. srp 2015

A co třeba nějaký kvalitní nůž? Každý chlap by jej u sebe měl mít a navíc jich není nikdy dost. Ceny jsou od pár stovek až do několika tisíc, záleží jen na Vás, kolik do něj budete chtít investovat. Strašně záleží, čím se zabývá. Nejlepší je darovat něco ke koníčku - nářadí, sportovní vybavení atd. Nebo také jak moc se strojí - řetízek, náramek, přívěsek na klíče, manžetové knoflíky, spona na kravatu, prsten... Vše se dá sehnat např. ve stříbře, platině nebo zlatě a k tomu tam něco nechat vyrýt. Nebo mě ještě napadá placatka, panákovky, anebo alkohol k archivaci.

kacca11
25. srp 2015

Co treba hodinky? Pripadne treba naramek, retizek pokud nosi. Nebo neco, co ma rad ci pouziva (placatka, pero,...) s venovanim 🙂

kisa01
31. srp 2015

Co třeba opasek na míru, dřevěný stojánek na mobil, koženou peněženku? Nedávno jsem objevila artbe.cz - výběr z české a slovenské originální tvorby a tam mají moc pěkné věci.

kami1984
31. srp 2015

Firma z FM dela luxusni drevene motylky, penezenky.. zalezi, kolik chcete investovat. Ale myslim, ze to manzela potesi, at to bude cokoliv🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru