Dnes 40+5tt, před chvílí jsem vypila ricinový koktejl

denca1988
28. lis 2014

Ahoj baby,snáď zaberie...dala som 2 dc broskyňového džúsu,panáka domácej,panáka riciňáku....strašne sa modlím,v pondelok mám nástup na vyvolanie a hrozia mi císarským keďže nemám žiadne sťahy....otvorená na prst a čípek 1cm....lekárka povedala že pekne pripravené ....

drakenn
28. lis 2014

Ahoj, já to zkoušela. Ale dávala jsem decáka riciňáku, menší množsví mi nic nezpůsobilo.(zkoušela jsem myslím 2x) Přinejhorším se dobře vyprázdníš. 😉 Po vypití, asi do 4 hodin jsem utíkala za záchod a pak se mi rozjely krásně kontrakce..byly silné a nebyly nijak hrozně bolestivé.. držím palce!!

loafeer
28. lis 2014

Drzim pěsti, at zabere...Mně po něm u prvního odtekla voda a u druhého jsem pila 2x- vše připravené a nepomohlo...

uztotakbude
28. lis 2014

Já někde četla, že ten riciňák je nebezpečný...

loafeer
28. lis 2014

Ricinak je jen tezke porjimadlo, nic vic

denca1988
autor
28. lis 2014

Tak porad nic,uz som 3 hodiny po a furt nic ani len wecko;(

polaks
28. lis 2014

No dievčence,najviac pomáha sex! Odskúšané!Je to aj vedecky dokázané!Spermie majú látku,ktorá sa dáva aj pri vyvolávaní pôrodu!

petrusew
28. lis 2014

souhlasím s @polaks sex mi dokonce před porodem doporučovala doktorka v poradně v porodnici 🙂

polaks
28. lis 2014

Pri prvom pôrode som sa naivne nechala zavrieť do pôrodnice,lebo som bola po termíne,ako prvorodička som súhlasila s tým,že mi pôrod vyvolajú,no nepohlo strávila som dva týždne v pôrodnici,kde sa mi snažili pôrod vyvolať,dostala som 7 infúzii a 3 nejaké extra silné injekcie,no moje telo sa zaseklo a ostala som otvorená len na 2cm.Takže nakoniec to bola sekcia. Pri druhom tehu som tiež začala prenášať, a tiež ma chceli zavrieť do špitáľa,ale nedala som sa,zostala som doma,dali sme si poriadnu dávku sexu a ráno mi začala odtehať voda,večer bol drobec na svete.Tretie tehu som prenášla len deň,opäť zabral sex!

ija1
28. lis 2014

ja jsem zkousela sex o sto šest........a nic....... nepomohlo.......
na ricinak jsem nemela odvahu, tak doslo na vyvolani, ale nic strasneho to nebylo.......

denca1988
autor
28. lis 2014

Tak 5 hodin a porad nic;) asi som odolna;) a v pondeli caka vyvolanie...sex mi bohuzel nezabera

polaks
28. lis 2014

Tak šup,hore-dole po schodoch a ešte tanec by možno zabral,poriadne sa doma vyblázniť 😝

viktorkaa
28. lis 2014

@denca1988 Možná se skuste trochu uvolnit.tím že jste tak napnutá můžete to také brzdit..

denca1988
autor
28. lis 2014

@viktorkaa napnuta nie som vobec,do poslednej chvilky som bola uplne v poho,velmi aktivna...nesel vytah,sla po schodech do 9 se psem na rukach,uklizim denne,okna umyte....prochzk a nakupy a podobne tiez denne...proste som pred vyvolanim v nemocnici chcela vsetko vyskusat ale nic🙂 tak dufam ze aspon vyvolavacka zabere a nebudu musiet na cisar

denca1988
autor
29. lis 2014

Tak ricinovy zabral uzasne...o 15:00 som vypila...o19:00 prisli kontrakce a mala je na svete;) cas 23:43

terezapetrova
29. lis 2014

@denca1988 gratulaci Moc 🙂 holcicka nebo chlapeček ?

denca1988
autor
29. lis 2014

@terezapetrova mame Elisku;) 3600 a 51 cm dakujem moc

terezapetrova
29. lis 2014

@denca1988 to jsou supr míry 🙂 asi první děťátko? 🙂 a jáktoze ted nejspíš? 🙂

denca1988
autor
29. lis 2014

@terezapetrova ano prve...no mam takove bolesti ze to nejde spat;)))

aaababy
29. lis 2014

Je pekne cist ze v 19h nic a o par hodin pozdeji miminko to byl teda fofr 😀 uzijte si to miminko

kotito
29. lis 2014

@denca1988 gratuluji a fofr porod!!! Bezva! 😵

uztotakbude
29. lis 2014

@denca1988 Vždyť jste 19:47 psala a o kontrakcích ani muk. To jste tedy tajnůstkářka 🙂

denca1988
autor
29. lis 2014

@uztotakbude ja este nevedela ze su to kontrakce,myslela som ze prujem

uztotakbude
29. lis 2014

@denca1988 Aha 🙂 No tak to byl tedy průjem s hezkým výsledkem 🙂

terezapetrova
29. lis 2014

@denca1988 hm, bolesi brzy prehlusi všechny radosti okolo miminka neboj 🙂 posilam energii 🙂

drakenn
1. pro 2014

Gratuluji. Mám radost, že to zabralo!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru