Dula nebo soukromá porodní asistentka, Pardubický kraj

luj89
22. led 2017

Ahoj, zatím marně hledám doprovod k porodu v podobě duly nebo PA. Rodit budu v Ústí n. O. a našla jsem jen jednu soukr. PA a jednu dulu, která už ale doprovod k porodu neposkytuje. Máte zkušenost nebo kontakt na nějakou PA / dulu, která je ochotná přijet do Ústí?

Děkuju,

dizi
23. led 2017

@luj89 Ahoj já znám jen hradeckou dulu - najdeš ji na facebooku jako Nejmama - dula Hradec Králové nebo její email dula.lucie@seznam.cz
Osobní zkušenost nemám, ale působí sympaticky a má i krásné doporučení.

paulina17
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
paulina17
23. led 2017

Nebo doprovází do Ústí PA Lucie Přikrylová: http://www.zazrak-zivota.cz/

luj89
autor
25. led 2017

@paulina17 to je prave ta jedina, kterou jsem objevila, rada bych ale mela na vyber, coz je ocividne v nasem kraji tezke...

netopejr
25. led 2017

Na Paulinu jsem slyšela same pozitivní ohlasy
http://orlickadula.webnode.cz/

Co se s oběma sejit a uvidíš, která Ti bude vic sedět?

luj89
autor
25. led 2017

@netopejr Pavlína bohužel doprovody k porodu nenabízí, alespoň to píše na svých stránkách. Můžu jí napsat mail, jestli se něco nezměnilo.

netopejr
25. led 2017

@luj89 Aha. Za zeptani nic nedas.

A co ta PA, co zmiňuješ v úvodním příspěvku?

I tak, když se sejdes s Lucii, tak poznáš, jak Ti to sedi.

luj89
autor
25. led 2017

@netopejr Napsala jsem ji mail, tak uvidíme. Ta PA už byla zmíněná, je to Lucie Přikrylová.

zemlinka27
12. únor 2018

Ahoj, zeptám se jestli si už nějakou našla? Mám stejný problém, projíždím web ale v našem kraji nemůžu nikoho najít :(

luj89
autor
12. únor 2018

ahoj, nakonec jsem nikoho u porodu nemela... Znam osobne Pavlinu Maresovou, ale ta ted k porodum nedoprovazi (studuje na PA).

yene
12. únor 2018

Zeny ja v lednu rodila s Lucii Prikrylovou a dam za ni ruku do ohne! Je fakt skvela, dokazala se na.mne ke konci tehu naladit,byly.jsme kontaktu pres mobil v podstate denne a i primo u porodu super. A to jsme se poprve videly nekdy v zari. Fakt veliky rozdil porod jen v doprovodu manzela a porod v doprovodu jeho a tehle PA. 👍

paulina17
13. únor 2018

Ženy, momentálně k porodům nedoprovázím, jsem vytížená studiem. Nadále poskytuji poradenství ohledně předporodní přípravy a kurzy nošení dětí v šátku.

paulina17
14. únor 2018

Ještě je jedna dula od Litomyšle, Lenka Svecova, má web dulalenka, je z Čad.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru