• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Epidurál při porodu. Využily jste?

13. července 2016 
Já nedoporučuji. Měla jsem ho špatně píchnutý, následovalo brnění a necitlivost poloviny těla a jedné nohy, dále zpomalení celého porodu,snížení kontrakcí, následoval oxytocin, nástřih a skákání po břiše. Ještě půl roku po, jsem měla problém s bolestivostí páteře při změně polohy těla,hlavně při sedání...no je třeba zvážit pro a proti. Hlavně každý má svůj práh bolesti nastaven jinak ;) Já platila 900 i když mi vůbec nepomohl a měla jsem komplikace. Anesteziolog jen poznamenal, že ho píchl asi hloub a že tedy už žádné léky od bolesti do něj nedostanu....mno....
14. čer 2016 ve 21:47  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esuska
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak často jste pila ten čaj a kolik semínek za den? Chci rodit přirozeně, žádný epidurál. Děkuji
13. črc 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě taky ne:(.Zpomalil celý porod a "úleva" trvá 30 minut a za porod se může píchnout max.2x.Rodila jsem 16 hodin:joy: a tak nebyl k ničemu a díky němu jsem dostala oxytocin a perfektní skok sestřičky na žebra....I píchnutí bolí, protože se píchá do páteře a to mezi kontrakcemi a nesmí se člověk pohnout, což je docela mazec:smiley:.
13. črc 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek