• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Epidurál při porodu. Využily jste?

10. února 2017 
Já nedoporučuji. Měla jsem ho špatně píchnutý, následovalo brnění a necitlivost poloviny těla a jedné nohy, dále zpomalení celého porodu,snížení kontrakcí, následoval oxytocin, nástřih a skákání po břiše. Ještě půl roku po, jsem měla problém s bolestivostí páteře při změně polohy těla,hlavně při sedání...no je třeba zvážit pro a proti. Hlavně každý má svůj práh bolesti nastaven jinak ;) Já platila 900 i když mi vůbec nepomohl a měla jsem komplikace. Anesteziolog jen poznamenal, že ho píchl asi hloub a že tedy už žádné léky od bolesti do něj nedostanu....mno....
14. čer 2016 ve 21:47  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esuska
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak často jste pila ten čaj a kolik semínek za den? Chci rodit přirozeně, žádný epidurál. Děkuji
13. črc 2016 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za mě taky ne:(.Zpomalil celý porod a "úleva" trvá 30 minut a za porod se může píchnout max.2x.Rodila jsem 16 hodin:joy: a tak nebyl k ničemu a díky němu jsem dostala oxytocin a perfektní skok sestřičky na žebra....I píchnutí bolí, protože se píchá do páteře a to mezi kontrakcemi a nesmí se člověk pohnout, což je docela mazec:smiley:.
13. črc 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,při porodu mě píchli epidural,už je to skoro půl roků a já furt cítím,jak mě bolí záda v tom vpichu,měla jste to nějaká ?? Díky
31. led v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,psala jsem už výše. Bolesti jsem měla déle jak půl roku. Bylo to tak nepříjemné,že jsem zvažovala neurologickou kontrolu a proto jsem zkoušela pár neurologů obvolat. Odpověď zněla, co jako teď s tím má pan doktor dělat a co si od vyšetření slibuji?....škoda mluvit....Nakonec to přešlo samo...za což jsem moc ráda.
1. únor ve 23:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj u prvního mi ho napichavali na 3x ani jednou dobre , do ted mam hrču na pateri a mela sem problem z levou rukou , mela sem ho jen 20min prestala sem citit nohy a hebat rukama sranda takže jen bolest na víc , po tom me vic ak rok trapili silneší migreni nez normalne u druheho sem mela jen horkou vodu a bylo to ok a 3 sem mela raský plin na predposlední pul hodinku a to byla sranda kontrakce po pul minute takže sem byla asi 10 min uplne mimo partner me musel na mici držet pak bum na čtyri v tom otravovala pa že me musi vyšetrit lup po vyšetreni do polodřepu a bum jen sem chytala hlavičku mezi nohama rajsky byl efektivnesi a stacili 2 nadechy a byl pryč z těla nezustaval takže zadne omamení na samotny porod ani nemoznost se hebat
1. únor ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevyužila, nestihla jsem.. Přenášela jsem 7 dní ale lékaři to nehrotili a tak ten 7 den jsem měla mít další kontrolu, ke které už nedošlo. Ve 3:00 hodiny v noci jsem se vzbudila na nějakou bolest a šla jsem si ulevit do horké vany doma. Po hodině jsem šla na míč a pak znova do vany. Když v 5:30 byly bolesti po 4-5 minutách i ve vaně, šla jsem budit manžela, že asi pojedeme. V 7:00 v porodnici mi řekli, že jsem jenom na 3 cm a že to mám chodit na chodbě. Ono taky neměli ani volný sál, ani volnou postel, v to ráno se rodilo jako na běžícím pásu, v noci se ochladilo a nad ránem přišla bouřka :slight_smile:. Malá se narodila v 9:00 a to jsem si na sál do patra došla po vlastních. Tu poslední hodinu byly bolesti nejhorší, tekla mi kapačka, takže jsem se nemohla moc hýbat a seděla jsem v křesle a bylo to děsné. Ale na prvorodičku prý dobré, takže jestli to příště bude stejné, epidural nebudu chtít.
6. únor v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chci se zeptat ptaji se pri epiduralu na neco? treba na alergie, nebo vahu atd?
6. únor v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořád to je chemie do těla při porodu, takže těžko říct.
10. únor v 08:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek