• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Epilepsie, rodily jste přirozeně nebo císařem?

3. března 2014 
Holky,chtěla jsem se zeptat,zda je tu z vás někdo epileptička a rodila přirozeně,nebo jí tlačili do císaře.Děkuji
23. únor 2014 ve 12:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamarádka je epileptička a musela rodit císařem....
23. únor 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jsem epileptička (zjištěná až rok a půl po prvním porodu), ale nikdo mě do císaře nenutí - naopak mi dr. řekl, že jestliže delší dobu nemám grand mal, není důvod, proč nerodit přirozeně. :slight_smile:
23. únor 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jsem taky epilepticka.Zachvat jsem mela naposled pred rokem a pul a neurolog mi stejne nabidl at jdu cisarakem.Jen nevite kdy to byva planovane ten porod?Zda je to tyden nebo dva pred terminem?Mam totiz termin 3.4 a myslim si,ze ten porod bude driv
3. bře 2014 v 17:59  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem taky epileptička a v těhu jsem byla 2x na eeg které bylo dobré, záchvat jsem měla před otěhotněním tak 1x za rok a nechali mě rodit přirozeně( mimi 4,350kg... :astonished: ) a v pohodě...ale připravovali mě na variantu kdyby byly problémy tak mi udělají císaře....
3. bře 2014 v 18:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek