Hamilton - jak po něm poznám porod

karol1996
30. led 2019

Ahoj, včera mi doktorka udělala Hamiltona. Od té doby mám pocit jako "Bych to měla dostat ". Jsem prvorodička, takže absolutně netuším, jestli je to nějaký příznak porodu :D
Na monitoru srdicka to chytlo jednu větší kontrakci - (95+-). A pak několik malých akcí kolem 60. Otevřena jsem na jeden prst, cipek měkký, hrozně moc me bolela a stále bolí záda :D pro to jsme Hamiltona udělaly. Jsem ve 38+2tt. Myslíte, ze to zabralo? :D jaké pocity jste měly vy?
Ještě jsem zapomněla dodat, že jsem malickato spinila, ale fakt jen drobatko 🙂

miba10
30. led 2019

Já ani nevěděla, že mi dr Hamiltona udělal 😂 já žádné, příznaky po něm neměla. Já měla rovnou kontrakce 😂 ale pravda je že to bylo jako bych tomela dostat 🤔

diewcatqoo
30. led 2019

Ahoj, mne robili hamiltona 3x. Zabral az posledny pokus :D ked mi ho spravili prvykrat, zacala som spinit a tiez som mala bolesti, akoby som to mala dostat. Spravila som si potom teply kupel, aby sa rozbehli kontrakcie a nic. Takze uvidis co bude.. nezostava ti nic, len cakat. Porod sa moze a nemusi rozbehnut. Kazdopadne, prajem rychly a pohodovy porod a vela zdravicka ;)

martinka8338
30. led 2019

Me delala 1x,spinila jsem a nic,porod az skoro za tyden

leniczka23
30. led 2019

Hamilton proveden, ale az v terminu, moc nechapu proc je proveden v 38+2.. Bolesti jak popisujes, za dva dny klid a nakonec vyvolavani.

lachtanice86
30. led 2019

Hamiltona jsem cítila. Bolelo to jako prase ale jinak nebyl výsledek žádný. Ale dělala mi ho až v termínu, nevim proc tobě tak brzy

moxha
30. led 2019

Mně dělal 2x hamiltona v 39+3.Bolelo to šíleně a stejně nepomohly...skončila jsem císařem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru