• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

30. listopadu 2013 
Tohle téma by se mělo jmenovat Vypuzování nezbedných miminek :grinning: :grinning: :grinning: !
29. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda jo!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Asi to vytisknu a jednou to té malé dám přečíst,jak jsem si s ní užila :grinning:
29. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, u mě zabralo sprchování a teplá vana. přemlouvala jsem malýho už od rána, že dnes by to šlo :grinning: v pět mi rupla voda. fakt je, že ráno proběhl náznak kontrakcí :wink: tak ať se vypuzování těch nezbedných miminek daří :grinning: :wink:
29. led 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
paolin: to má někdo štěstí :slight_smile: . Já sedím ve vaně 2x denně a nic. :frowning2:
29. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
devcatka tak koukam ze jste jeste cela.vyte jak se to rika nadeje umira jako posledni.vydrzet a furt dokola.ja bych dala spis sprchu ale horkou vodou no proste tak abyste se nespalili.myslim ze je to lepsi nez vana :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, kuchyň mám jak ze škatulky, pustila bych se klidně i do oken, kdyby nebyla taková zima a ono furt nic. Já snad budu 2v1 nafurt. :unamused: A do toho mi všichni píšou, jak to se mnou vypadá a jestli UŽ??!! To je na zabití, co? :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky mám dneska vybronzovaný byteček a nic. Pocházka, dřepy...prostě nic. Jo ananas už mám taky v sobě!! :grinning: Tohle není možný, ti prcci se nás drží jak klíšťata :grinning: :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byt vygruntovaný, navařeno na týden, ještě pár takových dnů, tak uklidím i u sousedů :grinning: .Jdu skákat na tom míči, snad to malé aspoň trochu pošťouchnu. :sunglasses:
29. led 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukam, ze vsechny jste porad 2v1 :slight_smile: porad nic?

Jinak jak tu nekdo psal, ze je v klidu, ze se vubec nic nedeje..tak u me to byl presne ten den pred porodem, najednou naprosty klid ( jak se rika, klid pred bouri) nemela jsem poslicky, zadne pocity,ze bych mohla rodit a ejhle rano se jelo :grinning:

Holky jeste zkuste skorici, pry skorice je dobra na kontrakce ( ja skorici miluju tak jsem si davala ke konci porad "svarak" ovocny caj prevareny se skorici a cukrem)

Ale zkuste ten ananas, ten u nas zabral na stoprocent :wink:

Pamatuju jak jsem taky delala psi kusy jen abych malou dostala ven, vytirani, umyla jsem okno v obyvaku, do mesta pesky na prochazku atd atd a ona potvora nic a nic :grinning:
29. led 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cairo, tak to že malej je dneska v klidu jsem psala já... přes den jsem ho vůbec necítila, jako bych ani nebyla těhu!!! :sweat_smile: snědla jsem plechovku ananasu, dala si horkou vanu a už ho cítím... tak uvidíme. Začínám mít takový malý bolesti v podbříšku,no nevím. To už tady jednou bylo a pak to přestalo :frowning2: Uvidíme co se bude dít!!! :wink:
29. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
trce super tak si dej sex .a ty drepy zkus.a drzim palce a informuj :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,

Markchina,tak to Te obdivuju,ze mas takovej elan,ja si naplanovala kdovi jaky uklizeni a zmohla jsem se na to,ze jsem umyla sporak a vytrela koupelnu :unamused:
Prubezne behem dne delam drepy a funim u toho jak parni valec :grinning: a po veceri udelam neco se skorici,nakej dezert asi nebo co a k tomu jeste ten "svarak" se skorici,jak radila Caira a ananasu mam trochu,tak to dojedu.
No a nevim co z toho teda bude :angry: :angry:
29. led 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
trace: tak jeste si dej nejaky caj se skorici a to by bylo aby se to do rana nerozjelo :slight_smile:

ja vim jak uz je ten konec otravny, co? ja uz nevedela jak malou ven "vystouchat" sex manza nechtel, odchazela uz mi nejaky den zatka tak by na me nesahl :grinning: Ja mela posledni tri tydny kazdou noc poslicky, rozhanela jsem je noc co noc ve vane a tu poslendni noc jsem nemela ani posla, jen me bolely zada.. no a rano jen co jsem vstala tak jsem "vytopila" sousedy :grinning:
29. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zatím je to pořád stejný, bolí mě v podbřišku, ale asi z toho nic nebude, i když do rána daleko... :wink: Už jsem psychicky připravila manžu...tak snad to bude O.K. Jestli se to rozjede tak holky já budu taaaak strašně ráda :slight_smile:
Teri81 dřepy mám taky dnes za sebou i ananas a horkou vanu - ta pomohla nejvíc,myslím... Tak držím pěstičky ať to nějak přivoláš :wink: !!!!!!!
29. led 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak za chvíli zalehnu do postele, jsem zvědavá v jakém počtu se tu zítra sejdem :slight_smile: . Doma vygruntováno, tak budu muset na zítra vymyslet nějakou jinou činnost pokud nebudu rodit :wink: . Všem držím pěsti!!!!
29. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
trace me taky zacalo bolet v püodbrisku jak menzes a pak so toho prisli zada a bylo hotovop.moooooooooooooc ti preju at se to treba dnes podari ,je to otrava clovek je ke konci hotovej.ttfuj tfuj pro stesti a kdyby neco tak rychlej bezbolestnej porod :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. led 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu spat, ale rano se hned mrknu, jestli jste vsechny jeste 2v1 nebo jestli neco zabralo a rodi se :grinning:
29. led 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holcicky asi jeste spinkate nebo rodite.kuknu pozdeji :slight_smile: :slight_smile:
30. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde je kdo, to uz se urcite vsude rodi :dizzy_face:
30. led 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ciara taky koukam ze je tu mrtvo.treba si miminka usmislily ze uz chcou na svet :slight_smile:
30. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ránko :grinning: , tak nevím jak ostatní, ale já stále nic :unamused: , ale nevidím tu trace, tak třeba ... :slight_smile: Moje mimi si asi ještě myslí, že je ještě spousta času. Jdu vařit čaj se skořicí a zajídat to skořicovým závinem :grinning: .
30. led 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mark :slight_smile: drzim palecky at skorice prcka rozhybe..na jednu stranu se mu nemuzes divit, komu by se z toho teploucka chtelo ven do zimy? :grinning:
30. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira, no to je taky pravda, ale na druhou stranu si to mohl užívat 40týdnů :grinning: , takže dost bylo lenošení a hup ven :wink: . Jdu do dalšího vyháněcího prostředku - horká koupel. Včerejší sex nezabral, tak budu muset k pravidelným stereotypům. :unamused: V pondělí jdu na gyndu, tak jsem zvědavá, co mi ten odborník řekne.
30. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ja obdivuju vsechny co zkusi sex..ja uz ke konci sotva funela..sex by bylo spis neco jako muceni pro nas pro oba..celkove sex v tehu byl des :confounded: vubec me to nebavilo, zadna poloha nevyhovovala, proste peklo :grinning:

ja rodila 4 dny pred terminem, ale taky uz jsem toho ten posledni tyden mela dost a vyhanela jsem co se dalo :grinning:
30. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že trace se zadařilo :slight_smile: , když se tu ještě neukázala. To je paráda, kéž by to přišlo i na mě. Zatím mám za sebou takových 60 dřepů, horkou vanu, piji capucino se skořicí, ještě prubnu balón a třeba se taky dnes zadaří :slight_smile: .
30. led 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zvedava, jestli ji zabral ten ananas, ja po nem fakt rodila druhy den :grinning:
30. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak koukám,že nejsem sama,kdo se furt moří s vyháněním mimíse :angry:
Už mě to fakt nebaví, ráno byl sex, pak jsem zametala a vytírala a vysávala jak o život,potom procházka, mezitím dělám dřepy a prdlačka z toho.
Přítelel jsem vyhnala do obchodu koupit víno, PA mi poradila dát si dvě deci večer,tak proti tomu teda nejsem.
Jinak večer jsem sežrala asi půl kila skořice - nic!!! :angry:
Takže ráno hurá na zátěžový test, dr. si myslí,že to rozjede,já teda nevím nevím.
Ale i když mě pošlou ještě domů,budu doufat,že to tu dělohu aspon nakopne a nebudu muset ve středu na vyvolání :unamused:
30. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
caira, už jsem si ananas poručila, tak si večer dám do nosu :wink: . Během odpoledne mi začalo pravidelně tvrdnout břicho, tak už jsem se zaradovala, ale ne na dlouho. Vyhnalo mě to jen na wc a tím to zkončilo :rolling_eyes: . Teď už zas ticho po pěšině, tak ještě dávám šanci tomu ananasu :wink: .
30. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jukněte na tuhle stránku: http://family.cz/scripts/journal/article.asp?id=58822
Jsou tam docela zajímavé informace :wink:
30. led 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
mark: budu drzet palecky at se to dneska rozjede, hele mimi pravdepodobne ceka na vikend :slight_smile:

Vypada to, ze trace asi vazne rodi, kdyz se tu cely den neukazala, co?

jdu omrknout ten tvuj odkaz :wink:
30. led 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek