Jde si vyvolat porod? Pomáhá sex?

trace
22. led 2009

ahoj holky, 3. 2. 2009 mám termín porodu, ale doktoři říkali že to bude dřív, že už teď mám placentu která je "infarktová" a že by mimi už mělo jít pomalu ven. Nevíte někdo jestli si jde nějak vyvolat porod??Samozdřejmě nějak aby to neublížilo mimískovi...
Břicho mi tvrdne tak 2x až 3x denně a bolesti mám slabounké. poslíčky už mám za sebou, ale pořád nic. Slyšela jsem že sex pomáhá, máte s tím někdo zkušenosti?? Nebo i jiné??? Moc díky 😲 🙂

markchina
3. únor 2009

OK, jak se neco stane, tak napisu 😉 .

skurinka
3. únor 2009

🙂 🙂

skurinka
3. únor 2009

a marky bude tata u porodu?

markchina
3. únor 2009

skuri, to vis ze bude 🙂 . Uz se na to desne tesi, ale vcera, jak jsme o tom luvili, tak ma taky nahnano. Je to roztomily 🙂 . Jsem rada, ze tam nebudu sama. Co tvuj chlap? Jak ten to rozdychal? 😀

caira
3. únor 2009

marki tak jak je?

doporucim ti jednu vec, jestli bude manza u porodu tak at stoji u hlavy..at nema tendence se koukat co se deje tam dole...ver mi, ze je to " obraz k nezapomenuti" manzuv kolega "neodolal" vyzvy doktora at se podiva jak leze hlavicka a od te doby je mu z toho blbe 😒 pry ted uz nevidi manzelky spodek jako nic sexualniho 😅

Ja si pamatuju, ze mi doktor rikal at si sahnu, ze leze hlavicka, ale ani to jsem nechtela..nejak se snazim zapomenou kudy to nase dite vlastne prislo nas svet 😀

skurinka
3. únor 2009

ty uplne v poho.pri dominickovi to bylo uplne takovy pohoda zadnej stres .pak jak se malej narodil tak brecel ja jsem teda nebyla schopna niceho.a pri hannicce tak to bylo horsi byl to strasne rychli a ja nemela zadnou silu a tak na me rval at tlacim nebo ji utrhnou hlavu 😠 tak jsem mu nadala at si to zkusi sam ale pak vse ok a ja pak brecela jak divaaaaaaa.jen rekni manzilkovi ze nemusi mit strach i ja byla kamosce u porodu a super.jen co jsem nechtela aby se chodil divat na me zepredu a to taky nechtej pac jsem od svych kamosek slysela ze pak byli manzilci blokli nechteli nic-sex,mazleni.ale to zvladnete oba.a kdyz si budes chtit zarvat normal si zarvi mas na to pravo.a co dela brisko a zada boli? 🙂

skurinka
3. únor 2009

ahoj caira od kud jsi? 🙂

markchina
3. únor 2009

caira, 😀 😀 😀 . No to je mazec, dik za radu. Myslim, ze muj manzel by se tam zrovna slozil. Ja mu to vecer povim, vcera jsem ho instruovala, co ma delat.
skuri, ja budu asi taky rvat, jen mi staci si cist ty pribehy z porodu a sem cela namekko a chce se mi brecet, asi ty hormony. A Ondrej bude asi taky v pr..., ale asi se udrzi 😀 , jak ho znam, ale zas v tehle chvili nevim...Je to prece jen zivotni zazitek. Holky, ja se tak tesim!!!!!

markchina
3. únor 2009

jj, caira, odkudpak ses?

markchina
3. únor 2009

Ted mam akorat tlaky v brichu, ale zada dobry, na to ze sedim uz par hodin u pc. Ja uz jsem asi 3 porody videla, protoze jsem chodila na zdravku a meli jsme to v ramci praxe. Videla jsem 2 klasicke porody a 1 cisare, ale uz je to par let zpatky a probihaly uplne v poho. Zensky v klidu, porod rychly a ani u toho nervaly. Ale jak rikam, uz je to takovych 10let asi 🙂 .

skurinka
3. únor 2009

no tak budes rvat vzdyt to boli 😉 😉 😉 😉 😉 😉 to zvladnete neboj 🙂 dala sis tu vanu a drepy a ananas 🙂 🙂 sup sup at to do tebe pada a cvicit 😀 😀 😀 😀 😀

markchina
3. únor 2009

Nemuzu, mam tu remeslinika 😀 😀 😀 . Ale jak odejde, tak dam vanu a asi poskacu mic 😀 .

skurinka
3. únor 2009

tak skakat 😀 tak poskakej remeslnika 😀 😀 😀 😀

markchina
3. únor 2009

Jedamane 😀 😀 😀 😀 !!

caira
3. únor 2009

marki: jsem z Anglie 😉 s tim porodem..MM se tam moc nechtelo, bal se co ho ceka..ale nakonec to probihalo takhle 🙂 ja na cvicebnim mici prodychavala kontrakce a MM sedel v kresle a hral na PC pokr : v UK mame docela super vec, na kazdem pokoji - teda dokud vylozene nejdes tlacit - maji ze zdi takovy jakoby laptop kam strcis kartu co si v nemocnici za par liber koupis a mas neomezeny pristup na internet, je tam TV, radio atd takze kdyz ty hodiny funis draha polovicka se tam alespon nenudi 🙂 Nakonec kdyz se slo tlacit tak manza stal u hlavy a drzel me za ruku..ALE - stejne mi tam byl platnej jak mrtvymu zimnik - kolikrat uz jsem ho i poslala do jistych krajin, kdyz ja se soustredila na to co delam a on se me porad snazil dat pusu nebo tak, pamatuju si, ze mi desne lezl na nervy, takze hadam, ze jedine co jsem po nem vpodstate chtela aby byl ve stejnem pokoji pro pripad nouze, ale desne me vytacelo, kdyz na me chtel sahat 🙂 On si tam pry taky prisel hodne zbytecny, pry mu z toho nebylo nejlip protoze nevedel jak mi pomoct a pak kdyz malou nakonec museli tahat pumpou tak pry mu bylo z toho az do breku ☹ nastesti pro tebe, ty si z toho vseho stejne budes houbelec pamatovat...jelikoz pri porodu fakt pracujou hormony atd tak je to cely takovy divny..me to vsechno prislo vsechno strasne kratky..vubec si v tu chvili neuvedomis jak dlouho treba rodis..coz je vyhoda 🙂 pak kdyz jsem porodila tak v tu ranu jako by cely porod ani nebyl..az cca hodku po porodu jsem se vratila do normalu, prislo mi to vsechno jako by se to ani nestalo me..nevim jestli to dokazu poradne popsat, ale snad vis co myslim..proste v tu chvili si to clovek vsechno neuvedomuje ( diky bohu) 😀

Ja si pamatuju jak strasne jsem byla v euforii kdyz mi praskla voda, pak kdyz mi zacaly kontrakce tak uz slo do tuhyho to si pamatuju, ze jsme akorat dorazili do nemocnice a bylo to neprijemny a chtelo se mi brecet, ale pak jsem si rekla o rajsky plyn a pozdeji o pethidine a zvladlo se to cele naprosto bez problemu 🙂

ja teda u porodu nervala, prijde mi, ze jecenim se clovek akorat vycerpa..vedle na pokoji rodila nejaka indka ( podle toho co mi rilkala PA) a ta teda rvala jako o zivot, o me pry ani nevedeli, ze jsem tam..ja se proste snazila kontrakce prodychavat a soustredit se na to a ne tam rvat jako na lesy, to by mi v nicem nepomohlo 😀

markchina
3. únor 2009

tak to ja jsem dost klidas a vydrzim hodne, si aspon myslim 🙂 . Ale jak me tam nekdo nastve, tak to se krotit teda nebudu. Jestli si muze zenska nekdy zarvat, tak kdy jindy nez u porodu, ze? Tak uvidime 😉 .

skurinka
3. únor 2009

marky -tak co balooon skakalas?z tim rvanim to poznas sama.ja jsem pri dotlacovani s malym ze sebe vydala takovy to-AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ,je fakt ze s malou jsem rvala pac vse co me delala PA me bolelo byla strasna 😒

markchina
3. únor 2009

No, mam za sebou drepy, horkou lazen, schody, hopsani na mici a teda vysledek je takovy, ze me docela dost boli nohy 😀 , což neni uplne ten presny vysledek 🙂 . Ale den jeste nekonci a vetsinou to zacina v noci, ne? Tak v to budu doufat. Nebo kdyztak zitra zas napisu, jak se vede.
PA na kurzu nam taky rikala, ze kdyz si zenska zarve, tak si ulevi, tak asi bude zalezet na momentalni situaci.

trace
autor
3. únor 2009

Ahoj holky, tak už to máme za sebou!!! pomohl mě ananas a sexík! 30.2. v 1hod v noci se mi to rozjelo a večer ve 22:14 se malej narodl... všem držím palečky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

skurinka
3. únor 2009

ahoj TRACE. tak MOC GRATULUJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU skoda ze tady neni pusinkovej smajlik 😀 😀 😀 tak doufam ze bylo vse ok.jak budes mit cas tak napis porod jak probihal.a fotecky do alba. 😀 😀 😀 GRATULUJU GRATULUJU 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
MARKY-tak ANANAS SEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXxx 😀

trace
autor
3. únor 2009

Díkec! jo a přepsala jsem se narodil se 30.1. že? už blbnu 🙂 Porod byl HROZNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!AU AU AU pěkně jsem si zařvala. Bolesti 3hod. fakt veliký¨a pořád se mu nechtělo!!! Ale holky stálo to za to! Každej si to musí prožít se všim všudy 😉 Ale teda už do toho nejdu!!! Myslím že 2 děti stačí...akorát doufám že to všechno doma zvládnem 🙂 Ty skurinko máš děti taky po 2 letech a jak to šlo??? Já zatím nevím kam dřív 🙂

caira
3. únor 2009

trace tak velikanska gratulace k Misovi 🙂 jsem rada, ze uz to mas za sebou, snad jste vsichni v poradku 🙂 malemu posilame velikou pusu, rekni mu, ze je nase ananasovy miminko 😀

skurinka
3. únor 2009

trace-byl to zahul ,nez si zvyknes na celou situaci .u me byl nejhorsi rok ,pac mala byla potvora velka 😒 nehtela jist jen rvala ,tak doufam ze u tebe to bude jiny.drz se 😀 fotky fotky fotky ...ale az budes mit cas.beruno 😀

markchina
3. únor 2009

trace, to je parada, taky ti moooooc gratuluju!!!!!!!!!!

markchina
3. únor 2009

Ale to ti reknu, to musela byt pekna sichta. Cely den si mela co delat, ze? Jsem na tebe moooc myslela a uz sem byla zvedava, kdy se ozves a povis, jak to probihalo. Chci podrobnosti 😀 . Jak to zacla? Kontrakce? A bolelo to moc hned od zacatku? Hybalo se ti mimi po tom ananasu. Povidej a prehanej 😉 .

skurinka
4. únor 2009

ahoj holky tak co jste cela nebo uz jste dva 😀 😀

markchina
4. únor 2009

Nazdaaar 😀 , jsem tu zas 🙂 🙂 🙂 . Holky, dnes planuju big velkou prochazku, i snakupem 😉 , nakoupim kilo ananasu a dalsi veci. Zitra musim jet zas k dotorovi, tak bych se tomu rada vyhnula a uz jela radeji do porodnice. Drzte palce, ja se vecer ozvu, packo 😎 .

skurinka
4. únor 2009

trace muj druhej porod byl taky KATASTROFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😠 chytla jsem taky kravu PA

skurinka
4. únor 2009

ahoj marky tak co ananas zabral?

markchina
4. únor 2009

Nazdarek skuri, prochazka byla supr, pak jsem si dala plechovku ananasu, ale zatim nic. Si rikam, ze se uvidi v noci. Nejspis rozdelam jeste jednu plechovku. Docela mi ananas chutna 🙂 . Zitra jdu opet na gyndu, tak by bylo fajn, kdybych se tomu vyhnula a uz jela rovnou do porodnice. Dam vedet, jestli bude neco novyho. Kdyztak zitra zas tady 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru