Jizva po císaři, jaký byl průběh hojení a bolestivost?

milerka30
26. dub 2015

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, jaký byl u Vás průběh hojení jizvy po císaři, její bolestivost, jak dlouho jste krvácely a kdy jste začaly zvedat těžší věci, nákup, dítě v autosedačce atp.? Také kdy zmizel otok tkání v oblasti jizvy? Překvapilo mě krvácení stále i po 17ti dnech po císaři, ikdyž už málo. Břišní svaly přes 10 dní jakoby nefungovaly. Jizva je "tvrdá", masíruji mastným krémem. Mohu 18 dní po císaři nosit dítě i s autosedačkou? Potřebuji k lékaři. Díky za Vaše zkušenosti. 🙂

frufrunka
24. led 2016

@nesanda Tak to může být i ten hematom, jak psala @lenka456...

pavlinakrcalov
24. led 2016

Já jsem měla takto bouli,druhý den mi praskla celá fascie-musela jsem znovu na sál a určitě vám nemusím líčit jak by nepříjemné,když mi doktor do živé rány píchal injekce a pak šahal jak to nám hluboké...o narkoze,nerozjetí kojení,depresí,beznaděje nemluvím...ale prý jsem byla vyjímka což mi míč nepomohli a byli to pátý den od sekce...dávejte pozor,hodně štěstí

brigitka6
4. dub 2016

Zdravím maminky, včera mi začala mokvat jizva uprostřed, dneska taky mokvá a je vidět že tam kde byl steh už není ale roztáhlo se to a z toho to teče. A ještě mám tu nevýhodu že jsem silné postavy a když sedím stojím, břicho mi leží přes to. Momentálně chladím. Mám strach, můžete mi poradit co dělat?

viktoriesozanska
15. dub 2021

Ahoj holky jsem 14dni po císařském řezu. Dnes jsem zjistila že mi jizva na jedné straně trošku jakoby otekla jakoby nafoukla a trošičku zarudlá a mám strach co to může být poradíte mi prosím k lékaři se mi moc nechce hlavně nechci aby jsi mě nechali ve špitále mám hrůzu z nemocnic. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru