Kdy na kontrolu po porodu?

lasicek
13. kvě 2015

Po porodu jsem byla na kontrole po šestinedělí. Kdy je potřeba další kontrola? Nejsem si jistá zda jít hned po první MS nebo až za rok na prevenci.

andelka
13. kvě 2015

Já šla po půl roce. Jinak záleží asi i jak máš vyřešenou antikoncepci apod. Mně dr rovnou řekl,že za půl roku.

lennus
13. kvě 2015

Já chodím na preventivky každý půl rok, takže po šestinedělí jsem šla za půl roku. Samozřejmě za předpokladu, že je vše v pořádku. 😉

zo_ja
13. kvě 2015

Normálně za rok nebo kdy chceš, pokud nic nepotřebuješ, co bys tam hledala za štěstí 😉
Není žádný zvláštní důvod jít hned po první MS - mmchm ta někdy dorazí záhy po 6N. Někdy po 3 letech. 😀
Ledaže bys měla pocit, že něco není ok atp. Samozřejmě taky ty první MS bývají nepravidelné a jinačí, než se tělo zase přehodí hormonálně jinam.

frantiska85
14. kvě 2015

Šla jsem po šestinedělí pro antikoncepci a další prohlídka byla asi po roce. V případě problémů bych šla jak by bylo třeba.

cabo
14. kvě 2015

Ja sla po sestinedeli a ted se chystam az za rok, tedy v srpnu. Pokud samozrejme neni nejaky problem.....

apacheee
AMBASADORKA
14. kvě 2015

mně dr. říkal, že mám přijít na nějaký kontrolní stěr za 4 měsíce po porodu, prý se to tak normálně dělá. Jsem po porodu 9 měsíců a ještě jsem se tam nedostala. Byla jsem teda po tom 6nedělí

iluss
14. kvě 2015

Klasicky po šestinedělí a pak po půl roce.

mysonek
14. kvě 2015

Byla jsem po šestinedělí a pak říkala doktorka po roce. Asi záleží na tom kdy jsi měla poslední cytologii.

krtekk
14. kvě 2015

já jsem byla po šestinedělí a mám jít po půl roce, jelikož jsem měla rok před otěhotněním problémy s čípkem, tak zaleží jak kdo, ale většinou nejdříve po 1/2 roce a nejpozději po roce. Pokud by jsi chtěla antikoncepci nebo měla zdravotní problémy tak i dříve to mi řekl doktor.

crawler
14. kvě 2015

Já jsem neměla žádný problém,kontrovali mě před odchodem z porodnice a na další KO jsem šla až po 15měsících 😀😀 předtím nějak pořád nebyl čas ani chuť😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru