Kdy po porodu můžu začít cvičit?

aspnet
20. led 2015

Zdravím, od kdy můžu začít cvičit břicho. Měla jsem klasický porod, ale nastřihli mě....děkuju T.

mysonek
20. led 2015

já cvičila hned co mě pustili z porodnice. Hlavně začni cvičit pánevní dno, to můžeš hned po porodu a zároveň s tím se většinou posílí i dolní břišní svaly. Pak po pár dnech opatrně šikmé břišní svaly a po pár týdnech, třeba koncem šestinedělí i přímé břišní svaly. Hlavně je důležité to pánevní dno po tom normálním porodu. Ten nástřih na cvičení nemá vliv, teda možná bude cvičení víc nepříjemné, já nástřih neměla, takže nedokážu posoudit, ale cvičit určitě můžeš.

loupacek
20. led 2015

Cvičila jsem už v porodnici, na zdi byly obrázky na posilování. Nejdřív teda na to pánevní dno.

lv
20. led 2015

2.den po porodu přišla RhB sestra, vysvětlila rozestup břišních svalu, hák posílit pánevní dno..poctive jsem stahovala, az jsem za par hodin bolesti sdílela, tak me 2doktori servali, ze par hodin po porodu ne, ze po 6nedeli. A taky ze žena ma prakticky porad cvicit šikmé břišní svaly, prime téměř ne..břicho po porodu splaskne, neboj, pak ho můžeš cvicit do alelujaaa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru