• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Když praskne voda - trapasy :-)

4. prosince 2014 
tak holky, mně praskla voda, když jsem byla v čekárně do poradny :slight_smile: pošeptala jsem to manželovi který tam byl se mnou :slight_smile: ten jeho výraz nikdy nezapomenu :grinning: bylo mi tak trapně, že jsem ani nešla zaklepat, ať mě vezmou dřív a čekala, dokud na mě prostě nepříjde řada :grinning: v ambulanci jsem si pak sedla na mikinu, asi 5 minut si s doktorem povídala a až když se mě zeptal, jestli neodtekla voda, tak jsem kápla božskou že odtéká zrovna teď :grinning: no co Vám mám povídat.. nemohli ze mě :grinning:
24. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Ahoj,pobavila jsem se :confounded: ,mne vodu pichli,ale moje kamaradce odtekla v metru,kdyz jela zrovna na kontrolu :confused: A tak pouze s kabelkou zazvonila na příjem a sestra zmatene hledala tašku do porodnice :grinning: ma krásného chlapecka :wink:
24. čer 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
v sobotu jsme měli rodinnou slezinu až do rána,v neděli v 15h jsme to šli dospávat a v 15,30h mi praskla voda :sweat_smile: :grinning: Chudák manža nevěděl co se děje,když jsem ho budila,ať přinese rychle ručník,že mi praskla voda....a jako mě teda tekla hodně,ručník byl v tu ránu úplně durch...Šla jsem do sprchy se oholit,byla tak nějak příjemně nervózní,že už je to tady - když mě nic nebolelo :grinning: Manža pořád lítal a jestli mi je dobře a honem honem,že musíme jet :slight_smile: V porodce si mě nechali,čekalo se na kontrakce,až se začnu otvírat,bolesti mi začaly nějak ve 22h-to když jsem slyšela dvě rodící vedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Porodila jsem v 8,13h a za tu dobu ze mě vždy odteklo velké množství vody - pod sebou jsem měla opravdu kaluže
24. čer 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
šla jsem si ráno cca v 9 do kauflandu koupit pití - měla jsem žízeň no a mezi regálama s vodama mi rupla voda takovým stylem že jsem okamžitě měla džíny mokrý až ke kolenům - tak sem se otočila a mazala zase ven k autu a do porodky :grinning:
9. zář 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Byla jsem 10.den po TP hospitalizovaná na rizikovém, kontrakce už dvě hodiny co minutu, vzali mě na monitor a najednou PLESK, teplo až na záda a ke kolenům.
Volám na sestřičku: "Prosím vás, nezlobte se, že vás ruším, ale praskla mi voda."
Ona na mě: "A jak to asi tak můžete vědět, že je to voda?"
Já: "Co by to asi tak jiného bylo, když to mám až na zádech?"
Ona důležitě: "Počkejte, počkejte, uděláme Temešváryho test."
Já: "Klidně, mně je to jedno."
Polila podložku roztokem a nadšeně volá: "HA, PRASKLA VÁM VODA!"
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já jsem se jí musela fakt od srdce zasmát a muž nechápal, co se tak vtipného na tom monitoru stalo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2011 ve 21:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já měla rodit až za 3 týdny tak jsme z manželem k moři. V autě 400 km od porodnice mi praskla voda a začala jsem rodit.Prodila jsem v autě.
22. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@polikata teda 3 týdny před termínem jet k moři-promiň,to mě jako trapas nepřipadá,spíš jako hooodně velkej risk :unamused:
22. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@polikata : zda se mi ze tvuj podobny prispevek pod jinou prezdivkou uz byl uz jednou vymazan
22. bře 2012 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tohle nenní moje story, ale taky dobrý:
kolegyni praskla voda v jakémsi hobbymarketu, muž chytil paniku a tak ji naložil na ten nákupní vozík na cihly a vez ji na tom do auta... prej to bylo vcelku vtipný...
22. bře 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
Mně praskla voda v noci. Probudila jsem se ve 2 ráno s tím, že už se mi nechce spát a asi vstanu. O půl 3. měl manželovi zazvonit budík , tak si říkám, vstanu s ním a budu něco dělat. Vtom cítím takové lupnutí, tak vstanu a říkám manželovi: "Něco prasklo!" A On: "Co jako?" A já: "No co asi voda... :slight_smile: " Hned vyskočil, a prý co mám dělat, co mám dělat?! Já že níc, ať klidně spí, že se jdu ospršit, oholit nohy a pak se uvidí. Voda odtékala po troškách až do konce porodu. Kontrakce začaly hned po prasknutí a asi po hodině jsem šla manžela vzbudit, že teda raději pojedeme, že mám kontrakce po 5ti minutách a tak jsme jeli. Malá se narodila až za 9 hodin od prasknutí, ale kontrakce teda hned od začátku docela mazec!
22. bře 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@paffi Mela jsem uplne stejny prubeh, 9 hodin od odtekani, tekla cely porod, a kontrakce rovnou 5timinutovky a mazec :grinning: Trapas zadny nemam, praskla v noci, kdyz jsem sla na WC a lezla po zebriku z postele. Stejne mi vodu pak u porodu poradne praskli. Druhy porod byl vyvolavany a vodu praskli az v nemocnici
23. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my koukali z postele na film a při závěrečných titulcích se ozvaly dvě děsné rány-jako křupnutí a přítel říká-co to bylo? A já-dítě si asi zlomilo nohu....nebo že by to byla plodovka? Spíš jako fór (bylo před termínem)....ale najedou to ze mě vyteklo-všechno najedou, museli jsme měnit matraci na posteli....já se v klidu začala balit, ale přítel naštěstí (!) panikařil a hrozně spěchal-a dobře udělal, měla jsem překotný porod, bolesti začaly v autě a za dvě hodiny byla malá na světě.
23. bře 2012 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jasekd jen jsem moc nepochopila, jak si mám celých těch x hodin držet mezi nohama tu vložku, když jsem nemohla mít kalhotky :grinning:
23. bře 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě taky praskal naštěstí doma, kolem 23:00 mi něco prasklo v břiše, taky jsem si říkala, že si mimi asi zlomilo nohu nebo co :grinning: a pak jsem se v 1 ráno vzbudila a děsná kaluž.....teklo to ze mě hooodně,ani ručník to nepobral... :slight_smile:
23. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem četla úvodní příspěvek, tak jsem se pobavila. :slight_smile: Mě praskla na poště u okýnka. Naštěstí to nebylo takový to klasický filmový žbluňk a potopa. Prostě jsem najednou měla velkej mokrej flek na kalhotech 4týdny před termínem), kolo tak 15x15. :angry: Ani jsem to paní neřekla, jen jsem rychle vyřizování ukončila a vydala se k autu a domů. V autě po cestě do porodnice jsem měla už snad 2 vložky naráz a seděla na osušce. Když mě vyšetřovali na příjmu v porodnici po 2hodinách po prasknutí, tak jsem upozorňovala, že to hodně teče a furt teče. No mudr. si nedala říct, šáhla si a vytopila jsem jim ordinaci. :grinning: To byla kaluž. :grinning: :grinning: :grinning: Ale byla to sranda. Po této zkušenosti už asi od 36tt nebudu vycházet bez náhradního oblečení. :wink:
4. kvě 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
praskla mi voda na poušt!HAAAAAHHAAAA
18. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně praskla až při sprchování v porodnici... Takže naštěstí žádný trapas... Ale ty poslední dny před porodem už jsem měla strach chodit do města kdyby náhodou..
21. zář 2014 v 11:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja rano vstala abych se vycurala, sla jsem si pro neco dobreho do lednice. Jak tam stojim tak takovy maly curek. Tak si rikam, ted jsem byla curat a jeste si takhle ucurnu. Uklidila jsem to a sla do postele. Zadne lup se nekonalo jen mi zase cas vody odtekla a pak i v porodnici odtekala. Nakonec vse odteklo asi nekdy odpoledne. Prvni odteceni vody bylo v 7:00 a porodila jsem v 18:41...
1. říj 2014 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
me praska ve spánku ve 2:20 utikala jsem do koupelny, pak vzbudila muze a vyrazili jsme. Do auta jsme dali radeji igelit a bylo dobře protože po vystupu před porodnicí z auta praskl druhý vak plodovky a ja měla uplně mokrý kalhoty... no a při zatukani na dveře příjmu říkám , že asi rodim sestra mi koukla na totálně mokrý gatě a řekla "asi jo" :grinning:
1. říj 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Mně začala odtékat voda 6 týdnů před termínem, když jsme s manželem byli na půjčené chatě udělat si poslední romantický víkend než se narodí mimi :grinning: Nevěděla jsem, jestli je to fakt plodovka nebo co, nicméně jsme se zabalili (teda celkem pomalu), já si dala vložku a pak jsme se vlakem vraceli domů. Celý těhotenství jsem si taky představovala, jak mi voda praskne na nějakým hodně veřejným místě a nakonec jsem jela s odtékající vodou vlakem :sweat_smile: :grinning: :grinning:
U druhýho dítěte mi voda praskla přímo při vyšetřování na koze v porodnici :sweat_smile: Byla jsem z toho tak vyplesklá, že jsem se tam začala omlouvat a doktorka se divila za co :grinning: Ale bylo toho fakt celkem hodně, vůbec jsem to nečekala.
U třetího a čtvrtého mi voda praskla až v průběhu porodu, takže žádná zábava :grinning:
1. říj 2014 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne praskla v jidelne v Podoli. Po obede jsem mela jit na monitor, ale misto toho jsem sla na sal:slight_smile:
1. říj 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě voda praskla doma o půl třetí ráno v posteli, když jsem se vrátila ze záchodu. Jen podotýkám, že do 1 hodiny ráno jsme smontovávali skříňku pro malou a manžel to ještě do cca dvou dodělával, takže já spala hoďku a půl a manžel půl hodiny a jeli jsme rodit. Malá se narodila 6 hodin po prasknutí vody. V autě jsem měla pod sebou přebalovací podložku
1. říj 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazda tu mluvi o jakemsi "lupnuti" .....k cemu by jste to prirovnaly a boli to nejak?
1. říj 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sim007 neboli.
1. říj 2014 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
me praskla plodovka v druhym tehotenstvi když jsem šla spat 0:30 ,citila jsem lupnuti a začla tect voda.musela jsem si dat mezi nohy ručnik.i v porodnici tekla.
1. říj 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem 2x. A voda mi sama nepraskla ani jednou. Pokaždé mi ji píchali.
1. říj 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sim007 neboli to vubec, neni to ryze lupnuti, spatne se to popisuje... spis jako kdyz je ve strevech bublinka a pukne tak neco takoveho dole :grinning:
1. říj 2014 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já při prvním těhu jsem byla cca necelých 14 dní před porodem na kafi v cukrárně náměstí, a povídali jsme si zrovna o tom,jestli poznáme, až nám bude odtékat voda. Jdu na záchod a slipovka mokrá,tak si říkám,co se to asi děje, jdu ven a najednou lup a voda mi stékala po stehnech,ještě že bylo léto a já měla sukni. Volala jsem v klidu manželovi, že mi praskla voda, čekám na náměstí, at si pro mě přijede, a vody teda teklo docelo dost :grinning:
V druhém těhu mi vodu píchali v porodnici.
Jsem zvědavá,jak to bude teď u třetího:slight_smile:
4. pro 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek