• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky jaký byl váš druhý porod?

16. února 2012 
v prosinci čekám druhé miminko, tak jsem zvědavá jestli to bude rychlovka jak u první dcerky nebo si to moje druhá holčina "vybere" :sweat_smile:
4. srp 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
delší a bolestivější :angry: ale už je vše zapomenuto :wink:
4. srp 2011 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
první dítě rychle, druhé ještě rychleji, ale bolelo to asi ještě o fous víc... na druhou stranu psychicky to bylo napodruhý daleko lepší. Držím palce :wink:
4. srp 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po prvním, skoro hororovém porodu se mé druhé dítě raději neotočilo hlavičkou dolů, takže jsem se dohodla na císaři a procházka růžových sadem :slight_smile: .
5. srp 2011 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, prvni porod jsem mela dlouhy, ale dal se snyst a druhy jsem mela rychly, ale silene bolestivy. tak asi tak :wink:
6. srp 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,první 17hodin,a druhý dva dny,pač mi praskla plod.voda a nešlo to,a až to šlo tak na kleště,pač na naposlední chvíli zjistili že je otočený a ještě má omotanou pupeční snuru,tak si říkám že po tom všem o třetí musí být hned :sunglasses:
30. srp 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No první porod od prvních bolestí cca 2 hodiny, druhý od prvních bolestí cca 28 hodin. Takže druhý dlouhý protože jsem se neotvírala, nakonec se to zvrtlo a byl stoho překotný porod :sweat_smile:
16. únor 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek