• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminy ktoré ste rodili bez nástrihu, akú polohu ste mali pri pôrode? Mali ste po pôrode problémy?

17. listopadu 2008 
tak já první dítě rodila s nátřihem, vážilo jen 3500g a druhé dítě jsem ted porodila bez nástřihu a mělo 4310g
Podle mě je to hodně o tom jak se snaží doktor, musí kroužkovat když se dítě tlačí ven, pokud to fláká tak je pak jasný nástřih. Jo jinak jsem ted i popíjela maliník- čaj.
14. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som rodila bez nastrihu, a stichy mozem spocitat na jednej ruke :slight_smile: cele je to hlavne o lekarovi, moj lekar bol uzasny profik. A maly vazil 3430g
15. lis 2008 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já rodila s nástřihem a roztrhla jsem se stejně až ke konečníku :confounded: Podle dr(podle mně též) byl nástřih udělaný špatně..dělala ho studentka. Na obranu zdravotníků musím říct že opravdu čekali do poslední chvíle jestli bude potřeba střihnout a rozhodli se až když měla malá špatné ozvy a musela rychle ven. Jinak bych porodila asi úplně bez něj a dalších poranění....měla jsem jen 2 vnitřní stehy,ale ta paseka venku.....
Rodila jsem v polosedu na křesle.
15. lis 2008 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prve s nastrihom, to som potom nevedela dlho poriadne sediet a vsetko ma dole bolelo. Ale to museli :cry: , lebo dceru vyberali zvonom. Vtedy sa nam smiali, ze hned vidno, kto ako rodil. Tie, co normalne, tak si nevedeli sadnut a drzali sa dole, a tie s cisarskym sa nevedeli pohybovat a drzali si brucho :grinning: . No a ostatne 2 bez nastrihu. Ale to sa neda porovnat. Skoro ziadna bolest a hojenie super rychlo. Akurat pri tretom sa mi trochu natrhli svy, lebo taku hodinku po porode som uz behala jak srna.
15. lis 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem v Norsku, bez nástřihu, jen s drobným natržením labií (obešlo se bez šití, v podstatě jsem o něm věděla pouze při malé potřebě, což jsem asi týden řešila sprchou :wink: ). Martin měl 3, 59 kg, porodní poloha v polosedě (počátek 2. DP v kleče s oporou muže, ale "ustála" jsem to asi jen 1/4 h, celkově jsem tlačila asi půl h.). Maliník jsem pila cca měsíc před porodem, hráz jsem masírovala nepravidelně a pouze manuálně.
16. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mna tiez nenastrihli...zato ma maly strasne dotrhal...sili ma velmi dlho....ale na druhej strane asi po tyzdni som uz bola uplne v pohode.... :slight_smile: a polohy som skusala rozne....na styroch a pod....ako na telocviku, lebo maly bol zle otoceny,....vedsa potom aj spravne otocil anarodil sa uz v klasickej polohe
17. lis 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek