Mohu si po odtoku nazelenalé plodové vody dát koupel?

reny.p
1. zář 2014

Pokud by porod začal odtokem plodové vody, která by nebyla zakalená či nazelenalá mohu si dát ještě uvolňující koupel nebo raději kvůli infekci ne???

apacheee
AMBASADORKA
1. zář 2014

Podle mě ano, protože já jsem po odtoku plodovky strávila největší část 1. doby porodní právě ve vaně a nebyl s tím jediný problém, i mi ji PA doporučovala pro uvolnění🙂

kass86
1. zář 2014

Nám bylo v porodnici řečeno, že po odtoku plodovky se má jet hned. Raději bych to teda viděla na vanu v porodnici, pokud je k dispozici.

terinda
1. zář 2014

Já bych to neriskovala, při odtoku plodovky (po sprše) jsem jela do porodnice 😕
Ale já jsem celkově dost opatrná.

tehulka12
1. zář 2014

Pokud nemas pozitivniho streptokoka z vyteru z pochvy GBS a ta voda by byla OK,tak by si tu koupel urcite dala.Pokud by bylo GBS poz,tak bych jela hned.Jinak nam rikaly,ze do 2-3 hodin staci.Ono kdyz nemas kontrakce a odtece ti voda a neni jiny problem,tak szejne nejspis budou cekat,muzou myslim az 24h,nez by nejake kontrakce zacaly.S tou koupeli,i v porodnici te i s odteklou vodou muzou namocit do vany.Tak bych si ji klidne dala.

dezyre
1. zář 2014

Já bych si tu koupel rozhodně doma nedávala, protože se může rozjet porod rychlostí blesku a domácí porod bych neriskovala (teda já) 😀 😀 😀

ninaninus
3. zář 2014

Kdyby byla plodová voda čistá tak ano, pokud je narůžovělá či nazelenalá tak jedte rači hned může být něco v nepořádku.🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru