Můžu po píchnutí epidurálu chodit?

lenkalenka666
9. bře 2015

AHoj, zajímalo by mě jestli potom co mi píchnou epidurál normálně chodit? Když jsem se ptala dr. tak říkala, že ano, že nohy normálně cítím, ale druhý dr. mi zase říkal, že se po něm chodit nesmí. Jak to prosím je? Díky všem za jejich odpovědi.

achjonetusim
9. bře 2015

Nohy cítíš, ale chodit nesmíš - z bezpečnostních důvodů, plně je neovládáš.

frantiska85
10. bře 2015

Po epi jsem normálně chodila, nicméně kdoví jestli mi ho správně píchli, protože jediný efekt byl ten, že z jednotlivých kontrakcí se stala jedna nekončící bolest jak k*áva a já netušila kdy tlačit. Ještě jsem cítila horkost do jednoho stehna.

fifina86
10. bře 2015

Ja po nem chodila,zadne omezeni jsem nemela.

loafeer
10. bře 2015

Asi půl hodiny po píchnutí musíš ležet na zádech, pak už jsem chodila, i když nohy jsem hůř cítila, ale do sprchy jsem si normálně došla

lin18
10. bře 2015

Hned po píchnutí jsem musela zůstat nějakou dobu sedět. Pak už jsem normálně chodila, skákala na míči, sprchovala se...

ylliess
10. bře 2015

Ano mužete chodit ja ho měla pichlej dva dny ale pokud se necitite tak s podporou..

thesun
10. bře 2015

ahoj, po napíchnutí jsem musela chvíli ležet na boku, potom jsem mohla normálně chodit, žádné omezení. Ony jen ty kontrakce jakoby ztupí, že místo bolesti cítíš tlak ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru