Naléhá hlavička, či "co to tam cítím"? Poraďte

veronikaprostenika
13. říj 2011

Ahoj holky, mám takovej dotaz... Dnes jsem 32+0, tehotenstvi celou dobu bez problemu, ale nejak se nam s partnerem do sexu moc nechtelo(cca posl.3 tydny😅).
Dnes jsme se k tomu jako ze nejak dopracovali😅, jenze...zjistili jsme, ze "to proste nejde", jako ze "se tam nevejde"😅. Vzhledem k tomu, ze sex nebyl min 3 tydny a "samovysetreni" jsem taky nedelala, tak me ted dost prekvapilo, ze asi citim hlavicku?? 😕 Nevim, co by to melo byt jineho... Kdyz jsem tam nechala prst, tak jsem citila mirne pohyby "asi hlavicky maleho"... Je mi to hloupy takhle to popisovat, ale jsem dost vyplasena, prijde mi, ze je neco jinak... Tak nevim... Na KO, jsem byla minulou stredu a to bylo CS 1... mam jit zitra k dr.? Predem moc dekuji za jakykoliv nazor, mam strach, abych neco nezanedbala...

kay
13. říj 2011

ahoj já se nikdy samonevyšetřovala, sexu jsme taky moc nedali, takže být Tebou pokud jsi nervozní a máš pocit, že je něco špatně, raději zajdi k dr., takhle na dálku se asi moc víc poradit nedá.. držím pěsti, ať je vše v pořádku. 🙂

vafle
13. říj 2011

Hlavička u prvorodičky může naléhat klidně měsíc před porodem......já ji tam měla od 34.TT rodit jsem začla v termínu ve tři ráno a nakonec mám porod den po termínu protože jsme to do půlnoci nestihli 🙂
Pokud máš obavy zajdi si k doktorce......ale do rána klidně spinkej

dodina55
14. zář 2013

nalieha... ja som si ju "tam" vcera tiez nasla a bola som mierne soknuta... poto som zacala googlit ako blazon a zistila som ze je to uplne normalne, aj ked... ja som v 36tt takze trosku dalej...

kacenka1979
14. zář 2013

Já tam mám hlavičku od 34 tt cítím i tlak na stydkou kost celkem maso když se prcek narovna zatlaci takže je to normální🙂 dnes jsem 39+1 a straší mě už 14 dní že porodim...a furt se tam drží to klíště moje🙂 včera mi trhali 8 dole....tak jsem si říkala fain 13 pátek tak ještě porodit....a nic i když fakt jsem ráda že tam je..protože to bolí jak prase ble nesnáším zubaře:-/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru