Naražená kostrč po porodu. Stalo se Vám?

pajulisek
14. led 2020

Ahoj holky,jsem 5 dní po porodu a pořád mě strašně bolí kostrč. Lékaři v nemocnici jsem to říkala a prý mi ji narazil prcek když šel ven😔 setkal se s tím někdo? A za jak dlouho to přešlo?

jade85
14. led 2020

Taky jsem s tím měla trochu potíže. Zajdi si na ortopedii, předepíšou ti rehabilitace 🙂 za pár týdnů to bylo mnohem lepší, úplně v pohodě až tak rok po porodu

nik1
14. led 2020

Jo a bylo to děsný. Malá ze mě při porodu doslova vyletěla, takze mě hodně potrhala a ta kostrč byl bonus. Nemohla jsem ani chodit. Naštěstí to trvalo asi týden. Pak se to vytratilo a teď o tom už nevím. Snad tě to brzo přejde.

pajulisek
autor
15. led 2020

Děkuju za reakce...počkám si konce týdne a když se ti nejlepší skočím s tím k Dr

codal
15. led 2020

@pajulisek ja jsem při porodu úplně slyšela rupnuti, nemohla jsem se posadit. Šití mě sice bolelo, ale tohle bylo od kostrče. Dva měsíce jsem se nemohla posadit, při každém vstávání jsem brečela, pomohla až fyzioterapeutka. Doporučuju to neodkládat, po jedné návštěvě úžasná úleva a po týdnu klid.

pajulisek
autor
15. led 2020

@codal já můžu sedět právě jen na kruhu...sítí mě bolí ale minimálně ta kostrč bolí jak čert a na zádech ležet nemůžu vůbec 😔 určitě ji navstivim děkuju

lida9
15. led 2020

srovnat kostr je sice neprijemne ale ucinne, dr nebo dobra fyzio to zvladne bezproblemu... rehabilitace jsou naprd, vlastni zkusenost🙂

pajulisek
autor
15. led 2020

@lida9 dobře Zajdu si k Dr ... Jen se zeptám jak se to rovná? Abych byla připravena 😂

lida9
16. led 2020

@pajulisek no pres ritni otvor se rovna kostrc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru