• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
sa ta chcela zbavit :grinning:
18. led 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luki, ale nee, to jsem jen tak chtela napsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Holila jsem se vetsinou sama, nekdy drahous :grinning:
18. led 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
aby mala pokojnú vianočnú službu :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko, ja som inac pochopila :grinning: ty si taky "prupovidkovy typ"
18. led 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som pochopila :grinning: :grinning:
alcatko: No já už myslela ... :grinning:
Nooo :grinning: Ja si dycky neco primyslim :sweat_smile:
18. led 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko ved treba, tiez zrovna nemusim hole vety :grinning:
18. led 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja sa hlásim k tým, čo pochopili...
Alči, inak, aj ja som posielala Nelinke hlasy na babyportal.
Aj naša súťažila v druhom kole, ale mám e málo známych, tak sme mali len vyše sto hlasov...
18. led 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ja mam ovsem tendence rict jedno slovo pravdive, ostatni uz neee :grinning:

Jeste k ukazovani pipky po porodu doktorum :grinning: To bylo neco, mne to nikdo nerkl, ze se to dela..ja odpocivala, pipina bolela, byla vizita, prisel primar, medici a sestra.Ja zustla prikryta a pekne se na ne culila :grinning: :grinning: :grinning: Oni se culili na me :grinning: :grinning: ja se culila dal :grinning: Sestra zakaslal :grinning: Ja se culila :grinning: Medici se zacali pochechtavat :grinning: Sestra decentne naznacila :grinning:
ja pochopila :grinning: Odkopala jsem perinku :grinning: Rozhodila nozky :grinning: Vlozticka odlitla :grinning: Na zem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
alci nevadi, to sa tam strati... :grinning:
18. led 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mon, dekuju :dizzy_face: Nelinka se vcera ten fusak poblila :sweat_smile: Sezrala hamty hamty skoro celou veku a tak to dopadlo :sweat_smile:
Alči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A kto ju potom zodvihol? :grinning: :grinning: :grinning:
Nevadí, mne pred chvíľkou Chiarka vyliala celý jogurt na koberec, na deku aj do oka si ho šupla :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela som tie vymyslene slova, nie vlozku. ale v podstate aj to je pravda :grinning:
18. led 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
alcatko :grinning: :grinning: :grinning:
ja som zas bola horlivá a chcela som to mať rýchlo za sebou, tak som natiahla ruku, že dám na bok vložku a vrchná sestra - taká prísna blondína, na mňa pozrela pohľadom typu " čo to preboha robíš", zobrala také "kliešte" a decentne ju odhrnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: bolo to trápne, a čo si myslí, že ako si ju vymením, v rukaviciach a s kliešťami ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( neviem si spomenúť ako sa ten nástroj volá :sweat_smile: )
18. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čerti, teraz mi zaplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pinzeta?
18. led 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie nebola to pinzeta, tú by som určite spoznala :grinning: :grinning: vyzerá to ako pokrivené nožnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspoň myslím, bolo to už dávno :sweat_smile:
No sestra a pinzetkou, takovou obri ji sebrala a vratila mi ji, tak ja po ni chnapla :grinning: :grinning: :grinning:
Inak tá pinzeta bola fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A hlavne som milovala to mačkanie na brucho, aby zistili, ako krvácame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ty prsa, taky dobry :grinning: Prisla takova strasne vysoka sestra, ja si troufam rici, ze tak 250 cm mela :grinning: zaklanela jsem hlavu, kdyz prisla :grinning: Chnapla mi po prsu, v prvni chvili jsem fakt myslela, ze mi ho urve :grinning: Pomackala,v dlani :grinning: Uplne jak na trhu potezkala :grinning: Vzala cudlíka, narvala ho nelusce do papulky a uz se salo :grinning:
18. led 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
alci, tak to ti uz mohla podat aj novu :sweat_smile: :grinning:
moni, mne nastastie nic nemackali, ani medzi nohy nekukali, len obdivovali jak mam super povysivanu jazvu :sunglasses:
alebo ked som povedala sestre, že málá nič z prsníka nevytiahne a ona mi ho stlačila tak, že mi až slzy vybehli od bolesti, ved máte mlieko, prikladajte si ju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , trvalo 3 dni kým prišli na to, že naozaj nevytiahne :angry: to je z tých horších spomienok, ale dnes to je už jedno, pri druhom som šla na šestonedelie - teda viezli ma :grinning: bojovo naladená, že sa nenechám odbiť :grinning:
dokelu a kde som ja vlastne bola? mne ani prsa nemackali :grinning:
18. led 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
certi, ked som tam bola ja, tak to záležalo od doktora, napr. Janáč len jazvu pozeral a pýtal sa či nie sú problémy. ale tým čo neboli po sekcii, tak kontrolaoval čo mal :grinning: a jedna mala nohavičky a on jej hovorí, že načo má nohavičky a ona naňho pozrela pohľadom typu " či je kompletný" a hovorí mu, no aby mi to tam držalo :grinning:
18. led 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš čerti, bola si o niečo ukrátená, ked pôjdeš teraz rodiť, tak ich popros nech to robia aby si dobehla aj zameškané :grinning: :grinning: :grinning: (3X denne stlačiť prsia apod :grinning: )
18. led 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, alčo měla jsem stejný zážitek :grinning: pomačkat a šup s ním na místo :grinning:
18. led 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek