• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

"Nepřirozený"porod

27. ledna 2008 
karotky jo kojila odstavení se konalo někdy minulý týden :wink:

te´d to mám ještě takové trochu nalité ale jak sundám prsenku mám pasovky :grinning:
19. led 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Babalala...................a co takhle žloutenka?...................Ta by Tě nenapadla? :rolling_eyes:
Obě jsme měli chlapečky 48h. na sluníčku. :rolling_eyes:
Resi se tu vytahany pandera a cecky?Se pridavam :grinning: :grinning: :grinning:

Postava jakz takz :grinning: Ovsem bicho.... :sweat_smile: Mazec, jirin uz krouti hlavou :grinning: Kozy dobry, pac kojim a mam jeste plny dudy :grinning:
autor
já nekojila nikdy..a taky mám kozu v polívce..já to mám zas od hubnutí :unamused:
19. led 2008 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Babalala - dobrej nick :sweat_smile:
Nicméně, chceš snad říct, že miminko, které se narodí přirozeně, se vrhne po prsu a není vůbec ospalé :confused: ? Ono je to spíš ten přechod z bříška na svět, porod je vlastně první "pořádná práce" miminka, takže je po tom celkem logicky unavené...
19. led 2008 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tygr se mi po kozách vrhal..ovšem já měla prázdné nálože :sweat_smile:
19. led 2008 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Alči :grinning:
Já zase ty prsa... už před těhu jsem měla fakt velký prsa (slušně řečeno) a minule se mě ségra ptá: co máš za podprdu? Máš prsa skoro až na břichu... :angry:
19. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, nejhorsi je to na fotkach, tam jako fakt vidim ty melouny, jak se jeste ke vsemu rozvaluji po celym mym teleeee :grinning:
19. led 2008 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Siss, tak tos mě měla vidět, když se mi nalily v porodce mlíkem... :frowning2: Nemohla jsem se na ně ani podívat, jaký jsem měla nachutný balony! Jsem myslela, že to takhle budu mít pořád, dokud budu kojit a málem dostala infarkt... I holčina co ležela se mnou se fakt vyděsila :grinning:
19. led 2008 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak závidim melouny, vyměnim za uši od kokršpaněla, kdo nabídne :wink: :sweat_smile:
19. led 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
babalala já rodila nedonošené mimi, měl silnou žloutenku a jak už jsme psala kdyby nebylo nemocnice tak jsem ho možná porodila přirozeně ale mrtý :sunglasses: :wink:
19. led 2008 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jako já z koz docela šílela, jsem nevěděla, co s nima..naštěstí aspoň manžel si věděl rady :grinning:. Ale teď už žádná sláva, holt kojím jen dvakrát denně, tak je to znát :pensive: . Ale ujde to, i postava, jen ten pupek...furt se někdo diví, že už čekáme druhý :angry:
19. led 2008 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Alčo, neblbni!!! :grinning: Já mám takovýhle normálně... :unamused:
Jo, a švára minule prohlásil, že to mám dobrý, když kojím... že mi Luky leží na klíně a já se k němu nemusím ani předklánět... :grinning:
19. led 2008 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
no holky mě v porodce pravila ženská sestra teda vy máte ale melouny vám bysme je měly snad ještě něčím podvázat ta podprda to neudrží :grinning: a to jsem si myslela že mlíko ani mít nebudu :grinning:
19. led 2008 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
No ono melouny a melouny... kdybyste mě viděly v tý porodce... :unamused: já jem měla skoro až podpaží, protože dopředu už se obě nevešly, žíly naběhlý jako kráva a jedna měla snad 2 kila... :frowning2: No fakt hnus...
Evi, tak máš říct, že nečekáte, jen se máte tak dobře. :grinning:
19. led 2008 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
no já mám teď z melounů cukety :sunglasses:
19. led 2008 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si kozy vážila doma na váze 3,4 kg jedna, ale byla to digitálka váha a furt ty čísílka lítaly sem a tam, ale aspoň mě ty kozy uklidňujou v tom, že vím, kde mám nadbytečná kila po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
19. led 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no mně taky melouny zmizely a manža jen žasne, kam mi ty prsa mizí a já jsem šťasná :grinning: ale uvidíme, nesmím moc rychle hubnout,aby z toho nebyly ty uši :grinning:
Dragus :grinning:
Lucko, v podpazi :grinning:

Jinak ja se ted nedavno na kuchynske vaze laicky vazila kozy, jedna 1300g :grinning: :grinning: :grinning:
holky a stanou se zase po kojení z uší a cuket broskvičky :confused: :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jako já je nikdy neměla moc pevný (asi tím, že je velký), takže to budu mít po odstavení asi jako včera v Slunce seno Erotika (se tu tomu dneska tlemím celý den, i když je to kravina...)

"Jo, kozy? Asi takhle" a ukazuje do pasu :grinning:
19. led 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekL. ne :sweat_smile:
19. led 2008 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
andilek možná že i stanou ... dobrá plastika :grinning: :sunglasses:

luci :grinning: :sunglasses:
19. led 2008 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Andilek - tak to je dobrý, si živě představuju, jak si je vážíš :grinning:
Jo, já to předtím taky sváděla na ně, ale teď nějak není na co :angry:
Luci - však já podobně odpovídám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
alco, já ti 1500g z každý kozy pošlu :sweat_smile:
Hele, to je nějakej novej zvyk, vážit si kozy na váze :grinning:? Jsem asi trochu za opicema nebo co že mě to nenapadlo :grinning:
Holky, to fakt ty kozy váží tolik? Tak to ty moje měly teda víc než 2 kila... :grinning:
Alčo, fakt v podpaží, protože se mi jinam opravdu nevešly. A ten pohled té holky co se mnou ležela - to asi nikdy nezapomenu. Ten děs v očích! :frowning2:
No já po porodu hodně zhubla, takže to tomu taky nepřidá :angry:
19. led 2008 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Andi, ja neci poslat :sweat_smile:
mě to napadlo,ale nemám digitální váhu :sweat_smile:
slevik, seš out :sunglasses: :sweat_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek