"Nepřirozený"porod

sisstin
18. led 2008

Ahoj holky...pořád tady čtu o tzv.přirozených porodech 😉 nejsem vyloženým odpůrcem, ale občas mi přijde, že hodně maminek má nereálné představy...a mnohdy tou svou touhou pro vše přirozené ohrožují sebe i dítko 😕 nejsem zdravotník, ani nemám s touto profesí nic společného..ale věčné zatracování porodníků se mi moc nepozdává. 😒 Já jsem např.při porodu pít ani jíst nesměla, což se mi v té chvíli samozřejmě nelíbilo..ale pak jsem zjistila, že to své důvody má...jakož i oxytocin atd. 😉

Nechci, aby se tady zase hádalo...jen mi občas přijde, že si každý stěžuje na přístup lékařů(Pa, dětských sester), ale už se nějak nebere v potaz, jaký přístup má sama rodička k nim ....jen tak pro zamyšlení 😉

draga
19. led 2008

karotky jo kojila odstavení se konalo někdy minulý týden 😉

te´d to mám ještě takové trochu nalité ale jak sundám prsenku mám pasovky 😀

karotky
19. led 2008

Babalala...................a co takhle žloutenka?...................Ta by Tě nenapadla? 🙄
Obě jsme měli chlapečky 48h. na sluníčku. 🙄

alcatko.j
19. led 2008

Resi se tu vytahany pandera a cecky?Se pridavam 😀 😀 😀

Postava jakz takz 😀 Ovsem bicho.... 😅 Mazec, jirin uz krouti hlavou 😀 Kozy dobry, pac kojim a mam jeste plny dudy 😀

sisstin
autor
19. led 2008

já nekojila nikdy..a taky mám kozu v polívce..já to mám zas od hubnutí 😒

slevik
19. led 2008

Babalala - dobrej nick 😅
Nicméně, chceš snad říct, že miminko, které se narodí přirozeně, se vrhne po prsu a není vůbec ospalé 😕 ? Ono je to spíš ten přechod z bříška na svět, porod je vlastně první "pořádná práce" miminka, takže je po tom celkem logicky unavené...

sisstin
autor
19. led 2008

tygr se mi po kozách vrhal..ovšem já měla prázdné nálože 😅

lucianka
19. led 2008

Alči 😀
Já zase ty prsa... už před těhu jsem měla fakt velký prsa (slušně řečeno) a minule se mě ségra ptá: co máš za podprdu? Máš prsa skoro až na břichu... 😠

alcatko.j
19. led 2008

Luci, nejhorsi je to na fotkach, tam jako fakt vidim ty melouny, jak se jeste ke vsemu rozvaluji po celym mym teleeee 😀

lucianka
19. led 2008

Siss, tak tos mě měla vidět, když se mi nalily v porodce mlíkem... ☹ Nemohla jsem se na ně ani podívat, jaký jsem měla nachutný balony! Jsem myslela, že to takhle budu mít pořád, dokud budu kojit a málem dostala infarkt... I holčina co ležela se mnou se fakt vyděsila 😀

andilek
19. led 2008

no tak závidim melouny, vyměnim za uši od kokršpaněla, kdo nabídne 😉 😅

draga
19. led 2008

babalala já rodila nedonošené mimi, měl silnou žloutenku a jak už jsme psala kdyby nebylo nemocnice tak jsem ho možná porodila přirozeně ale mrtý 😎 😉

slevik
19. led 2008

Tak jako já z koz docela šílela, jsem nevěděla, co s nima..naštěstí aspoň manžel si věděl rady 😀. Ale teď už žádná sláva, holt kojím jen dvakrát denně, tak je to znát 😔 . Ale ujde to, i postava, jen ten pupek...furt se někdo diví, že už čekáme druhý 😠

lucianka
19. led 2008

Alčo, neblbni!!! 😀 Já mám takovýhle normálně... 😒
Jo, a švára minule prohlásil, že to mám dobrý, když kojím... že mi Luky leží na klíně a já se k němu nemusím ani předklánět... 😀

draga
19. led 2008

no holky mě v porodce pravila ženská sestra teda vy máte ale melouny vám bysme je měly snad ještě něčím podvázat ta podprda to neudrží 😀 a to jsem si myslela že mlíko ani mít nebudu 😀

lucianka
19. led 2008

No ono melouny a melouny... kdybyste mě viděly v tý porodce... 😒 já jem měla skoro až podpaží, protože dopředu už se obě nevešly, žíly naběhlý jako kráva a jedna měla snad 2 kila... ☹ No fakt hnus...
Evi, tak máš říct, že nečekáte, jen se máte tak dobře. 😀

draga
19. led 2008

no já mám teď z melounů cukety 😎

andilek
19. led 2008

já jsem si kozy vážila doma na váze 3,4 kg jedna, ale byla to digitálka váha a furt ty čísílka lítaly sem a tam, ale aspoň mě ty kozy uklidňujou v tom, že vím, kde mám nadbytečná kila po porodu 😝 😅 😀

lienkal
19. led 2008

no mně taky melouny zmizely a manža jen žasne, kam mi ty prsa mizí a já jsem šťasná 😀 ale uvidíme, nesmím moc rychle hubnout,aby z toho nebyly ty uši 😀

alcatko.j
19. led 2008

Dragus 😀
Lucko, v podpazi 😀

Jinak ja se ted nedavno na kuchynske vaze laicky vazila kozy, jedna 1300g 😀 😀 😀

andilek
19. led 2008

holky a stanou se zase po kojení z uší a cuket broskvičky 😕 😅

lucianka
19. led 2008

Jako já je nikdy neměla moc pevný (asi tím, že je velký), takže to budu mít po odstavení asi jako včera v Slunce seno Erotika (se tu tomu dneska tlemím celý den, i když je to kravina...)

"Jo, kozy? Asi takhle" a ukazuje do pasu 😀

sisstin
autor
19. led 2008

andilekL. ne 😅

draga
19. led 2008

andilek možná že i stanou ... dobrá plastika 😀 😎

luci 😀 😎

slevik
19. led 2008

Andilek - tak to je dobrý, si živě představuju, jak si je vážíš 😀
Jo, já to předtím taky sváděla na ně, ale teď nějak není na co 😠
Luci - však já podobně odpovídám 😝 😀

andilek
19. led 2008

alco, já ti 1500g z každý kozy pošlu 😅

slevik
19. led 2008

Hele, to je nějakej novej zvyk, vážit si kozy na váze 😀? Jsem asi trochu za opicema nebo co že mě to nenapadlo 😀

lucianka
19. led 2008

Holky, to fakt ty kozy váží tolik? Tak to ty moje měly teda víc než 2 kila... 😀
Alčo, fakt v podpaží, protože se mi jinam opravdu nevešly. A ten pohled té holky co se mnou ležela - to asi nikdy nezapomenu. Ten děs v očích! ☹
No já po porodu hodně zhubla, takže to tomu taky nepřidá 😠

alcatko.j
19. led 2008

Andi, ja neci poslat 😅

lienkal
19. led 2008

mě to napadlo,ale nemám digitální váhu 😅

andilek
19. led 2008

slevik, seš out 😎 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru